prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

DRIVEX SECURITY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46182446zaniknutý 17. 01. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 05. 201113 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
182 982 €2017
Oznámenia
1111 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DRIVEX SECURITY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46182446
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vyšný Kelčov 659, 02355 Vysoká nad Kysucou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 05. 2011
Zánik
17. 01. 2025
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 17. 01. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54800/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
518871

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 10. 2019 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 prepadlo do straty −22 901 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 183 tisíc eur.

Tržby

182 982 €

▲ 42,5 %

Výsledok hospodárenia

−22 901 €

▼ 1 204,7 %

Aktíva

204 641 €

▲ 187,7 %

Vlastné imanie

−14 909 €

▼ 286,5 %

Zadlženosť

107,3 %

Hrubá marža

−12,0 %

Čistá marža

−12,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 114 615 €. 2016: tržby 128 424 €. 2017: tržby 182 982 €.200 tis.100 tis.00114,6 tis.128,4 tis.183 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 114 615 €. 2016: tržby 128 424 €. 2017: tržby 182 982 €.200 tis.100 tis.00114,6 tis.128,4 tis.183 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 114 615 €. 2016: tržby 128 424 €. 2017: tržby 182 982 €.200 tis.100 tis.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −696 €. 2015: výsledok hospodárenia 15 202 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2017: výsledok hospodárenia −22 901 €.20 tis.0−25 tis.−696+15,2 tis.+2,1 tis.−22,9 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −696 €. 2015: výsledok hospodárenia 15 202 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2017: výsledok hospodárenia −22 901 €.20 tis.0−25 tis.−696+15,2 tis.+2,1 tis.−22,9 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −696 €. 2015: výsledok hospodárenia 15 202 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2017: výsledok hospodárenia −22 901 €.20 tis.0−25 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 735 €, vlastné imanie 9 219 €. 2015: aktíva 43 524 €, vlastné imanie 18 921 €. 2016: aktíva 71 122 €, vlastné imanie 7 994 €. 2017: aktíva 204 641 €, vlastné imanie −14 909 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 735 €, vlastné imanie 9 219 €. 2015: aktíva 43 524 €, vlastné imanie 18 921 €. 2016: aktíva 71 122 €, vlastné imanie 7 994 €. 2017: aktíva 204 641 €, vlastné imanie −14 909 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 735 €, vlastné imanie 9 219 €. 2015: aktíva 43 524 €, vlastné imanie 18 921 €. 2016: aktíva 71 122 €, vlastné imanie 7 994 €. 2017: aktíva 204 641 €, vlastné imanie −14 909 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 735 €. 2015: dlhodobý majetok 14 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 872 €, finančné účty 22 498 €. 2016: dlhodobý majetok 34 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 238 €, finančné účty 31 643 €. 2017: dlhodobý majetok 105 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 550 €, finančné účty −8 942 €.250 tis.0−10 tis.2014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 735 €. 2015: dlhodobý majetok 14 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 872 €, finančné účty 22 498 €. 2016: dlhodobý majetok 34 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 238 €, finančné účty 31 643 €. 2017: dlhodobý majetok 105 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 550 €, finančné účty −8 942 €.250 tis.0−10 tis.2014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 735 €. 2015: dlhodobý majetok 14 026 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 872 €, finančné účty 22 498 €. 2016: dlhodobý majetok 34 164 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 238 €, finančné účty 31 643 €. 2017: dlhodobý majetok 105 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 550 €, finančné účty −8 942 €.250 tis.0−10 tis.2014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 516 €. 2015: vlastné imanie 18 921 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 24 551 €. 2016: vlastné imanie 7 994 €, dlhodobé záväzky 36 293 €, krátkodobé záväzky 26 835 €. 2017: vlastné imanie −14 909 €, dlhodobé záväzky 175 521 €, krátkodobé záväzky 44 029 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 516 €. 2015: vlastné imanie 18 921 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 24 551 €. 2016: vlastné imanie 7 994 €, dlhodobé záväzky 36 293 €, krátkodobé záväzky 26 835 €. 2017: vlastné imanie −14 909 €, dlhodobé záväzky 175 521 €, krátkodobé záväzky 44 029 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 9 219 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 516 €. 2015: vlastné imanie 18 921 €, dlhodobé záväzky 52 €, krátkodobé záväzky 24 551 €. 2016: vlastné imanie 7 994 €, dlhodobé záväzky 36 293 €, krátkodobé záväzky 26 835 €. 2017: vlastné imanie −14 909 €, dlhodobé záväzky 175 521 €, krátkodobé záväzky 44 029 €.250 tis.0−20 tis.2014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 4 414 €. 2016: daň z príjmu 1 952 €. 2017: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04804,4 tis.2 tis.9602014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 4 414 €. 2016: daň z príjmu 1 952 €. 2017: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04804,4 tis.2 tis.9602014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 4 414 €. 2016: daň z príjmu 1 952 €. 2017: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.096020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0114,6 tis.128,4 tis.183 tis.
Výsledok hospodárenia−69615,2 tis.2,1 tis.−22,9 tis.
Aktíva9,7 tis.43,5 tis.71,1 tis.204,6 tis.
Vlastné imanie9,2 tis.18,9 tis.8 tis.−14,9 tis.
Daň z príjmu4804,4 tis.2 tis.960
Zadlženosť5,3 %56,5 %88,8 %107,3 %

2017

Tržby
183 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,9 tis.
Aktíva
204,6 tis.
Vlastné imanie
−14,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
107,3 %

2016

Tržby
128,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
71,1 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
88,8 %

2015

Tržby
114,6 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
43,5 tis.
Vlastné imanie
18,9 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
56,5 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−696
Aktíva
9,7 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
5,3 %

05

Obchodný vestník

11 oznámení

  1. 28. 01. 2022

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 09. 11. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 02. 10. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 08. 07. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 06. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 28. 05. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 27. 05. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 14. 05. 2020

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 29. 04. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 16. 03. 2020

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 16. 03. 2020

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API