prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Zberný dvor Ketelec s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46163107aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 05. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
103 682 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Zberný dvor Ketelec s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46163107
daňové identifikačné číslo
2023256543
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023256543
Sídlo
Trieda KVP 3111/1, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 05. 2011
V registri
15 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52360/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
407426
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),04. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,04. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,04. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,04. 05. 2011—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,04. 05. 2011—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,04. 05. 2011—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,04. 05. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,04. 05. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,04. 05. 2011—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),04. 05. 2011—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 05. 2019—
Kuriérske služby23. 05. 2019—
Dizajnérske činnosti23. 05. 2019—
Fotografické služby23. 05. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí23. 05. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 05. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 05. 2019—
Administratívne služby23. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby23. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 05. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 05. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave23. 05. 2019—
Finančný leasing23. 05. 2019—
Faktoring a forfaiting23. 05. 2019—
Služby požičovní23. 05. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom23. 05. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 29. 02. 2024
Oprávnená osoba
BG Partners s.r.o. · od 29. 02. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256543IČ DPH SK2023256543Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256543IČ DPH SK2023256543Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256543IČ DPH SK2023256543
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202325654311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2013
daňové identifikačné číslo202325654310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼65 % na 3 359 € a zvýšila tržby o ▲60 % na 103,7 tisíc eur.

Tržby

103 682 €

▲ 60,2 %

Výsledok hospodárenia

3 359 €

▼ 64,6 %

Aktíva

42 026 €

▲ 5,9 %

Vlastné imanie

38 435 €

▲ 9,6 %

Zadlženosť

8,5 %

Hrubá marža

4,2 %

Čistá marža

3,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 714 €. 2022: tržby 231 231 €. 2023: tržby 69 922 €. 2024: tržby 64 736 €. 2025: tržby 103 682 €.250 tis.125 tis.049,7 tis.231,2 tis.69,9 tis.64,7 tis.103,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 714 €. 2022: tržby 231 231 €. 2023: tržby 69 922 €. 2024: tržby 64 736 €. 2025: tržby 103 682 €.250 tis.125 tis.049,7 tis.231,2 tis.69,9 tis.64,7 tis.103,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 714 €. 2022: tržby 231 231 €. 2023: tržby 69 922 €. 2024: tržby 64 736 €. 2025: tržby 103 682 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −77 891 €. 2022: výsledok hospodárenia 40 329 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 409 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 359 €.50 tis.0−100 tis.−77,9 tis.+40,3 tis.+9,4 tis.+9,5 tis.+3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −77 891 €. 2022: výsledok hospodárenia 40 329 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 409 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 359 €.50 tis.0−100 tis.−77,9 tis.+40,3 tis.+9,4 tis.+9,5 tis.+3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −77 891 €. 2022: výsledok hospodárenia 40 329 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 409 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 359 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 84 077 €, vlastné imanie −54 657 €. 2022: aktíva 120 256 €, vlastné imanie −14 328 €. 2023: aktíva 58 492 €, vlastné imanie 25 081 €. 2024: aktíva 39 701 €, vlastné imanie 35 076 €. 2025: aktíva 42 026 €, vlastné imanie 38 435 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 84 077 €, vlastné imanie −54 657 €. 2022: aktíva 120 256 €, vlastné imanie −14 328 €. 2023: aktíva 58 492 €, vlastné imanie 25 081 €. 2024: aktíva 39 701 €, vlastné imanie 35 076 €. 2025: aktíva 42 026 €, vlastné imanie 38 435 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 84 077 €, vlastné imanie −54 657 €. 2022: aktíva 120 256 €, vlastné imanie −14 328 €. 2023: aktíva 58 492 €, vlastné imanie 25 081 €. 2024: aktíva 39 701 €, vlastné imanie 35 076 €. 2025: aktíva 42 026 €, vlastné imanie 38 435 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 65 348 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 302 €, finančné účty 1 427 €. 2022: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 037 €, finančné účty 11 189 €. 2023: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 046 €, finančné účty 211 €. 2024: dlhodobý majetok 13 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 424 €, finančné účty 2 646 €. 2025: dlhodobý majetok 21 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 265 €, finančné účty 1 580 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 65 348 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 302 €, finančné účty 1 427 €. 2022: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 037 €, finančné účty 11 189 €. 2023: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 046 €, finančné účty 211 €. 2024: dlhodobý majetok 13 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 424 €, finančné účty 2 646 €. 2025: dlhodobý majetok 21 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 265 €, finančné účty 1 580 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 65 348 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 302 €, finančné účty 1 427 €. 2022: dlhodobý majetok 58 030 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 037 €, finančné účty 11 189 €. 2023: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 046 €, finančné účty 211 €. 2024: dlhodobý majetok 13 631 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 424 €, finančné účty 2 646 €. 2025: dlhodobý majetok 21 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 265 €, finančné účty 1 580 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 657 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 138 734 €. 2022: vlastné imanie −14 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 584 €. 2023: vlastné imanie 25 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 411 €. 2024: vlastné imanie 35 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 625 €. 2025: vlastné imanie 38 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 591 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 657 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 138 734 €. 2022: vlastné imanie −14 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 584 €. 2023: vlastné imanie 25 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 411 €. 2024: vlastné imanie 35 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 625 €. 2025: vlastné imanie 38 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 591 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 657 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 138 734 €. 2022: vlastné imanie −14 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 584 €. 2023: vlastné imanie 25 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 411 €. 2024: vlastné imanie 35 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 625 €. 2025: vlastné imanie 38 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 591 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 146 €. 2023: daň z príjmu 2 501 €. 2024: daň z príjmu 2 524 €. 2025: daň z príjmu 1 000 €.10 tis.5 tis.005,1 tis.2,5 tis.2,5 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 146 €. 2023: daň z príjmu 2 501 €. 2024: daň z príjmu 2 524 €. 2025: daň z príjmu 1 000 €.10 tis.5 tis.005,1 tis.2,5 tis.2,5 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 146 €. 2023: daň z príjmu 2 501 €. 2024: daň z príjmu 2 524 €. 2025: daň z príjmu 1 000 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,7 tis.231,2 tis.69,9 tis.64,7 tis.103,7 tis.
Výsledok hospodárenia−77,9 tis.40,3 tis.9,4 tis.9,5 tis.3,4 tis.
Aktíva84,1 tis.120,3 tis.58,5 tis.39,7 tis.42 tis.
Vlastné imanie−54,7 tis.−14,3 tis.25,1 tis.35,1 tis.38,4 tis.
Daň z príjmu05,1 tis.2,5 tis.2,5 tis.1 tis.
Zadlženosť165,0 %111,9 %57,1 %11,6 %8,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
103,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
42 tis.
Vlastné imanie
38,4 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
8,5 %

2024

Tržby
64,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9,5 tis.
Aktíva
39,7 tis.
Vlastné imanie
35,1 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
11,6 %

2023

Tržby
69,9 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
58,5 tis.
Vlastné imanie
25,1 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
57,1 %

2022

Tržby
231,2 tis.
Výsledok hospodárenia
40,3 tis.
Aktíva
120,3 tis.
Vlastné imanie
−14,3 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
111,9 %

2021

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−77,9 tis.
Aktíva
84,1 tis.
Vlastné imanie
−54,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
165,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API