prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

M. L. PRODUCTION, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46205217aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 06. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M. L. PRODUCTION, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46205217
daňové identifikačné číslo
2023279962
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štefánikova 2326/22, 06601 Humenné, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 06. 2011
V registri
15 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 24508/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
755014
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 06. 2011—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá01. 06. 2011—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 06. 2011—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 06. 2011—
reklamné a marketingové služby01. 06. 2011—
výroba kŕmnych zmesí01. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023279962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023279962Obdobia daňových registráciíDIČ 2023279962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023279962Obdobia daňových registráciíDIČ 2023279962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023279962
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202327996210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 10. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −19 940 € a znížila tržby o ▼100 % na 1 €.

Tržby

1 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−19 940 €

▲ 11,5 %

Aktíva

126 717 €

▼ 45,1 %

Vlastné imanie

29 449 €

▼ 40,4 %

Zadlženosť

76,8 %

Hrubá marža

−1 994 000,0 %

Čistá marža

−1 994 000,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 43 734 €. 2016: tržby 38 607 €. 2017: tržby 152 814 €. 2018: tržby 128 042 €. 2019: tržby 1 €.200 tis.100 tis.043,7 tis.38,6 tis.152,8 tis.128 tis.120152016201720182019Tržby2015: tržby 43 734 €. 2016: tržby 38 607 €. 2017: tržby 152 814 €. 2018: tržby 128 042 €. 2019: tržby 1 €.200 tis.100 tis.043,7 tis.38,6 tis.152,8 tis.128 tis.120152016201720182019Tržby2015: tržby 43 734 €. 2016: tržby 38 607 €. 2017: tržby 152 814 €. 2018: tržby 128 042 €. 2019: tržby 1 €.200 tis.100 tis.01201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −10 137 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 077 €. 2017: výsledok hospodárenia 62 164 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 536 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 940 €.100 tis.0−25 tis.−10,1 tis.+2,1 tis.+62,2 tis.−22,5 tis.−19,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −10 137 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 077 €. 2017: výsledok hospodárenia 62 164 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 536 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 940 €.100 tis.0−25 tis.−10,1 tis.+2,1 tis.+62,2 tis.−22,5 tis.−19,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −10 137 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 077 €. 2017: výsledok hospodárenia 62 164 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 536 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 940 €.100 tis.0−25 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 164 483 €, vlastné imanie 7 684 €. 2016: aktíva 61 813 €, vlastné imanie 9 761 €. 2017: aktíva 137 624 €, vlastné imanie 71 925 €. 2018: aktíva 230 719 €, vlastné imanie 49 389 €. 2019: aktíva 126 717 €, vlastné imanie 29 449 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 164 483 €, vlastné imanie 7 684 €. 2016: aktíva 61 813 €, vlastné imanie 9 761 €. 2017: aktíva 137 624 €, vlastné imanie 71 925 €. 2018: aktíva 230 719 €, vlastné imanie 49 389 €. 2019: aktíva 126 717 €, vlastné imanie 29 449 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 164 483 €, vlastné imanie 7 684 €. 2016: aktíva 61 813 €, vlastné imanie 9 761 €. 2017: aktíva 137 624 €, vlastné imanie 71 925 €. 2018: aktíva 230 719 €, vlastné imanie 49 389 €. 2019: aktíva 126 717 €, vlastné imanie 29 449 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 3 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 950 €, finančné účty 87 339 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 220 €, finančné účty 27 593 €. 2017: dlhodobý majetok 1 819 €, zásoby 14 516 €, pohľadávky 112 623 €, finančné účty 8 666 €. 2018: dlhodobý majetok 118 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 079 €, finančné účty 378 €. 2019: dlhodobý majetok 109 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 033 €, finančné účty 239 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 3 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 950 €, finančné účty 87 339 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 220 €, finančné účty 27 593 €. 2017: dlhodobý majetok 1 819 €, zásoby 14 516 €, pohľadávky 112 623 €, finančné účty 8 666 €. 2018: dlhodobý majetok 118 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 079 €, finančné účty 378 €. 2019: dlhodobý majetok 109 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 033 €, finančné účty 239 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 3 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 950 €, finančné účty 87 339 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 220 €, finančné účty 27 593 €. 2017: dlhodobý majetok 1 819 €, zásoby 14 516 €, pohľadávky 112 623 €, finančné účty 8 666 €. 2018: dlhodobý majetok 118 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 079 €, finančné účty 378 €. 2019: dlhodobý majetok 109 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 033 €, finančné účty 239 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 684 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 156 767 €. 2016: vlastné imanie 9 761 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 52 020 €. 2017: vlastné imanie 71 925 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 65 667 €. 2018: vlastné imanie 49 389 €, dlhodobé záväzky 84 723 €, krátkodobé záväzky 96 607 €. 2019: vlastné imanie 29 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 268 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 684 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 156 767 €. 2016: vlastné imanie 9 761 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 52 020 €. 2017: vlastné imanie 71 925 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 65 667 €. 2018: vlastné imanie 49 389 €, dlhodobé záväzky 84 723 €, krátkodobé záväzky 96 607 €. 2019: vlastné imanie 29 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 268 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 684 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 156 767 €. 2016: vlastné imanie 9 761 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 52 020 €. 2017: vlastné imanie 71 925 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 65 667 €. 2018: vlastné imanie 49 389 €, dlhodobé záväzky 84 723 €, krátkodobé záväzky 96 607 €. 2019: vlastné imanie 29 449 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 268 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 13 900 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.096096013,9 tis.0020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 13 900 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.096096013,9 tis.0020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 13 900 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.09600201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,7 tis.38,6 tis.152,8 tis.128 tis.1
Výsledok hospodárenia−10,1 tis.2,1 tis.62,2 tis.−22,5 tis.−19,9 tis.
Aktíva164,5 tis.61,8 tis.137,6 tis.230,7 tis.126,7 tis.
Vlastné imanie7,7 tis.9,8 tis.71,9 tis.49,4 tis.29,4 tis.
Daň z príjmu96096013,9 tis.00
Zadlženosť95,3 %84,2 %47,7 %78,6 %76,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
1
Výsledok hospodárenia
−19,9 tis.
Aktíva
126,7 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,8 %

2018

Tržby
128 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,5 tis.
Aktíva
230,7 tis.
Vlastné imanie
49,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,6 %

2017

Tržby
152,8 tis.
Výsledok hospodárenia
62,2 tis.
Aktíva
137,6 tis.
Vlastné imanie
71,9 tis.
Daň z príjmu
13,9 tis.
Zadlženosť
47,7 %

2016

Tržby
38,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
61,8 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
84,2 %

2015

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,1 tis.
Aktíva
164,5 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API