prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Paranyx s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46186085aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 05. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
45 384 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Paranyx s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46186085
daňové identifikačné číslo
2023274121
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 05. 2011
V registri
15 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 146509/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
745366
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 05. 2011—
reklamné a marketingové služby28. 05. 2011—
prenájom hnuteľných vecí28. 05. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla28. 05. 2011—
faktoring a forfaiting28. 05. 2011—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 05. 2011—
Finančný leasing16. 06. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 06. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí´16. 06. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení16. 06. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 06. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach16. 06. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu16. 06. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu16. 06. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností16. 06. 2020—
Vedenie účtovníctva16. 06. 2020—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov16. 06. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom16. 06. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 06. 2020—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied16. 06. 2020—
Čistiace a upratovacie služby16. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 06. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 06. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 06. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 06. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 06. 2020—
Administratívne služby16. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274121Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274121Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274121
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202327412110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −8 337 € a znížila tržby o ▼49 % na 45,4 tisíc eur.

Tržby

45 384 €

▼ 48,6 %

Výsledok hospodárenia

−8 337 €

▼ 187,7 %

Aktíva

4 987 €

▼ 89,6 %

Vlastné imanie

4 987 €

▼ 62,6 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

−18,4 %

Čistá marža

−18,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 217 435 €. 2016: tržby 243 626 €. 2017: tržby 118 616 €. 2018: tržby 88 242 €. 2019: tržby 45 384 €.250 tis.125 tis.0217,4 tis.243,6 tis.118,6 tis.88,2 tis.45,4 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 217 435 €. 2016: tržby 243 626 €. 2017: tržby 118 616 €. 2018: tržby 88 242 €. 2019: tržby 45 384 €.250 tis.125 tis.0217,4 tis.243,6 tis.118,6 tis.88,2 tis.45,4 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 217 435 €. 2016: tržby 243 626 €. 2017: tržby 118 616 €. 2018: tržby 88 242 €. 2019: tržby 45 384 €.250 tis.125 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 20 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 591 €. 2017: výsledok hospodárenia −117 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 898 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 337 €.25 tis.0−10 tis.+20,9 tis.+10,6 tis.−117−2,9 tis.−8,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 20 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 591 €. 2017: výsledok hospodárenia −117 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 898 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 337 €.25 tis.0−10 tis.+20,9 tis.+10,6 tis.−117−2,9 tis.−8,3 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 20 912 €. 2016: výsledok hospodárenia 10 591 €. 2017: výsledok hospodárenia −117 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 898 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 337 €.25 tis.0−10 tis.−117201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 61 700 €, vlastné imanie −134 251 €. 2016: aktíva 91 761 €, vlastné imanie −123 660 €. 2017: aktíva 92 091 €, vlastné imanie 16 223 €. 2018: aktíva 48 065 €, vlastné imanie 13 324 €. 2019: aktíva 4 987 €, vlastné imanie 4 987 €.100 tis.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 61 700 €, vlastné imanie −134 251 €. 2016: aktíva 91 761 €, vlastné imanie −123 660 €. 2017: aktíva 92 091 €, vlastné imanie 16 223 €. 2018: aktíva 48 065 €, vlastné imanie 13 324 €. 2019: aktíva 4 987 €, vlastné imanie 4 987 €.100 tis.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 61 700 €, vlastné imanie −134 251 €. 2016: aktíva 91 761 €, vlastné imanie −123 660 €. 2017: aktíva 92 091 €, vlastné imanie 16 223 €. 2018: aktíva 48 065 €, vlastné imanie 13 324 €. 2019: aktíva 4 987 €, vlastné imanie 4 987 €.100 tis.0−200 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 999 €, zásoby 41 477 €, pohľadávky 17 862 €, finančné účty 1 362 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 028 €, pohľadávky 27 186 €, finančné účty 1 547 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 853 €, pohľadávky 14 900 €, finančné účty 10 338 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 42 764 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 4 347 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 €, finančné účty 4 854 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 999 €, zásoby 41 477 €, pohľadávky 17 862 €, finančné účty 1 362 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 028 €, pohľadávky 27 186 €, finančné účty 1 547 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 853 €, pohľadávky 14 900 €, finančné účty 10 338 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 42 764 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 4 347 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 €, finančné účty 4 854 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 999 €, zásoby 41 477 €, pohľadávky 17 862 €, finančné účty 1 362 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 028 €, pohľadávky 27 186 €, finančné účty 1 547 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 853 €, pohľadávky 14 900 €, finančné účty 10 338 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 42 764 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 4 347 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 €, finančné účty 4 854 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −134 251 €, dlhodobé záväzky 23 996 €, krátkodobé záväzky 171 955 €. 2016: vlastné imanie −123 660 €, dlhodobé záväzky 17 442 €, krátkodobé záväzky 197 979 €. 2017: vlastné imanie 16 223 €, dlhodobé záväzky 14 678 €, krátkodobé záväzky 61 190 €. 2018: vlastné imanie 13 324 €, dlhodobé záväzky 14 704 €, krátkodobé záväzky 20 037 €. 2019: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −134 251 €, dlhodobé záväzky 23 996 €, krátkodobé záväzky 171 955 €. 2016: vlastné imanie −123 660 €, dlhodobé záväzky 17 442 €, krátkodobé záväzky 197 979 €. 2017: vlastné imanie 16 223 €, dlhodobé záväzky 14 678 €, krátkodobé záväzky 61 190 €. 2018: vlastné imanie 13 324 €, dlhodobé záväzky 14 704 €, krátkodobé záväzky 20 037 €. 2019: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −134 251 €, dlhodobé záväzky 23 996 €, krátkodobé záväzky 171 955 €. 2016: vlastné imanie −123 660 €, dlhodobé záväzky 17 442 €, krátkodobé záväzky 197 979 €. 2017: vlastné imanie 16 223 €, dlhodobé záväzky 14 678 €, krátkodobé záväzky 61 190 €. 2018: vlastné imanie 13 324 €, dlhodobé záväzky 14 704 €, krátkodobé záväzky 20 037 €. 2019: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby217,4 tis.243,6 tis.118,6 tis.88,2 tis.45,4 tis.
Výsledok hospodárenia20,9 tis.10,6 tis.−117−2,9 tis.−8,3 tis.
Aktíva61,7 tis.91,8 tis.92,1 tis.48,1 tis.5 tis.
Vlastné imanie−134,3 tis.−123,7 tis.16,2 tis.13,3 tis.5 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť317,6 %234,8 %82,4 %72,3 %0,0 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
45,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,3 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
88,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
48,1 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,3 %

2017

Tržby
118,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−117
Aktíva
92,1 tis.
Vlastné imanie
16,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
82,4 %

2016

Tržby
243,6 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
91,8 tis.
Vlastné imanie
−123,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
234,8 %

2015

Tržby
217,4 tis.
Výsledok hospodárenia
20,9 tis.
Aktíva
61,7 tis.
Vlastné imanie
−134,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
317,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API