prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PRP company s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46163808aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
298 298 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PRP company s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46163808
daňové identifikačné číslo
2023252275
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2011
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 162949/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
572896
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 07. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 05. 2011—
Ručné umývanie a čistenie interiéru motorových vozidiel12. 07. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 05. 2011—
Prevádzkovanie autoumyvárne12. 07. 2013—
administratívne služby03. 05. 2011—
Sťahovacie služby12. 07. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných, než základných služieb spojených s prenájmom03. 05. 2011—
prenájom hnuteľných vecí03. 05. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 05. 2011—
zasielateľstvo03. 05. 2011—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností05. 05. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023252275: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023252275Obdobia daňových registráciíDIČ 2023252275: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023252275Obdobia daňových registráciíDIČ 2023252275: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023252275
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202325227510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 35 € a znížila tržby o ▼15 % na 298,3 tisíc eur.

Tržby

298 298 €

▼ 14,5 %

Výsledok hospodárenia

35 €

▲ 147,9 %

Aktíva

162 022 €

▼ 32,2 %

Vlastné imanie

95 956 €

▼ 8,4 %

Zadlženosť

40,8 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 317 309 €. 2018: tržby 396 148 €. 2019: tržby 720 169 €. 2020: tržby 348 995 €. 2021: tržby 298 298 €.1 mil.500 tis.0317,3 tis.396,1 tis.720,2 tis.349 tis.298,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 317 309 €. 2018: tržby 396 148 €. 2019: tržby 720 169 €. 2020: tržby 348 995 €. 2021: tržby 298 298 €.1 mil.500 tis.0317,3 tis.396,1 tis.720,2 tis.349 tis.298,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 317 309 €. 2018: tržby 396 148 €. 2019: tržby 720 169 €. 2020: tržby 348 995 €. 2021: tržby 298 298 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 672 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 004 €. 2020: výsledok hospodárenia −73 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 €.5 tis.0−100+981+672+4 tis.−73+3520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 672 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 004 €. 2020: výsledok hospodárenia −73 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 €.5 tis.0−100+981+672+4 tis.−73+3520172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 672 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 004 €. 2020: výsledok hospodárenia −73 €. 2021: výsledok hospodárenia 35 €.5 tis.0−100+981+35201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 322 383 €, vlastné imanie 8 902 €. 2018: aktíva 316 997 €, vlastné imanie 9 574 €. 2019: aktíva 269 563 €, vlastné imanie 51 362 €. 2020: aktíva 238 849 €, vlastné imanie 104 775 €. 2021: aktíva 162 022 €, vlastné imanie 95 956 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 322 383 €, vlastné imanie 8 902 €. 2018: aktíva 316 997 €, vlastné imanie 9 574 €. 2019: aktíva 269 563 €, vlastné imanie 51 362 €. 2020: aktíva 238 849 €, vlastné imanie 104 775 €. 2021: aktíva 162 022 €, vlastné imanie 95 956 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 322 383 €, vlastné imanie 8 902 €. 2018: aktíva 316 997 €, vlastné imanie 9 574 €. 2019: aktíva 269 563 €, vlastné imanie 51 362 €. 2020: aktíva 238 849 €, vlastné imanie 104 775 €. 2021: aktíva 162 022 €, vlastné imanie 95 956 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 194 902 €, zásoby 34 224 €, pohľadávky 98 836 €, finančné účty −5 579 €. 2018: dlhodobý majetok 261 347 €, zásoby 16 224 €, pohľadávky 44 219 €, finančné účty −4 793 €. 2019: dlhodobý majetok 182 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 056 €, finančné účty 13 608 €. 2020: dlhodobý majetok 171 183 €, zásoby 43 254 €, pohľadávky 18 888 €, finančné účty 5 524 €. 2021: dlhodobý majetok 79 982 €, zásoby 52 123 €, pohľadávky 12 348 €, finančné účty 17 569 €.500 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 194 902 €, zásoby 34 224 €, pohľadávky 98 836 €, finančné účty −5 579 €. 2018: dlhodobý majetok 261 347 €, zásoby 16 224 €, pohľadávky 44 219 €, finančné účty −4 793 €. 2019: dlhodobý majetok 182 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 056 €, finančné účty 13 608 €. 2020: dlhodobý majetok 171 183 €, zásoby 43 254 €, pohľadávky 18 888 €, finančné účty 5 524 €. 2021: dlhodobý majetok 79 982 €, zásoby 52 123 €, pohľadávky 12 348 €, finančné účty 17 569 €.500 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 194 902 €, zásoby 34 224 €, pohľadávky 98 836 €, finančné účty −5 579 €. 2018: dlhodobý majetok 261 347 €, zásoby 16 224 €, pohľadávky 44 219 €, finančné účty −4 793 €. 2019: dlhodobý majetok 182 899 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 056 €, finančné účty 13 608 €. 2020: dlhodobý majetok 171 183 €, zásoby 43 254 €, pohľadávky 18 888 €, finančné účty 5 524 €. 2021: dlhodobý majetok 79 982 €, zásoby 52 123 €, pohľadávky 12 348 €, finančné účty 17 569 €.500 tis.0−10 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 902 €, dlhodobé záväzky 250 034 €, krátkodobé záväzky 63 447 €. 2018: vlastné imanie 9 574 €, dlhodobé záväzky 272 903 €, krátkodobé záväzky 34 520 €. 2019: vlastné imanie 51 362 €, dlhodobé záväzky 147 454 €, krátkodobé záväzky 70 747 €. 2020: vlastné imanie 104 775 €, dlhodobé záväzky 121 983 €, krátkodobé záväzky 12 091 €. 2021: vlastné imanie 95 956 €, dlhodobé záväzky 58 166 €, krátkodobé záväzky 7 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 902 €, dlhodobé záväzky 250 034 €, krátkodobé záväzky 63 447 €. 2018: vlastné imanie 9 574 €, dlhodobé záväzky 272 903 €, krátkodobé záväzky 34 520 €. 2019: vlastné imanie 51 362 €, dlhodobé záväzky 147 454 €, krátkodobé záväzky 70 747 €. 2020: vlastné imanie 104 775 €, dlhodobé záväzky 121 983 €, krátkodobé záväzky 12 091 €. 2021: vlastné imanie 95 956 €, dlhodobé záväzky 58 166 €, krátkodobé záväzky 7 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 902 €, dlhodobé záväzky 250 034 €, krátkodobé záväzky 63 447 €. 2018: vlastné imanie 9 574 €, dlhodobé záväzky 272 903 €, krátkodobé záväzky 34 520 €. 2019: vlastné imanie 51 362 €, dlhodobé záväzky 147 454 €, krátkodobé záväzky 70 747 €. 2020: vlastné imanie 104 775 €, dlhodobé záväzky 121 983 €, krátkodobé záväzky 12 091 €. 2021: vlastné imanie 95 956 €, dlhodobé záväzky 58 166 €, krátkodobé záväzky 7 900 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 179 €. 2019: daň z príjmu 1 064 €. 2020: daň z príjmu 416 €. 2021: daň z príjmu 160 €.2 tis.1 tis.09601791,1 tis.41616020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 179 €. 2019: daň z príjmu 1 064 €. 2020: daň z príjmu 416 €. 2021: daň z príjmu 160 €.2 tis.1 tis.09601791,1 tis.41616020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 179 €. 2019: daň z príjmu 1 064 €. 2020: daň z príjmu 416 €. 2021: daň z príjmu 160 €.2 tis.1 tis.0960160201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby317,3 tis.396,1 tis.720,2 tis.349 tis.298,3 tis.
Výsledok hospodárenia9816724 tis.−7335
Aktíva322,4 tis.317 tis.269,6 tis.238,8 tis.162 tis.
Vlastné imanie8,9 tis.9,6 tis.51,4 tis.104,8 tis.96 tis.
Daň z príjmu9601791,1 tis.416160
Zadlženosť97,2 %97,0 %80,9 %56,1 %40,8 %

aj 2013–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
298,3 tis.
Výsledok hospodárenia
35
Aktíva
162 tis.
Vlastné imanie
96 tis.
Daň z príjmu
160
Zadlženosť
40,8 %

2020

Tržby
349 tis.
Výsledok hospodárenia
−73
Aktíva
238,8 tis.
Vlastné imanie
104,8 tis.
Daň z príjmu
416
Zadlženosť
56,1 %

2019

Tržby
720,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
269,6 tis.
Vlastné imanie
51,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
80,9 %

2018

Tržby
396,1 tis.
Výsledok hospodárenia
672
Aktíva
317 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
179
Zadlženosť
97,0 %

2017

Tržby
317,3 tis.
Výsledok hospodárenia
981
Aktíva
322,4 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,2 %

aj 2013–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API