prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

TOP-INTERIER Topoľčany s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46158081aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
678 225 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOP-INTERIER Topoľčany s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46158081
daňové identifikačné číslo
2023253958
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023253958
Sídlo
Stummerova 4458, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2011
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 28943/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
389802
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva03. 05. 2011—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba03. 05. 2011—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva03. 05. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby03. 05. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 05. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov03. 05. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 05. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 05. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 05. 2011—
reklamné a marketingové služby03. 05. 2011—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 02. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 02. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave24. 02. 2021—
Sťahovacie služby24. 02. 2021—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok24. 02. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 02. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí24. 02. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Edit Balážiková s. r. o. · od 08. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023253958: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023253958: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023253958IČ DPH SK2023253958Obdobia daňových registráciíDIČ 2023253958: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023253958: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023253958IČ DPH SK2023253958Obdobia daňových registráciíDIČ 2023253958: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023253958: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023253958IČ DPH SK2023253958
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202325395811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2012
daňové identifikačné číslo202325395810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 43 870 € a zvýšila tržby o ▲37 % na 678,2 tisíc eur.

Tržby

678 225 €

▲ 36,9 %

Výsledok hospodárenia

43 870 €

▲ 271,3 %

Aktíva

1 925 821 €

▲ 25,7 %

Vlastné imanie

334 850 €

▲ 15,1 %

Zadlženosť

82,6 %

Hrubá marža

7,3 %

Čistá marža

6,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 386 597 €. 2022: tržby 530 094 €. 2023: tržby 434 731 €. 2024: tržby 495 532 €. 2025: tržby 678 225 €.1 mil.500 tis.0386,6 tis.530,1 tis.434,7 tis.495,5 tis.678,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 386 597 €. 2022: tržby 530 094 €. 2023: tržby 434 731 €. 2024: tržby 495 532 €. 2025: tržby 678 225 €.1 mil.500 tis.0386,6 tis.530,1 tis.434,7 tis.495,5 tis.678,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 386 597 €. 2022: tržby 530 094 €. 2023: tržby 434 731 €. 2024: tržby 495 532 €. 2025: tržby 678 225 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −154 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −222 451 €. 2023: výsledok hospodárenia −59 961 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 616 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 870 €.50 tis.0−250 tis.−154,3 tis.−222,5 tis.−60 tis.−25,6 tis.+43,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −154 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −222 451 €. 2023: výsledok hospodárenia −59 961 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 616 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 870 €.50 tis.0−250 tis.−60 tis.+43,9 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −154 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −222 451 €. 2023: výsledok hospodárenia −59 961 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 616 €. 2025: výsledok hospodárenia 43 870 €.50 tis.0−250 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 248 104 €, vlastné imanie −37 712 €. 2022: aktíva 1 364 933 €, vlastné imanie 94 142 €. 2023: aktíva 1 458 225 €, vlastné imanie 256 632 €. 2024: aktíva 1 531 733 €, vlastné imanie 290 977 €. 2025: aktíva 1 925 821 €, vlastné imanie 334 850 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 248 104 €, vlastné imanie −37 712 €. 2022: aktíva 1 364 933 €, vlastné imanie 94 142 €. 2023: aktíva 1 458 225 €, vlastné imanie 256 632 €. 2024: aktíva 1 531 733 €, vlastné imanie 290 977 €. 2025: aktíva 1 925 821 €, vlastné imanie 334 850 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 248 104 €, vlastné imanie −37 712 €. 2022: aktíva 1 364 933 €, vlastné imanie 94 142 €. 2023: aktíva 1 458 225 €, vlastné imanie 256 632 €. 2024: aktíva 1 531 733 €, vlastné imanie 290 977 €. 2025: aktíva 1 925 821 €, vlastné imanie 334 850 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 827 246 €, zásoby 296 716 €, pohľadávky 31 196 €, finančné účty 89 727 €. 2022: dlhodobý majetok 861 676 €, zásoby 372 107 €, pohľadávky 21 643 €, finančné účty 107 021 €. 2023: dlhodobý majetok 832 777 €, zásoby 455 787 €, pohľadávky 18 852 €, finančné účty 148 359 €. 2024: dlhodobý majetok 849 841 €, zásoby 519 004 €, pohľadávky 36 148 €, finančné účty 123 771 €. 2025: dlhodobý majetok 904 195 €, zásoby 802 015 €, pohľadávky 31 880 €, finančné účty 184 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 827 246 €, zásoby 296 716 €, pohľadávky 31 196 €, finančné účty 89 727 €. 2022: dlhodobý majetok 861 676 €, zásoby 372 107 €, pohľadávky 21 643 €, finančné účty 107 021 €. 2023: dlhodobý majetok 832 777 €, zásoby 455 787 €, pohľadávky 18 852 €, finančné účty 148 359 €. 2024: dlhodobý majetok 849 841 €, zásoby 519 004 €, pohľadávky 36 148 €, finančné účty 123 771 €. 2025: dlhodobý majetok 904 195 €, zásoby 802 015 €, pohľadávky 31 880 €, finančné účty 184 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 827 246 €, zásoby 296 716 €, pohľadávky 31 196 €, finančné účty 89 727 €. 2022: dlhodobý majetok 861 676 €, zásoby 372 107 €, pohľadávky 21 643 €, finančné účty 107 021 €. 2023: dlhodobý majetok 832 777 €, zásoby 455 787 €, pohľadávky 18 852 €, finančné účty 148 359 €. 2024: dlhodobý majetok 849 841 €, zásoby 519 004 €, pohľadávky 36 148 €, finančné účty 123 771 €. 2025: dlhodobý majetok 904 195 €, zásoby 802 015 €, pohľadávky 31 880 €, finančné účty 184 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 712 €, dlhodobé záväzky 69 553 €, krátkodobé záväzky 1 248 653 €. 2022: vlastné imanie 94 142 €, dlhodobé záväzky 52 778 €, krátkodobé záväzky 1 235 706 €. 2023: vlastné imanie 256 632 €, dlhodobé záväzky 37 875 €, krátkodobé záväzky 1 166 292 €. 2024: vlastné imanie 290 977 €, dlhodobé záväzky 35 643 €, krátkodobé záväzky 1 205 113 €. 2025: vlastné imanie 334 850 €, dlhodobé záväzky 36 115 €, krátkodobé záväzky 1 554 856 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 712 €, dlhodobé záväzky 69 553 €, krátkodobé záväzky 1 248 653 €. 2022: vlastné imanie 94 142 €, dlhodobé záväzky 52 778 €, krátkodobé záväzky 1 235 706 €. 2023: vlastné imanie 256 632 €, dlhodobé záväzky 37 875 €, krátkodobé záväzky 1 166 292 €. 2024: vlastné imanie 290 977 €, dlhodobé záväzky 35 643 €, krátkodobé záväzky 1 205 113 €. 2025: vlastné imanie 334 850 €, dlhodobé záväzky 36 115 €, krátkodobé záväzky 1 554 856 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 712 €, dlhodobé záväzky 69 553 €, krátkodobé záväzky 1 248 653 €. 2022: vlastné imanie 94 142 €, dlhodobé záväzky 52 778 €, krátkodobé záväzky 1 235 706 €. 2023: vlastné imanie 256 632 €, dlhodobé záväzky 37 875 €, krátkodobé záväzky 1 166 292 €. 2024: vlastné imanie 290 977 €, dlhodobé záväzky 35 643 €, krátkodobé záväzky 1 205 113 €. 2025: vlastné imanie 334 850 €, dlhodobé záväzky 36 115 €, krátkodobé záväzky 1 554 856 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 832 €.10 tis.5 tis.00001,9 tis.5,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 832 €.10 tis.5 tis.00001,9 tis.5,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 5 832 €.10 tis.5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby386,6 tis.530,1 tis.434,7 tis.495,5 tis.678,2 tis.
Výsledok hospodárenia−154,3 tis.−222,5 tis.−60 tis.−25,6 tis.43,9 tis.
Aktíva1,25 mil.1,36 mil.1,46 mil.1,53 mil.1,93 mil.
Vlastné imanie−37,7 tis.94,1 tis.256,6 tis.291 tis.334,9 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.5,8 tis.
Zadlženosť105,6 %94,4 %82,6 %81,0 %82,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
678,2 tis.
Výsledok hospodárenia
43,9 tis.
Aktíva
1,93 mil.
Vlastné imanie
334,9 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2024

Tržby
495,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,6 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
291 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
81,0 %

2023

Tržby
434,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−60 tis.
Aktíva
1,46 mil.
Vlastné imanie
256,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,6 %

2022

Tržby
530,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−222,5 tis.
Aktíva
1,36 mil.
Vlastné imanie
94,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,4 %

2021

Tržby
386,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−154,3 tis.
Aktíva
1,25 mil.
Vlastné imanie
−37,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API