Súhrn
- Vznik
- 30. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 35 771 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PASKAY s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46198491
- daňové identifikačné číslo
- 2023293613
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023293613
- Sídlo
- P. Kyrmezéra 443/15, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Štiavnicaokres Banská ŠtiavnicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 06. 2011
- V registri
- 15 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20462/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 463085
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 30. 06. 2011 | — |
| kachliarstvo | 30. 06. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 30. 06. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 06. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 30. 06. 2011 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 30. 06. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023293613 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023293613 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲703 % na 24 170 € a zvýšila tržby o ▲47 % na 35,8 tisíc eur.
Tržby
35 771 €
▲ 46,6 %Výsledok hospodárenia
24 170 €
▲ 703,3 %Aktíva
39 727 €
▼ 20,9 %Vlastné imanie
20 327 €
▲ 628,9 %Zadlženosť
48,8 %
Hrubá marža
73,7 %
Čistá marža
67,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,7 tis. | 27,9 tis. | 43,1 tis. | 24,4 tis. | 35,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 477 | −6,7 tis. | −2,3 tis. | 3 tis. | 24,2 tis. |
| Aktíva | 34,3 tis. | 46,3 tis. | 53,2 tis. | 50,2 tis. | 39,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | −2,4 tis. | −6,9 tis. | −3,8 tis. | 20,3 tis. |
| Daň z príjmu | 59 | 0 | 0 | 486 | 2,2 tis. |
| Zadlženosť | 87,3 % | 105,1 % | 112,9 % | 107,7 % | 48,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 35,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,2 tis.
- Aktíva
- 39,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 48,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 24,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 50,2 tis.
- Vlastné imanie
- −3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 486
- Zadlženosť
- 107,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 43,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 53,2 tis.
- Vlastné imanie
- −6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 27,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 46,3 tis.
- Vlastné imanie
- −2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 105,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 477
- Aktíva
- 34,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 59
- Zadlženosť
- 87,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.