prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

AGROMAČAJ a.s.

identifikačné číslo organizácie 46184341aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
36 048 448 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AGROMAČAJ a.s.
identifikačné číslo organizácie
46184341
daňové identifikačné číslo
2023304481
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023304481
Sídlo
Malokrmešská 455/11, 90050 Kráľová pri Senci, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
05. 07. 2011
V registri
15 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 5346/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
990582
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,05. 07. 2011—
spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny,05. 07. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,05. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,05. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,05. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,05. 07. 2011—
prenájom hnuteľných vecí,05. 07. 2011—
skladovanie,05. 07. 2011—
finančný lízing,05. 07. 2011—
faktoring a forfaiting,05. 07. 2011—
administratívne služby,05. 07. 2011—
poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania a ďalšieho predaja,28. 03. 2013—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s prenájmom27. 01. 2017—
verejné obstarávanie27. 01. 2017—
Výroba elektriny, dodávka elektriny05. 09. 2024—
Výroba tepla, rozvod tepla05. 09. 2024—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom26. 11. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 18. 07. 2017
Oprávnená osoba
IVANOVIČ LEGAL s.r.o. · od 03. 03. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023304481: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023304481: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023304481IČ DPH SK2023304481Obdobia daňových registráciíDIČ 2023304481: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023304481: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023304481IČ DPH SK2023304481Obdobia daňových registráciíDIČ 2023304481: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023304481: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023304481IČ DPH SK2023304481
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202330448111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 22. 06. 2012
daňové identifikačné číslo202330448110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼39 % na 1 247 616 € a znížila tržby o ▼16 % na 36,05 mil. €.

Tržby

36 048 448 €

▼ 15,9 %

Výsledok hospodárenia

1 247 616 €

▼ 39,3 %

Aktíva

83 654 045 €

▲ 12,3 %

Vlastné imanie

50 899 254 €

▲ 8,1 %

Zadlženosť

35,5 %

Hrubá marža

4,0 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 48 359 390 €. 2022: tržby 49 333 814 €. 2023: tržby 50 616 426 €. 2024: tržby 42 870 859 €. 2025: tržby 36 048 448 €.100 mil.50 mil.048,36 mil.49,33 mil.50,62 mil.42,87 mil.36,05 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 359 390 €. 2022: tržby 49 333 814 €. 2023: tržby 50 616 426 €. 2024: tržby 42 870 859 €. 2025: tržby 36 048 448 €.100 mil.50 mil.048,36 mil.49,33 mil.50,62 mil.42,87 mil.36,05 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 359 390 €. 2022: tržby 49 333 814 €. 2023: tržby 50 616 426 €. 2024: tržby 42 870 859 €. 2025: tržby 36 048 448 €.100 mil.50 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 937 841 €. 2022: výsledok hospodárenia 888 219 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 375 464 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 055 013 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 247 616 €.5 mil.2,5 mil.0+1,94 mil.+888,2 tis.+4,38 mil.+2,06 mil.+1,25 mil.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 937 841 €. 2022: výsledok hospodárenia 888 219 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 375 464 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 055 013 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 247 616 €.5 mil.2,5 mil.0+1,94 mil.+4,38 mil.+1,25 mil.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 937 841 €. 2022: výsledok hospodárenia 888 219 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 375 464 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 055 013 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 247 616 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 94 861 751 €, vlastné imanie 49 488 778 €. 2022: aktíva 85 090 805 €, vlastné imanie 48 825 637 €. 2023: aktíva 78 691 473 €, vlastné imanie 48 898 901 €. 2024: aktíva 74 503 363 €, vlastné imanie 47 093 880 €. 2025: aktíva 83 654 045 €, vlastné imanie 50 899 254 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 94 861 751 €, vlastné imanie 49 488 778 €. 2022: aktíva 85 090 805 €, vlastné imanie 48 825 637 €. 2023: aktíva 78 691 473 €, vlastné imanie 48 898 901 €. 2024: aktíva 74 503 363 €, vlastné imanie 47 093 880 €. 2025: aktíva 83 654 045 €, vlastné imanie 50 899 254 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 94 861 751 €, vlastné imanie 49 488 778 €. 2022: aktíva 85 090 805 €, vlastné imanie 48 825 637 €. 2023: aktíva 78 691 473 €, vlastné imanie 48 898 901 €. 2024: aktíva 74 503 363 €, vlastné imanie 47 093 880 €. 2025: aktíva 83 654 045 €, vlastné imanie 50 899 254 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 345 935 €, zásoby 5 669 119 €, pohľadávky 29 862 830 €, finančné účty 845 299 €. 2022: dlhodobý majetok 52 744 784 €, zásoby 8 176 417 €, pohľadávky 23 301 434 €, finančné účty 749 533 €. 2023: dlhodobý majetok 56 996 694 €, zásoby 4 611 771 €, pohľadávky 12 043 754 €, finančné účty 4 954 803 €. 2024: dlhodobý majetok 62 595 320 €, zásoby 3 206 972 €, pohľadávky 8 493 000 €, finančné účty 105 396 €. 2025: dlhodobý majetok 66 993 060 €, zásoby 4 158 202 €, pohľadávky 12 380 928 €, finančné účty 8 748 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 345 935 €, zásoby 5 669 119 €, pohľadávky 29 862 830 €, finančné účty 845 299 €. 2022: dlhodobý majetok 52 744 784 €, zásoby 8 176 417 €, pohľadávky 23 301 434 €, finančné účty 749 533 €. 2023: dlhodobý majetok 56 996 694 €, zásoby 4 611 771 €, pohľadávky 12 043 754 €, finančné účty 4 954 803 €. 2024: dlhodobý majetok 62 595 320 €, zásoby 3 206 972 €, pohľadávky 8 493 000 €, finančné účty 105 396 €. 2025: dlhodobý majetok 66 993 060 €, zásoby 4 158 202 €, pohľadávky 12 380 928 €, finančné účty 8 748 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 345 935 €, zásoby 5 669 119 €, pohľadávky 29 862 830 €, finančné účty 845 299 €. 2022: dlhodobý majetok 52 744 784 €, zásoby 8 176 417 €, pohľadávky 23 301 434 €, finančné účty 749 533 €. 2023: dlhodobý majetok 56 996 694 €, zásoby 4 611 771 €, pohľadávky 12 043 754 €, finančné účty 4 954 803 €. 2024: dlhodobý majetok 62 595 320 €, zásoby 3 206 972 €, pohľadávky 8 493 000 €, finančné účty 105 396 €. 2025: dlhodobý majetok 66 993 060 €, zásoby 4 158 202 €, pohľadávky 12 380 928 €, finančné účty 8 748 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 488 778 €, dlhodobé záväzky 27 488 865 €, krátkodobé záväzky 16 465 053 €. 2022: vlastné imanie 48 825 637 €, dlhodobé záväzky 23 960 341 €, krátkodobé záväzky 11 277 395 €. 2023: vlastné imanie 48 898 901 €, dlhodobé záväzky 20 725 755 €, krátkodobé záväzky 7 065 287 €. 2024: vlastné imanie 47 093 880 €, dlhodobé záväzky 17 829 723 €, krátkodobé záväzky 8 078 494 €. 2025: vlastné imanie 50 899 254 €, dlhodobé záväzky 16 563 780 €, krátkodobé záväzky 13 112 266 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 488 778 €, dlhodobé záväzky 27 488 865 €, krátkodobé záväzky 16 465 053 €. 2022: vlastné imanie 48 825 637 €, dlhodobé záväzky 23 960 341 €, krátkodobé záväzky 11 277 395 €. 2023: vlastné imanie 48 898 901 €, dlhodobé záväzky 20 725 755 €, krátkodobé záväzky 7 065 287 €. 2024: vlastné imanie 47 093 880 €, dlhodobé záväzky 17 829 723 €, krátkodobé záväzky 8 078 494 €. 2025: vlastné imanie 50 899 254 €, dlhodobé záväzky 16 563 780 €, krátkodobé záväzky 13 112 266 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 49 488 778 €, dlhodobé záväzky 27 488 865 €, krátkodobé záväzky 16 465 053 €. 2022: vlastné imanie 48 825 637 €, dlhodobé záväzky 23 960 341 €, krátkodobé záväzky 11 277 395 €. 2023: vlastné imanie 48 898 901 €, dlhodobé záväzky 20 725 755 €, krátkodobé záväzky 7 065 287 €. 2024: vlastné imanie 47 093 880 €, dlhodobé záväzky 17 829 723 €, krátkodobé záväzky 8 078 494 €. 2025: vlastné imanie 50 899 254 €, dlhodobé záväzky 16 563 780 €, krátkodobé záväzky 13 112 266 €.100 mil.50 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 370 555 €. 2022: daň z príjmu 487 768 €. 2023: daň z príjmu 1 715 447 €. 2024: daň z príjmu 607 867 €. 2025: daň z príjmu 193 400 €.2 mil.1 mil.0370,6 tis.487,8 tis.1,72 mil.607,9 tis.193,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 370 555 €. 2022: daň z príjmu 487 768 €. 2023: daň z príjmu 1 715 447 €. 2024: daň z príjmu 607 867 €. 2025: daň z príjmu 193 400 €.2 mil.1 mil.0370,6 tis.487,8 tis.1,72 mil.607,9 tis.193,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 370 555 €. 2022: daň z príjmu 487 768 €. 2023: daň z príjmu 1 715 447 €. 2024: daň z príjmu 607 867 €. 2025: daň z príjmu 193 400 €.2 mil.1 mil.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,36 mil.49,33 mil.50,62 mil.42,87 mil.36,05 mil.
Výsledok hospodárenia1,94 mil.888,2 tis.4,38 mil.2,06 mil.1,25 mil.
Aktíva94,86 mil.85,09 mil.78,69 mil.74,5 mil.83,65 mil.
Vlastné imanie49,49 mil.48,83 mil.48,9 mil.47,09 mil.50,9 mil.
Daň z príjmu370,6 tis.487,8 tis.1,72 mil.607,9 tis.193,4 tis.
Zadlženosť46,3 %41,4 %35,3 %34,8 %35,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
36,05 mil.
Výsledok hospodárenia
1,25 mil.
Aktíva
83,65 mil.
Vlastné imanie
50,9 mil.
Daň z príjmu
193,4 tis.
Zadlženosť
35,5 %

2024

Tržby
42,87 mil.
Výsledok hospodárenia
2,06 mil.
Aktíva
74,5 mil.
Vlastné imanie
47,09 mil.
Daň z príjmu
607,9 tis.
Zadlženosť
34,8 %

2023

Tržby
50,62 mil.
Výsledok hospodárenia
4,38 mil.
Aktíva
78,69 mil.
Vlastné imanie
48,9 mil.
Daň z príjmu
1,72 mil.
Zadlženosť
35,3 %

2022

Tržby
49,33 mil.
Výsledok hospodárenia
888,2 tis.
Aktíva
85,09 mil.
Vlastné imanie
48,83 mil.
Daň z príjmu
487,8 tis.
Zadlženosť
41,4 %

2021

Tržby
48,36 mil.
Výsledok hospodárenia
1,94 mil.
Aktíva
94,86 mil.
Vlastné imanie
49,49 mil.
Daň z príjmu
370,6 tis.
Zadlženosť
46,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API