prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

EPS8 SLOVAKIA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46150552aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 04. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
15 518 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EPS8 SLOVAKIA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46150552
daňové identifikačné číslo
2023256818
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023256818
Sídlo
Svätoplukova 5, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 04. 2011
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27615/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
894230
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť29. 04. 2011—
poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb29. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 04. 2011—
poskytovanie sociálnych služieb29. 04. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256818IČ DPH SK2023256818Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256818IČ DPH SK2023256818Obdobia daňových registráciíDIČ 2023256818: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023256818: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023256818IČ DPH SK2023256818
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202325681811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202325681810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 849 € a znížila tržby o ▼52 % na 15,5 tisíc eur.

Tržby

15 518 €

▼ 52,4 %

Výsledok hospodárenia

−3 849 €

▼ 326,5 %

Aktíva

14 449 €

▲ 24,5 %

Vlastné imanie

2 991 €

▼ 65,0 %

Zadlženosť

67,5 %

Hrubá marža

−24,8 %

Čistá marža

−24,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 38 116 €. 2022: tržby 12 664 €. 2023: tržby 31 786 €. 2024: tržby 32 577 €. 2025: tržby 15 518 €.50 tis.25 tis.038,1 tis.12,7 tis.31,8 tis.32,6 tis.15,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 116 €. 2022: tržby 12 664 €. 2023: tržby 31 786 €. 2024: tržby 32 577 €. 2025: tržby 15 518 €.50 tis.25 tis.038,1 tis.12,7 tis.31,8 tis.32,6 tis.15,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 38 116 €. 2022: tržby 12 664 €. 2023: tržby 31 786 €. 2024: tržby 32 577 €. 2025: tržby 15 518 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 767 €. 2022: výsledok hospodárenia −276 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 508 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 849 €.5 tis.0−5 tis.−3,8 tis.−276+2,5 tis.+1,7 tis.−3,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 767 €. 2022: výsledok hospodárenia −276 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 508 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 849 €.5 tis.0−5 tis.−3,8 tis.−276+2,5 tis.+1,7 tis.−3,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 767 €. 2022: výsledok hospodárenia −276 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 508 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 699 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 849 €.5 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 140 €, vlastné imanie 3 843 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 157 €. 2023: aktíva 9 199 €, vlastné imanie 7 165 €. 2024: aktíva 11 607 €, vlastné imanie 8 539 €. 2025: aktíva 14 449 €, vlastné imanie 2 991 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 140 €, vlastné imanie 3 843 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 157 €. 2023: aktíva 9 199 €, vlastné imanie 7 165 €. 2024: aktíva 11 607 €, vlastné imanie 8 539 €. 2025: aktíva 14 449 €, vlastné imanie 2 991 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 140 €, vlastné imanie 3 843 €. 2022: aktíva 4 980 €, vlastné imanie 4 157 €. 2023: aktíva 9 199 €, vlastné imanie 7 165 €. 2024: aktíva 11 607 €, vlastné imanie 8 539 €. 2025: aktíva 14 449 €, vlastné imanie 2 991 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 643 €, finančné účty 5 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 4 831 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −705 €, finančné účty 9 904 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −116 €, finančné účty 11 723 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 402 €, finančné účty −953 €.20 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 643 €, finančné účty 5 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 4 831 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −705 €, finančné účty 9 904 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −116 €, finančné účty 11 723 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 402 €, finančné účty −953 €.20 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 643 €, finančné účty 5 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 €, finančné účty 4 831 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −705 €, finančné účty 9 904 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −116 €, finančné účty 11 723 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 402 €, finančné účty −953 €.20 tis.0−1 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 843 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 1 850 €. 2022: vlastné imanie 4 157 €, dlhodobé záväzky 461 €, krátkodobé záväzky 362 €. 2023: vlastné imanie 7 165 €, dlhodobé záväzky 496 €, krátkodobé záväzky 1 538 €. 2024: vlastné imanie 8 539 €, dlhodobé záväzky 531 €, krátkodobé záväzky 2 537 €. 2025: vlastné imanie 2 991 €, dlhodobé záväzky 560 €, krátkodobé záväzky 9 199 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 843 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 1 850 €. 2022: vlastné imanie 4 157 €, dlhodobé záväzky 461 €, krátkodobé záväzky 362 €. 2023: vlastné imanie 7 165 €, dlhodobé záväzky 496 €, krátkodobé záväzky 1 538 €. 2024: vlastné imanie 8 539 €, dlhodobé záväzky 531 €, krátkodobé záväzky 2 537 €. 2025: vlastné imanie 2 991 €, dlhodobé záväzky 560 €, krátkodobé záväzky 9 199 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 843 €, dlhodobé záväzky 447 €, krátkodobé záväzky 1 850 €. 2022: vlastné imanie 4 157 €, dlhodobé záväzky 461 €, krátkodobé záväzky 362 €. 2023: vlastné imanie 7 165 €, dlhodobé záväzky 496 €, krátkodobé záväzky 1 538 €. 2024: vlastné imanie 8 539 €, dlhodobé záväzky 531 €, krátkodobé záväzky 2 537 €. 2025: vlastné imanie 2 991 €, dlhodobé záväzky 560 €, krátkodobé záväzky 9 199 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500000340020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500000340020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500000340020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,1 tis.12,7 tis.31,8 tis.32,6 tis.15,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3,8 tis.−2762,5 tis.1,7 tis.−3,8 tis.
Aktíva6,1 tis.5 tis.9,2 tis.11,6 tis.14,4 tis.
Vlastné imanie3,8 tis.4,2 tis.7,2 tis.8,5 tis.3 tis.
Daň z príjmu0003400
Zadlženosť37,4 %16,5 %22,1 %26,4 %67,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
15,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
14,4 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,5 %

2024

Tržby
32,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
11,6 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
26,4 %

2023

Tržby
31,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,1 %

2022

Tržby
12,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−276
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
16,5 %

2021

Tržby
38,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API