Súhrn
- Vznik
- 20. 04. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 203 912 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Pneubest, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46130616
- daňové identifikačné číslo
- 2023266630
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023266630
- Sídlo
- Mieru 311, 02901 Námestovo, Slovenská republika
- Územie
- Námestovookres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 04. 2011
- V registri
- 15 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54586/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 599536
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 04. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 04. 2011 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 20. 04. 2011 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 15. 09. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 15. 09. 2015 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 07. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 07. 06. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 07. 06. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 06. 2016 | — |
| Skladovanie | 07. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023266630 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 07. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023266630 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼55 % na 792 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 203,9 tisíc eur.
Tržby
203 912 €
▲ 15,4 %Výsledok hospodárenia
792 €
▼ 54,5 %Aktíva
394 894 €
▲ 24,5 %Vlastné imanie
−28 499 €
▲ 2,7 %Zadlženosť
107,2 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90,4 tis. | 163,4 tis. | 198,7 tis. | 176,7 tis. | 203,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −325 | −1,5 tis. | −367 | 1,7 tis. | 792 |
| Aktíva | 126,2 tis. | 182,2 tis. | 253 tis. | 317,2 tis. | 394,9 tis. |
| Vlastné imanie | −29,2 tis. | −30,7 tis. | −31 tis. | −29,3 tis. | −28,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 334 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 123,1 % | 116,8 % | 112,3 % | 109,2 % | 107,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 203,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 792
- Aktíva
- 394,9 tis.
- Vlastné imanie
- −28,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 107,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 176,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 317,2 tis.
- Vlastné imanie
- −29,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 109,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 198,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −367
- Aktíva
- 253 tis.
- Vlastné imanie
- −31 tis.
- Daň z príjmu
- 334
- Zadlženosť
- 112,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 163,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 182,2 tis.
- Vlastné imanie
- −30,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 116,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −325
- Aktíva
- 126,2 tis.
- Vlastné imanie
- −29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 123,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.