Súhrn
- Vznik
- 26. 05. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Milkam s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46141472
- daňové identifikačné číslo
- 2023282558
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Lúčky 1529/3, 90851 Holíč, Slovenská republika
- Územie
- Holíčokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 05. 2011
- V registri
- 15 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 27540/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 811117
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 05. 2011 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 26. 05. 2011 | — |
| počítačové služby | 26. 05. 2011 | — |
| výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov | 26. 05. 2011 | — |
| poskytovanie elektronických komunikačných sietí | 26. 05. 2011 | — |
| poskytovanie elektronických komunikačných služieb | 26. 05. 2011 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 30. 09. 2023 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 30. 09. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 30. 09. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy | 30. 09. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 30. 09. 2023 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 30. 09. 2023 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 30. 09. 2023 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 30. 09. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 30. 09. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 30. 09. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 30. 09. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 30. 09. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 30. 09. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 30. 09. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 30. 09. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 30. 09. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 30. 09. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 09. 2023 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 30. 09. 2023 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 30. 09. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 30. 09. 2023 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 30. 09. 2023 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 30. 09. 2023 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 30. 09. 2023 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 30. 09. 2023 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 30. 09. 2023 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 30. 09. 2023 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 30. 09. 2023 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 30. 09. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023282558 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
73 356 €
▲ 3,1 %Vlastné imanie
71 710 €
▲ 5,8 %Zadlženosť
2,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 37,8 tis. | 35,6 tis. | 30,8 tis. | 7,6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 16,7 tis. | 8 tis. | 526 | 618 | 0 |
| Aktíva | 72,1 tis. | 80 tis. | 71,4 tis. | 71,1 tis. | 73,4 tis. |
| Vlastné imanie | 52,8 tis. | 60,8 tis. | 64,3 tis. | 67,8 tis. | 71,7 tis. |
| Daň z príjmu | 4,8 tis. | 3,2 tis. | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 26,5 % | 23,9 % | 9,9 % | 4,7 % | 2,2 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 73,4 tis.
- Vlastné imanie
- 71,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 7,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 618
- Aktíva
- 71,1 tis.
- Vlastné imanie
- 67,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 4,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 30,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 526
- Aktíva
- 71,4 tis.
- Vlastné imanie
- 64,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 9,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 35,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8 tis.
- Aktíva
- 80 tis.
- Vlastné imanie
- 60,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 23,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 37,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,7 tis.
- Aktíva
- 72,1 tis.
- Vlastné imanie
- 52,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 26,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.