prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

S. H. Stavby s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46207180aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 06. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
122 485 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S. H. Stavby s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46207180
daňové identifikačné číslo
2023277674
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava-Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 06. 2011
V registri
15 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 107327/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1075296
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 06. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 06. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí02. 06. 2011—
vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním15. 02. 2012—
montáž ľahko prestaviteľných priečok a závesných podhľadov15. 02. 2012—
montáž sadrokartonových dosiek15. 02. 2012—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických06. 02. 2013—
Demolačné práce (odstránenie pôvodných stavieb a ich častí bez použitia trhavín)15. 09. 2015—
Výkopové a zemné práce15. 09. 2015—
Úprava terénu pre stavby a v okolí stavby, odobratie ornice s uložením na určené skládky15. 09. 2015—
Vybudovanie dočasných komunikácií a skládok materiálu na stavenisku, oplotenie staveniska15. 09. 2015—
Montáž a osadenie dočasných sociálnych zariadení15. 09. 2015—
Prieskumné vrty a vrtné práce pre stavebné účely (slúžiace k získaniu údajov pre dokumentáciu stavieb)15. 09. 2015—
Vykonávanie odvodnenia staveniska15. 09. 2015—
Armovacie práce15. 09. 2015—
Príprava debnenia pre základy15. 09. 2015—
Zhotovovanie podporných konštrukcií stropov a ostatných stavebných prvkov pri monolitických skeletoch15. 09. 2015—
Zhotovovanie atypických zabezpečovacích konštrukcií na stavbe pre zaistenie bezpečnosti práce15. 09. 2015—
Montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín15. 09. 2015—
Demontáž strešnej krytiny15. 09. 2015—
Demontáž rozvodov a armatúr15. 09. 2015—
Zhotovovanie rozpočtov a kalkulácií stavebných prác15. 09. 2015—
Montáž a demontáž nafukovacích hál15. 09. 2015—
Maliarske, natieračské, sklenárske a tapetovacie práce15. 09. 2015—
Betonárske práce15. 09. 2015—
Kladenie potrubí, optických káblov, hadíc a spojok15. 09. 2015—
Vysekávanie drážok pre inštalačné rozvody15. 09. 2015—
Vykonávanie protikoróznych nástrekov15. 09. 2015—
Kladenie zámkovej dlažby15. 09. 2015—
Úprava a príprava povrchov podláh pred kladením podlahových krytín15. 09. 2015—
Kladenie dlážkových krytín suchou cestou a lepením15. 09. 2015—
Brúsenie drevených podlahových krytín15. 09. 2015—
Obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov, vrátanie obkladov z prírodného alebo umelého kameňa – suchým spôsobom15. 09. 2015—
Montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov15. 09. 2015—
Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien15. 09. 2015—
Uskutočňovanie inžinierskych stavieb15. 09. 2015—
Uskutočňovanie pozemných stavieb15. 09. 2015—
Výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov do pôvodných rozmerov15. 09. 2015—
Montáž markíz, roliet, žalúzií, protislnečných fólií15. 09. 2015—
Montáž okenného a dverového tesnenia15. 09. 2015—
Osádzanie odkvapov a lapačov snehu z hotových komponentov15. 09. 2015—
Služby stavebnými mechanizmami, pracovnými strojmi a zariadeniami15. 09. 2015—
Čistenie krytín, čistenie odkvapov, vymazávanie strešných korýtok15. 09. 2015—
Osadzovanie mechanických častí vzduchotechnických a klimatizačných zariadení bez zásahu do elektrických častí15. 09. 2015—
Montáž mechanických častí solárnych zariadení (bez zásahu do elektrických častí a do regulácie zariadení)15. 09. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023277674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023277674Obdobia daňových registráciíDIČ 2023277674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023277674Obdobia daňových registráciíDIČ 2023277674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023277674
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202327767410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia −4 809 € a dosiahla tržby 122,5 tisíc eur.

Tržby

122 485 €

Výsledok hospodárenia

−4 809 €

Aktíva

75 836 €

Vlastné imanie

6 360 €

Zadlženosť

91,6 %

Hrubá marža

−3,1 %

Čistá marža

−3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 122 485 €.200 tis.100 tis.0122,5 tis.2014Tržby2014: tržby 122 485 €.200 tis.100 tis.0122,5 tis.2014Tržby2014: tržby 122 485 €.200 tis.100 tis.0122,5 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −4 809 €.0−5 tis.−4,8 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −4 809 €.0−5 tis.−4,8 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −4 809 €.0−5 tis.−4,8 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 836 €, vlastné imanie 6 360 €.100 tis.50 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 836 €, vlastné imanie 6 360 €.100 tis.50 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 75 836 €, vlastné imanie 6 360 €.100 tis.50 tis.02014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 4 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 938 €, finančné účty 46 €.100 tis.50 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 4 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 938 €, finančné účty 46 €.100 tis.50 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 4 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 938 €, finančné účty 46 €.100 tis.50 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 6 360 €, dlhodobé záväzky 535 €, krátkodobé záväzky 68 941 €.100 tis.50 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 6 360 €, dlhodobé záväzky 535 €, krátkodobé záväzky 68 941 €.100 tis.50 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 6 360 €, dlhodobé záväzky 535 €, krátkodobé záväzky 68 941 €.100 tis.50 tis.02014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €.1 tis.50009602014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby122,5 tis.
Výsledok hospodárenia−4,8 tis.
Aktíva75,8 tis.
Vlastné imanie6,4 tis.
Daň z príjmu960
Zadlženosť91,6 %

2014

Tržby
122,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
75,8 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
91,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API