Súhrn
- Vznik
- 20. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FC REAL, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46187014
- daňové identifikačné číslo
- 2023304239
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Stará Huta 5, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
- Územie
- Nová Baňaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 07. 2011
- V registri
- 15 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20554/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 505162
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prípravné práce k realizácii stavby | 20. 07. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 07. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 07. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 07. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 20. 07. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 20. 07. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 07. 2011 | — |
| cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie | 20. 07. 2011 | — |
| sťahovacie služby | 20. 07. 2011 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 20. 07. 2011 | — |
| skladovanie | 20. 07. 2011 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 20. 07. 2011 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 07. 2011 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 20. 07. 2011 | — |
| počítačové služby | 20. 07. 2011 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 07. 2011 | — |
| finančný leasing | 20. 07. 2011 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 20. 07. 2011 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 20. 07. 2011 | — |
| faktoring a forfaiting | 20. 07. 2011 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 20. 07. 2011 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 07. 2011 | — |
| administratívne služby | 20. 07. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 07. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby | 20. 07. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 07. 2011 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 20. 07. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023304239 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prehĺbila stratu na −491 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−491 €
▼ 10,1 %Aktíva
177 935 €
bez zmenyVlastné imanie
−32 372 €
▼ 1,5 %Zadlženosť
118,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2013Závierka v registri účtovných závierok | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 141 tis. | 253 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −37,5 tis. | −446 | −491 |
| Aktíva | 177,9 tis. | 177,9 tis. | 177,9 tis. |
| Vlastné imanie | −31,4 tis. | −31,9 tis. | −32,4 tis. |
| Daň z príjmu | — | 480 | 480 |
| Zadlženosť | — | 117,9 % | 118,2 % |
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −491
- Aktíva
- 177,9 tis.
- Vlastné imanie
- −32,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 118,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 253
- Výsledok hospodárenia
- −446
- Aktíva
- 177,9 tis.
- Vlastné imanie
- −31,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 117,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2013
- Tržby
- 141 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,5 tis.
- Aktíva
- 177,9 tis.
- Vlastné imanie
- −31,4 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.