Súhrn
- Vznik
- 30. 04. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 189 438 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Palace Café & Bowling, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46157573
- daňové identifikačné číslo
- 2023271877
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023271877
- Sídlo
- Kuhnová 643/8, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
- Územie
- Nitrianske Hrnčiarovceokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 04. 2011
- V registri
- 15 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 28930/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 259571
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 30. 04. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 04. 2011 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 30. 04. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 04. 2011 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 30. 04. 2011 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 30. 04. 2011 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 30. 04. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023271877 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 08. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023271877 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼12 % na 4 844 € a znížila tržby o ▼13 % na 189,4 tisíc eur.
Tržby
189 438 €
▼ 13,0 %Výsledok hospodárenia
4 844 €
▼ 12,1 %Aktíva
14 731 €
▼ 87,7 %Vlastné imanie
4 844 €
▼ 53,9 %Zadlženosť
67,1 %
Hrubá marža
3,2 %
Čistá marža
2,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,6 tis. | 136,2 tis. | 199,1 tis. | 217,6 tis. | 189,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,6 tis. | 1,4 tis. | −2,5 tis. | 5,5 tis. | 4,8 tis. |
| Aktíva | 3,5 tis. | 17,5 tis. | 4,1 tis. | 119,3 tis. | 14,7 tis. |
| Vlastné imanie | 2,4 tis. | 6,4 tis. | 2,5 tis. | 10,5 tis. | 4,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 365 | 0 | 1,5 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 31,5 % | 63,5 % | 39,5 % | 91,2 % | 67,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 189,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 14,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 67,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 217,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 119,3 tis.
- Vlastné imanie
- 10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 91,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 199,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 39,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 136,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 365
- Zadlženosť
- 63,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 23,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 3,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 31,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.