prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

SIMON stav, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46205811aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
31 099 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SIMON stav, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46205811
daňové identifikačné číslo
2023298860
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023298860
Sídlo
Smrekova 8/31, 053 11 Smižany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27922/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
917288
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby22. 06. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 06. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 06. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 06. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 06. 2011—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností22. 06. 2011—
faktoring a forfaiting22. 06. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí22. 06. 2011—
administratívne služby22. 06. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 06. 2011—
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty22. 06. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky22. 06. 2011—
vypracovanie dokumentácie a projektu stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb22. 06. 2011—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien22. 06. 2011—
výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby22. 06. 2011—
výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby22. 06. 2011—
vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti22. 06. 2011—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)22. 06. 2011—
Čistiace a upratovacie služby13. 10. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023298860: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023298860: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023298860IČ DPH SK2023298860Obdobia daňových registráciíDIČ 2023298860: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023298860: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023298860IČ DPH SK2023298860Obdobia daňových registráciíDIČ 2023298860: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023298860: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023298860IČ DPH SK2023298860
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202329886011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 09. 2026
daňové identifikačné číslo202329886010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼64 % na 3 123 € a znížila tržby o ▼29 % na 31,1 tisíc eur.

Tržby

31 099 €

▼ 28,8 %

Výsledok hospodárenia

3 123 €

▼ 63,6 %

Aktíva

40 855 €

▲ 11,6 %

Vlastné imanie

25 372 €

▲ 14,0 %

Zadlženosť

37,9 %

Hrubá marža

11,2 %

Čistá marža

10,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 20 795 €. 2022: tržby 5 515 €. 2023: tržby 33 020 €. 2024: tržby 43 699 €. 2025: tržby 31 099 €.50 tis.25 tis.020,8 tis.5,5 tis.33 tis.43,7 tis.31,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 20 795 €. 2022: tržby 5 515 €. 2023: tržby 33 020 €. 2024: tržby 43 699 €. 2025: tržby 31 099 €.50 tis.25 tis.020,8 tis.5,5 tis.33 tis.43,7 tis.31,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 20 795 €. 2022: tržby 5 515 €. 2023: tržby 33 020 €. 2024: tržby 43 699 €. 2025: tržby 31 099 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 916 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 222 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 123 €.10 tis.0−10 tis.+2,9 tis.−6,2 tis.+3,5 tis.+8,6 tis.+3,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 916 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 222 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 123 €.10 tis.0−10 tis.+2,9 tis.−6,2 tis.+3,5 tis.+8,6 tis.+3,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 916 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 222 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 568 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 123 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 146 €, vlastné imanie 16 452 €. 2022: aktíva 12 955 €, vlastné imanie 10 230 €. 2023: aktíva 16 694 €, vlastné imanie 13 681 €. 2024: aktíva 36 623 €, vlastné imanie 22 249 €. 2025: aktíva 40 855 €, vlastné imanie 25 372 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 146 €, vlastné imanie 16 452 €. 2022: aktíva 12 955 €, vlastné imanie 10 230 €. 2023: aktíva 16 694 €, vlastné imanie 13 681 €. 2024: aktíva 36 623 €, vlastné imanie 22 249 €. 2025: aktíva 40 855 €, vlastné imanie 25 372 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 146 €, vlastné imanie 16 452 €. 2022: aktíva 12 955 €, vlastné imanie 10 230 €. 2023: aktíva 16 694 €, vlastné imanie 13 681 €. 2024: aktíva 36 623 €, vlastné imanie 22 249 €. 2025: aktíva 40 855 €, vlastné imanie 25 372 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 849 €, finančné účty 15 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 628 €, finančné účty 4 327 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 372 €, finančné účty 11 322 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 467 €, finančné účty 34 156 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 842 €, finančné účty 39 013 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 849 €, finančné účty 15 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 628 €, finančné účty 4 327 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 372 €, finančné účty 11 322 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 467 €, finančné účty 34 156 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 842 €, finančné účty 39 013 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 849 €, finančné účty 15 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 628 €, finančné účty 4 327 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 372 €, finančné účty 11 322 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 467 €, finančné účty 34 156 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 842 €, finančné účty 39 013 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 452 €, dlhodobé záväzky 2 584 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2022: vlastné imanie 10 230 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 1 449 €. 2023: vlastné imanie 13 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 013 €. 2024: vlastné imanie 22 249 €, dlhodobé záväzky 10 499 €, krátkodobé záväzky 3 875 €. 2025: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 6 216 €, krátkodobé záväzky 9 267 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 452 €, dlhodobé záväzky 2 584 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2022: vlastné imanie 10 230 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 1 449 €. 2023: vlastné imanie 13 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 013 €. 2024: vlastné imanie 22 249 €, dlhodobé záväzky 10 499 €, krátkodobé záväzky 3 875 €. 2025: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 6 216 €, krátkodobé záväzky 9 267 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 452 €, dlhodobé záväzky 2 584 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2022: vlastné imanie 10 230 €, dlhodobé záväzky 1 276 €, krátkodobé záväzky 1 449 €. 2023: vlastné imanie 13 681 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 013 €. 2024: vlastné imanie 22 249 €, dlhodobé záväzky 10 499 €, krátkodobé záväzky 3 875 €. 2025: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 6 216 €, krátkodobé záväzky 9 267 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 531 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 1 519 €. 2025: daň z príjmu 347 €.2 tis.1 tis.053106091,5 tis.34720212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 531 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 1 519 €. 2025: daň z príjmu 347 €.2 tis.1 tis.053106091,5 tis.34720212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 531 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 609 €. 2024: daň z príjmu 1 519 €. 2025: daň z príjmu 347 €.2 tis.1 tis.0531609347202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,8 tis.5,5 tis.33 tis.43,7 tis.31,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,9 tis.−6,2 tis.3,5 tis.8,6 tis.3,1 tis.
Aktíva21,1 tis.13 tis.16,7 tis.36,6 tis.40,9 tis.
Vlastné imanie16,5 tis.10,2 tis.13,7 tis.22,2 tis.25,4 tis.
Daň z príjmu53106091,5 tis.347
Zadlženosť22,2 %21,0 %18,0 %39,2 %37,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
31,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
40,9 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
347
Zadlženosť
37,9 %

2024

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
36,6 tis.
Vlastné imanie
22,2 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
39,2 %

2023

Tržby
33 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
16,7 tis.
Vlastné imanie
13,7 tis.
Daň z príjmu
609
Zadlženosť
18,0 %

2022

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
13 tis.
Vlastné imanie
10,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,0 %

2021

Tržby
20,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
16,5 tis.
Daň z príjmu
531
Zadlženosť
22,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API