prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PETROIL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46225056aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
14 808 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PETROIL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46225056
daňové identifikačné číslo
2023326558
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023326558
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 07. 2011
V registri
15 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 179783/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
350893
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,27. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,27. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,27. 07. 2011—
reklamná a propagačná činnosť,27. 07. 2011—
inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,27. 07. 2011—
obstarávanie služieb spojených so správou bytových a nebytových priestorov,27. 07. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,27. 07. 2011—
nákup a predaj motorových vozidiel,27. 07. 2011—
prenájom motorových vozidiel,27. 07. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky,27. 07. 2011—
administratívne práce,27. 07. 2011—
skladovanie baliace činnosti,21. 11. 2014—
manipulácia s tovarom21. 11. 2014—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 11. 2014—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 11. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 11. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,21. 11. 2014—
prenájom hnuteľných vecí21. 11. 2014—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja21. 11. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023326558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023326558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023326558IČ DPH SK2023326558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023326558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023326558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023326558IČ DPH SK2023326558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023326558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023326558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023326558IČ DPH SK2023326558
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202332655811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2011
daňové identifikačné číslo202332655810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −8 751 € a zvýšila tržby z nuly na 14,8 tisíc eur.

Tržby

14 808 €

Výsledok hospodárenia

−8 751 €

▲ 85,1 %

Aktíva

897 121 €

▲ 5,6 %

Vlastné imanie

25 161 €

▼ 25,8 %

Zadlženosť

97,2 %

Hrubá marža

−56,8 %

Čistá marža

−59,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 669 358 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 808 €.5 mil.2,5 mil.02,67 mil.00014,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 669 358 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 808 €.5 mil.2,5 mil.02,67 mil.00014,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 669 358 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 808 €.5 mil.2,5 mil.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 460 524 €. 2022: výsledok hospodárenia 130 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 456 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 852 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 751 €.200 tis.0−2 mil.−1,46 mil.+130,3 tis.−62,5 tis.−58,9 tis.−8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 460 524 €. 2022: výsledok hospodárenia 130 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 456 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 852 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 751 €.200 tis.0−2 mil.−1,46 mil.−62,5 tis.−8,8 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 460 524 €. 2022: výsledok hospodárenia 130 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 456 €. 2024: výsledok hospodárenia −58 852 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 751 €.200 tis.0−2 mil.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 002 676 €, vlastné imanie 976 441 €. 2022: aktíva 873 647 €, vlastné imanie 155 220 €. 2023: aktíva 944 347 €, vlastné imanie 92 764 €. 2024: aktíva 849 701 €, vlastné imanie 33 911 €. 2025: aktíva 897 121 €, vlastné imanie 25 161 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 002 676 €, vlastné imanie 976 441 €. 2022: aktíva 873 647 €, vlastné imanie 155 220 €. 2023: aktíva 944 347 €, vlastné imanie 92 764 €. 2024: aktíva 849 701 €, vlastné imanie 33 911 €. 2025: aktíva 897 121 €, vlastné imanie 25 161 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 002 676 €, vlastné imanie 976 441 €. 2022: aktíva 873 647 €, vlastné imanie 155 220 €. 2023: aktíva 944 347 €, vlastné imanie 92 764 €. 2024: aktíva 849 701 €, vlastné imanie 33 911 €. 2025: aktíva 897 121 €, vlastné imanie 25 161 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 465 327 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 505 €, finančné účty 1 317 248 €. 2022: dlhodobý majetok 48 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 771 969 €, finančné účty 15 252 €. 2023: dlhodobý majetok 51 390 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 782 962 €, finančné účty 7 417 €. 2024: dlhodobý majetok 31 314 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 752 272 €, finančné účty 1 398 €. 2025: dlhodobý majetok 23 990 €, zásoby 103 484 €, pohľadávky 767 440 €, finančné účty 2 207 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 465 327 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 505 €, finančné účty 1 317 248 €. 2022: dlhodobý majetok 48 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 771 969 €, finančné účty 15 252 €. 2023: dlhodobý majetok 51 390 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 782 962 €, finančné účty 7 417 €. 2024: dlhodobý majetok 31 314 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 752 272 €, finančné účty 1 398 €. 2025: dlhodobý majetok 23 990 €, zásoby 103 484 €, pohľadávky 767 440 €, finančné účty 2 207 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 465 327 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 505 €, finančné účty 1 317 248 €. 2022: dlhodobý majetok 48 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 771 969 €, finančné účty 15 252 €. 2023: dlhodobý majetok 51 390 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 782 962 €, finančné účty 7 417 €. 2024: dlhodobý majetok 31 314 €, zásoby 64 631 €, pohľadávky 752 272 €, finančné účty 1 398 €. 2025: dlhodobý majetok 23 990 €, zásoby 103 484 €, pohľadávky 767 440 €, finančné účty 2 207 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 976 441 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 026 235 €. 2022: vlastné imanie 155 220 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 718 427 €. 2023: vlastné imanie 92 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 851 583 €. 2024: vlastné imanie 33 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 815 550 €. 2025: vlastné imanie 25 161 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 871 445 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 976 441 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 026 235 €. 2022: vlastné imanie 155 220 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 718 427 €. 2023: vlastné imanie 92 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 851 583 €. 2024: vlastné imanie 33 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 815 550 €. 2025: vlastné imanie 25 161 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 871 445 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 976 441 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 026 235 €. 2022: vlastné imanie 155 220 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 718 427 €. 2023: vlastné imanie 92 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 851 583 €. 2024: vlastné imanie 33 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 815 550 €. 2025: vlastné imanie 25 161 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 871 445 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 140 €. 2022: daň z príjmu 27 985 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.28 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 140 €. 2022: daň z príjmu 27 985 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50 tis.25 tis.07,1 tis.28 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 140 €. 2022: daň z príjmu 27 985 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50 tis.25 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,67 mil.00014,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,46 mil.130,3 tis.−62,5 tis.−58,9 tis.−8,8 tis.
Aktíva3 mil.873,6 tis.944,3 tis.849,7 tis.897,1 tis.
Vlastné imanie976,4 tis.155,2 tis.92,8 tis.33,9 tis.25,2 tis.
Daň z príjmu7,1 tis.28 tis.0340340
Zadlženosť67,5 %82,2 %90,2 %96,0 %97,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,8 tis.
Aktíva
897,1 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
97,2 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−58,9 tis.
Aktíva
849,7 tis.
Vlastné imanie
33,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
96,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−62,5 tis.
Aktíva
944,3 tis.
Vlastné imanie
92,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
130,3 tis.
Aktíva
873,6 tis.
Vlastné imanie
155,2 tis.
Daň z príjmu
28 tis.
Zadlženosť
82,2 %

2021

Tržby
2,67 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,46 mil.
Aktíva
3 mil.
Vlastné imanie
976,4 tis.
Daň z príjmu
7,1 tis.
Zadlženosť
67,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API