prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Thetan Power s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46218327aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 08. 201115 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
91 647 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Thetan Power s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46218327
daňové identifikačné číslo
2023328538
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 62, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 08. 2011
V registri
15 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 29736/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
220995
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 08. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 08. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 08. 2011—
reklamné a marketingové služby31. 08. 2011—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť29. 03. 2023—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 03. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla29. 03. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave29. 03. 2023—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce29. 03. 2023—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok29. 03. 2023—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 03. 2023—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy29. 03. 2023—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 03. 2023—
Predaj, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí29. 03. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023328538: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023328538Obdobia daňových registráciíDIČ 2023328538: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023328538Obdobia daňových registráciíDIČ 2023328538: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023328538
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202332853810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼29 % na 35 666 € a znížila tržby o ▼16 % na 91,6 tisíc eur.

Tržby

91 647 €

▼ 16,0 %

Výsledok hospodárenia

35 666 €

▼ 29,3 %

Aktíva

106 190 €

▼ 14,6 %

Vlastné imanie

81 040 €

▼ 16,9 %

Zadlženosť

23,7 %

Hrubá marža

50,5 %

Čistá marža

38,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 122 362 €. 2018: tržby 116 149 €. 2019: tržby 107 733 €. 2020: tržby 109 084 €. 2021: tržby 91 647 €.200 tis.100 tis.0122,4 tis.116,1 tis.107,7 tis.109,1 tis.91,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 122 362 €. 2018: tržby 116 149 €. 2019: tržby 107 733 €. 2020: tržby 109 084 €. 2021: tržby 91 647 €.200 tis.100 tis.0122,4 tis.116,1 tis.107,7 tis.109,1 tis.91,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 122 362 €. 2018: tržby 116 149 €. 2019: tržby 107 733 €. 2020: tržby 109 084 €. 2021: tržby 91 647 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 275 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 24 128 €. 2020: výsledok hospodárenia 50 431 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 666 €.100 tis.50 tis.0+25,3 tis.+31,3 tis.+24,1 tis.+50,4 tis.+35,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 275 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 24 128 €. 2020: výsledok hospodárenia 50 431 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 666 €.100 tis.50 tis.0+25,3 tis.+31,3 tis.+24,1 tis.+50,4 tis.+35,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 275 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 24 128 €. 2020: výsledok hospodárenia 50 431 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 666 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 57 894 €, vlastné imanie 36 694 €. 2018: aktíva 136 630 €, vlastné imanie 67 955 €. 2019: aktíva 134 349 €, vlastné imanie 97 083 €. 2020: aktíva 124 313 €, vlastné imanie 97 515 €. 2021: aktíva 106 190 €, vlastné imanie 81 040 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 57 894 €, vlastné imanie 36 694 €. 2018: aktíva 136 630 €, vlastné imanie 67 955 €. 2019: aktíva 134 349 €, vlastné imanie 97 083 €. 2020: aktíva 124 313 €, vlastné imanie 97 515 €. 2021: aktíva 106 190 €, vlastné imanie 81 040 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 57 894 €, vlastné imanie 36 694 €. 2018: aktíva 136 630 €, vlastné imanie 67 955 €. 2019: aktíva 134 349 €, vlastné imanie 97 083 €. 2020: aktíva 124 313 €, vlastné imanie 97 515 €. 2021: aktíva 106 190 €, vlastné imanie 81 040 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 398 €, finančné účty 35 496 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 880 €, finančné účty 66 750 €. 2019: dlhodobý majetok 35 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 359 €, finančné účty 23 165 €. 2020: dlhodobý majetok 25 078 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 717 €, finančné účty 36 518 €. 2021: dlhodobý majetok 14 330 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 518 €, finančné účty 36 342 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 398 €, finančné účty 35 496 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 880 €, finančné účty 66 750 €. 2019: dlhodobý majetok 35 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 359 €, finančné účty 23 165 €. 2020: dlhodobý majetok 25 078 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 717 €, finančné účty 36 518 €. 2021: dlhodobý majetok 14 330 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 518 €, finančné účty 36 342 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 398 €, finančné účty 35 496 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 880 €, finančné účty 66 750 €. 2019: dlhodobý majetok 35 825 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 359 €, finančné účty 23 165 €. 2020: dlhodobý majetok 25 078 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 717 €, finančné účty 36 518 €. 2021: dlhodobý majetok 14 330 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 518 €, finančné účty 36 342 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 36 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 200 €. 2018: vlastné imanie 67 955 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 60 675 €. 2019: vlastné imanie 97 083 €, dlhodobé záväzky 33 408 €, krátkodobé záväzky 3 858 €. 2020: vlastné imanie 97 515 €, dlhodobé záväzky 13 077 €, krátkodobé záväzky 13 721 €. 2021: vlastné imanie 81 040 €, dlhodobé záväzky 14 381 €, krátkodobé záväzky 10 769 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 36 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 200 €. 2018: vlastné imanie 67 955 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 60 675 €. 2019: vlastné imanie 97 083 €, dlhodobé záväzky 33 408 €, krátkodobé záväzky 3 858 €. 2020: vlastné imanie 97 515 €, dlhodobé záväzky 13 077 €, krátkodobé záväzky 13 721 €. 2021: vlastné imanie 81 040 €, dlhodobé záväzky 14 381 €, krátkodobé záväzky 10 769 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 36 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 200 €. 2018: vlastné imanie 67 955 €, dlhodobé záväzky 8 000 €, krátkodobé záväzky 60 675 €. 2019: vlastné imanie 97 083 €, dlhodobé záväzky 33 408 €, krátkodobé záväzky 3 858 €. 2020: vlastné imanie 97 515 €, dlhodobé záväzky 13 077 €, krátkodobé záväzky 13 721 €. 2021: vlastné imanie 81 040 €, dlhodobé záväzky 14 381 €, krátkodobé záväzky 10 769 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 11 541 €. 2018: daň z príjmu 9 531 €. 2019: daň z príjmu 6 652 €. 2020: daň z príjmu 13 495 €. 2021: daň z príjmu 10 633 €.20 tis.10 tis.011,5 tis.9,5 tis.6,7 tis.13,5 tis.10,6 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 11 541 €. 2018: daň z príjmu 9 531 €. 2019: daň z príjmu 6 652 €. 2020: daň z príjmu 13 495 €. 2021: daň z príjmu 10 633 €.20 tis.10 tis.011,5 tis.9,5 tis.6,7 tis.13,5 tis.10,6 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 11 541 €. 2018: daň z príjmu 9 531 €. 2019: daň z príjmu 6 652 €. 2020: daň z príjmu 13 495 €. 2021: daň z príjmu 10 633 €.20 tis.10 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby122,4 tis.116,1 tis.107,7 tis.109,1 tis.91,6 tis.
Výsledok hospodárenia25,3 tis.31,3 tis.24,1 tis.50,4 tis.35,7 tis.
Aktíva57,9 tis.136,6 tis.134,3 tis.124,3 tis.106,2 tis.
Vlastné imanie36,7 tis.68 tis.97,1 tis.97,5 tis.81 tis.
Daň z príjmu11,5 tis.9,5 tis.6,7 tis.13,5 tis.10,6 tis.
Zadlženosť36,6 %50,3 %27,7 %21,6 %23,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
91,6 tis.
Výsledok hospodárenia
35,7 tis.
Aktíva
106,2 tis.
Vlastné imanie
81 tis.
Daň z príjmu
10,6 tis.
Zadlženosť
23,7 %

2020

Tržby
109,1 tis.
Výsledok hospodárenia
50,4 tis.
Aktíva
124,3 tis.
Vlastné imanie
97,5 tis.
Daň z príjmu
13,5 tis.
Zadlženosť
21,6 %

2019

Tržby
107,7 tis.
Výsledok hospodárenia
24,1 tis.
Aktíva
134,3 tis.
Vlastné imanie
97,1 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
27,7 %

2018

Tržby
116,1 tis.
Výsledok hospodárenia
31,3 tis.
Aktíva
136,6 tis.
Vlastné imanie
68 tis.
Daň z príjmu
9,5 tis.
Zadlženosť
50,3 %

2017

Tržby
122,4 tis.
Výsledok hospodárenia
25,3 tis.
Aktíva
57,9 tis.
Vlastné imanie
36,7 tis.
Daň z príjmu
11,5 tis.
Zadlženosť
36,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API