prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Nice Life, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46201459aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
5 478 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nice Life, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46201459
daňové identifikačné číslo
2023284087
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Družstevná 615/2, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 06. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 24658/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
303569
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 06. 2011—
reklamné a marketingové služby16. 06. 2011—
počítačové služby16. 06. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 06. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla16. 06. 2011—
skladovanie16. 06. 2011—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí16. 06. 2011—
administratívne služby16. 06. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 06. 2011—
vedenie účtovníctva16. 06. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 06. 2011—
čistiace a upratovacie služby16. 06. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby16. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023284087: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023284087Obdobia daňových registráciíDIČ 2023284087: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023284087Obdobia daňových registráciíDIČ 2023284087: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023284087
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202328408710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −6 714 € a zvýšila tržby o ▲73 % na 5,5 tisíc eur.

Tržby

5 478 €

▲ 72,9 %

Výsledok hospodárenia

−6 714 €

▲ 50,9 %

Aktíva

−19 300 €

▲ 9,0 %

Vlastné imanie

−156 648 €

▼ 4,5 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−122,6 %

Čistá marža

−122,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 10 264 €. 2020: tržby 9 225 €. 2021: tržby 24 328 €. 2022: tržby 3 168 €. 2023: tržby 5 478 €.25 tis.12,5 tis.010,3 tis.9,2 tis.24,3 tis.3,2 tis.5,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 10 264 €. 2020: tržby 9 225 €. 2021: tržby 24 328 €. 2022: tržby 3 168 €. 2023: tržby 5 478 €.25 tis.12,5 tis.010,3 tis.9,2 tis.24,3 tis.3,2 tis.5,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 10 264 €. 2020: tržby 9 225 €. 2021: tržby 24 328 €. 2022: tržby 3 168 €. 2023: tržby 5 478 €.25 tis.12,5 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 537 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 769 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 308 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 687 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 714 €.0−25 tis.−21,5 tis.−20,8 tis.−19,3 tis.−13,7 tis.−6,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 537 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 769 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 308 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 687 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 714 €.0−25 tis.−21,5 tis.−20,8 tis.−19,3 tis.−13,7 tis.−6,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −21 537 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 769 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 308 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 687 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 714 €.0−25 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva −1 800 €, vlastné imanie −96 169 €. 2020: aktíva −9 960 €, vlastné imanie −116 939 €. 2021: aktíva −18 702 €, vlastné imanie −136 247 €. 2022: aktíva −21 202 €, vlastné imanie −149 934 €. 2023: aktíva −19 300 €, vlastné imanie −156 648 €.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva −1 800 €, vlastné imanie −96 169 €. 2020: aktíva −9 960 €, vlastné imanie −116 939 €. 2021: aktíva −18 702 €, vlastné imanie −136 247 €. 2022: aktíva −21 202 €, vlastné imanie −149 934 €. 2023: aktíva −19 300 €, vlastné imanie −156 648 €.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva −1 800 €, vlastné imanie −96 169 €. 2020: aktíva −9 960 €, vlastné imanie −116 939 €. 2021: aktíva −18 702 €, vlastné imanie −136 247 €. 2022: aktíva −21 202 €, vlastné imanie −149 934 €. 2023: aktíva −19 300 €, vlastné imanie −156 648 €.0−200 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok −3 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 682 €. 2020: dlhodobý majetok −12 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 272 €. 2021: dlhodobý majetok −20 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 280 €. 2022: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 238 €. 2023: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 2 140 €.5 tis.0−25 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok −3 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 682 €. 2020: dlhodobý majetok −12 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 272 €. 2021: dlhodobý majetok −20 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 280 €. 2022: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 238 €. 2023: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 2 140 €.5 tis.0−25 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok −3 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 682 €. 2020: dlhodobý majetok −12 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 272 €. 2021: dlhodobý majetok −20 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 1 280 €. 2022: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 238 €. 2023: dlhodobý majetok −22 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 960 €, finančné účty 2 140 €.5 tis.0−25 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −96 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 369 €. 2020: vlastné imanie −116 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 979 €. 2021: vlastné imanie −136 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 545 €. 2022: vlastné imanie −149 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 732 €. 2023: vlastné imanie −156 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 137 348 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −96 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 369 €. 2020: vlastné imanie −116 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 979 €. 2021: vlastné imanie −136 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 545 €. 2022: vlastné imanie −149 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 732 €. 2023: vlastné imanie −156 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 137 348 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −96 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 369 €. 2020: vlastné imanie −116 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 979 €. 2021: vlastné imanie −136 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 545 €. 2022: vlastné imanie −149 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 732 €. 2023: vlastné imanie −156 648 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 137 348 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,3 tis.9,2 tis.24,3 tis.3,2 tis.5,5 tis.
Výsledok hospodárenia−21,5 tis.−20,8 tis.−19,3 tis.−13,7 tis.−6,7 tis.
Aktíva−1,8 tis.−10 tis.−18,7 tis.−21,2 tis.−19,3 tis.
Vlastné imanie−96,2 tis.−116,9 tis.−136,2 tis.−149,9 tis.−156,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť—————

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,7 tis.
Aktíva
−19,3 tis.
Vlastné imanie
−156,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
−21,2 tis.
Vlastné imanie
−149,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
24,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
−18,7 tis.
Vlastné imanie
−136,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
9,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,8 tis.
Aktíva
−10 tis.
Vlastné imanie
−116,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2019

Tržby
10,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,5 tis.
Aktíva
−1,8 tis.
Vlastné imanie
−96,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API