Súhrn
- Vznik
- 08. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 37 283 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MSKB, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46204539
- daňové identifikačné číslo
- 2023278829
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 153, 08622 Kľušov, Slovenská republika
- Územie
- Kľušovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 06. 2011
- V registri
- 15 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 24535/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 718049
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 06. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 06. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 06. 2011 | — |
| počítačové služby | 08. 06. 2011 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 06. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 06. 2011 | — |
| administratívne služby | 08. 06. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 06. 2011 | — |
| vedenie účtovníctva | 08. 06. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby | 08. 06. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 08. 06. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 06. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 06. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 02. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023278829 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −12 050 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 37,3 tisíc eur.
Tržby
37 283 €
▲ 27,2 %Výsledok hospodárenia
−12 050 €
▼ 200 933,3 %Aktíva
26 268 €
▼ 43,3 %Vlastné imanie
2 750 €
▼ 81,4 %Zadlženosť
89,5 %
Hrubá marža
−30,9 %
Čistá marža
−32,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31,4 tis. | 37,8 tis. | 48,8 tis. | 29,3 tis. | 37,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,4 tis. | 6 tis. | 902 | 6 | −12,1 tis. |
| Aktíva | 21,5 tis. | 31,5 tis. | 45,4 tis. | 46,3 tis. | 26,3 tis. |
| Vlastné imanie | 7,9 tis. | 13,9 tis. | 14,8 tis. | 14,8 tis. | 2,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,2 tis. | 2 tis. | 690 | 684 | 520 |
| Zadlženosť | 63,4 % | 55,9 % | 67,4 % | 68,0 % | 89,5 % |
2018
- Tržby
- 37,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,1 tis.
- Aktíva
- 26,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,8 tis.
- Daň z príjmu
- 520
- Zadlženosť
- 89,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 29,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6
- Aktíva
- 46,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 684
- Zadlženosť
- 68,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 48,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 902
- Aktíva
- 45,4 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 690
- Zadlženosť
- 67,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 37,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 31,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 55,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 31,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 21,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 63,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.