Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 299 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BH SM, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46212485
- daňové identifikačné číslo
- 2023286331
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pribišova 47, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2011
- V registri
- 15 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 73813/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 674328
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 06. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 14. 06. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 14. 06. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 14. 06. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 14. 06. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 14. 06. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 14. 06. 2011 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 14. 06. 2011 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností, | 14. 06. 2011 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 14. 06. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 14. 06. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 14. 06. 2011 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 03. 08. 2018 do 20. 06. 2019 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023286331 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 05. 2021 (rok porušenia 2015).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −58 646 € a znížila tržby o ▼97 % na 16,3 tisíc eur.
Tržby
16 299 €
▼ 96,6 %Výsledok hospodárenia
−58 646 €
▼ 1 424,7 %Aktíva
1 728 916 €
▲ 64,0 %Vlastné imanie
−27 913 €
▼ 117,2 %Zadlženosť
101,6 %
Hrubá marža
−359,8 %
Čistá marža
−359,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 191,5 tis. | 421,6 tis. | 737,7 tis. | 479,8 tis. | 16,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 377 | 3,7 tis. | 9,8 tis. | 4,4 tis. | −58,6 tis. |
| Aktíva | 90,6 tis. | 95,5 tis. | 1,16 mil. | 1,05 mil. | 1,73 mil. |
| Vlastné imanie | 5,4 tis. | 8,7 tis. | 147 tis. | 162,7 tis. | −27,9 tis. |
| Daň z príjmu | 106 | 730 | 2,8 tis. | 1,2 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 94,1 % | 90,9 % | 87,3 % | 84,6 % | 101,6 % |
2018
- Tržby
- 16,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −58,6 tis.
- Aktíva
- 1,73 mil.
- Vlastné imanie
- −27,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 479,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 162,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 84,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 737,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- 147 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 87,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 421,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 95,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 730
- Zadlženosť
- 90,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 191,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 377
- Aktíva
- 90,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 106
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.