prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

OVING, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46181989aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 05. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
10 737 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OVING, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46181989
daňové identifikačné číslo
2023274341
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ulica barákova 32, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 05. 2011
V registri
15 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20292/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
534475
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 05. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby31. 05. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 05. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 05. 2011—
verejné obstarávanie31. 05. 2011—
výkon činnosti stavbyvedúceho31. 05. 2011—
výkon činnosti stavebného dozoru31. 05. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274341Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274341Obdobia daňových registráciíDIČ 2023274341: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023274341
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202327434110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼73 % na 1 237 € a znížila tržby o ▼24 % na 10,7 tisíc eur.

Tržby

10 737 €

▼ 24,4 %

Výsledok hospodárenia

1 237 €

▼ 72,8 %

Aktíva

68 518 €

▼ 7,6 %

Vlastné imanie

67 385 €

▲ 1,9 %

Zadlženosť

1,7 %

Hrubá marža

14,7 %

Čistá marža

11,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 35 614 €. 2021: tržby 23 525 €. 2022: tržby 13 975 €. 2023: tržby 14 210 €. 2024: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.035,6 tis.23,5 tis.14 tis.14,2 tis.10,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 35 614 €. 2021: tržby 23 525 €. 2022: tržby 13 975 €. 2023: tržby 14 210 €. 2024: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.035,6 tis.23,5 tis.14 tis.14,2 tis.10,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 35 614 €. 2021: tržby 23 525 €. 2022: tržby 13 975 €. 2023: tržby 14 210 €. 2024: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 872 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 551 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 237 €.20 tis.0−5 tis.+12,9 tis.+1,3 tis.−3,6 tis.+4,6 tis.+1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 872 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 551 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 237 €.20 tis.0−5 tis.+12,9 tis.+1,3 tis.−3,6 tis.+4,6 tis.+1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 872 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 262 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 616 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 551 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 237 €.20 tis.0−5 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 063 €, vlastné imanie 63 952 €. 2021: aktíva 71 102 €, vlastné imanie 65 214 €. 2022: aktíva 67 356 €, vlastné imanie 61 597 €. 2023: aktíva 74 136 €, vlastné imanie 66 148 €. 2024: aktíva 68 518 €, vlastné imanie 67 385 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 063 €, vlastné imanie 63 952 €. 2021: aktíva 71 102 €, vlastné imanie 65 214 €. 2022: aktíva 67 356 €, vlastné imanie 61 597 €. 2023: aktíva 74 136 €, vlastné imanie 66 148 €. 2024: aktíva 68 518 €, vlastné imanie 67 385 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 72 063 €, vlastné imanie 63 952 €. 2021: aktíva 71 102 €, vlastné imanie 65 214 €. 2022: aktíva 67 356 €, vlastné imanie 61 597 €. 2023: aktíva 74 136 €, vlastné imanie 66 148 €. 2024: aktíva 68 518 €, vlastné imanie 67 385 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 598 €, finančné účty 38 268 €. 2021: dlhodobý majetok 9 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 698 €, finančné účty 55 619 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 55 858 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 472 €, finančné účty 70 664 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 68 518 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 598 €, finančné účty 38 268 €. 2021: dlhodobý majetok 9 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 698 €, finančné účty 55 619 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 55 858 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 472 €, finančné účty 70 664 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 68 518 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 598 €, finančné účty 38 268 €. 2021: dlhodobý majetok 9 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 698 €, finančné účty 55 619 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 55 858 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 472 €, finančné účty 70 664 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 68 518 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 63 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 111 €. 2021: vlastné imanie 65 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 888 €. 2022: vlastné imanie 61 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 759 €. 2023: vlastné imanie 66 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 988 €. 2024: vlastné imanie 67 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 63 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 111 €. 2021: vlastné imanie 65 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 888 €. 2022: vlastné imanie 61 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 759 €. 2023: vlastné imanie 66 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 988 €. 2024: vlastné imanie 67 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 63 952 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 111 €. 2021: vlastné imanie 65 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 888 €. 2022: vlastné imanie 61 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 759 €. 2023: vlastné imanie 66 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 988 €. 2024: vlastné imanie 67 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 272 €. 2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 803 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.223080334020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 272 €. 2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 803 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.223080334020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 272 €. 2021: daň z príjmu 223 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 803 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby35,6 tis.23,5 tis.14 tis.14,2 tis.10,7 tis.
Výsledok hospodárenia12,9 tis.1,3 tis.−3,6 tis.4,6 tis.1,2 tis.
Aktíva72,1 tis.71,1 tis.67,4 tis.74,1 tis.68,5 tis.
Vlastné imanie64 tis.65,2 tis.61,6 tis.66,1 tis.67,4 tis.
Daň z príjmu2,3 tis.2230803340
Zadlženosť11,3 %8,3 %8,6 %10,8 %1,7 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
10,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
68,5 tis.
Vlastné imanie
67,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,7 %

2023

Tržby
14,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
74,1 tis.
Vlastné imanie
66,1 tis.
Daň z príjmu
803
Zadlženosť
10,8 %

2022

Tržby
14 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,6 tis.
Aktíva
67,4 tis.
Vlastné imanie
61,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,6 %

2021

Tržby
23,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
71,1 tis.
Vlastné imanie
65,2 tis.
Daň z príjmu
223
Zadlženosť
8,3 %

2020

Tržby
35,6 tis.
Výsledok hospodárenia
12,9 tis.
Aktíva
72,1 tis.
Vlastné imanie
64 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
11,3 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API