Súhrn
- Vznik
- 24. 05. 201114 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KAPRUN s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46192841
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 722, 92583 Žihárec, Slovenská republika
- Územie
- Žihárecokres ŠaľaNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 05. 2011
- Zánik
- 15. 04. 2026
- V registri
- 14 rokov 10 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 15. 04. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 27524/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 872249
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 07. 2024 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50,49 mil. | 40,01 mil. | 39,02 mil. | 28,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 101,3 tis. | 123,5 tis. | −13,1 tis. | −13,3 tis. | 0 |
| Aktíva | 3,33 mil. | 4,3 mil. | 55,65 mil. | 55,68 mil. | 0 |
| Vlastné imanie | 1,12 mil. | 1,24 mil. | 40,19 mil. | 40,17 mil. | 0 |
| Daň z príjmu | 30,7 tis. | 49 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 66,5 % | 71,2 % | 27,8 % | 27,9 % | — |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 55,68 mil.
- Vlastné imanie
- 40,17 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 39,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −13,1 tis.
- Aktíva
- 55,65 mil.
- Vlastné imanie
- 40,19 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 40,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 123,5 tis.
- Aktíva
- 4,3 mil.
- Vlastné imanie
- 1,24 mil.
- Daň z príjmu
- 49 tis.
- Zadlženosť
- 71,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 50,49 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 101,3 tis.
- Aktíva
- 3,33 mil.
- Vlastné imanie
- 1,12 mil.
- Daň z príjmu
- 30,7 tis.
- Zadlženosť
- 66,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.