prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Krimar-steel s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46124047aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 04. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
116 194 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Krimar-steel s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46124047
daňové identifikačné číslo
2023241088
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023241088
Sídlo
Magnezitárska 9/A, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 04. 2011
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27480/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
865315
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 04. 2011—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba07. 04. 2011—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu07. 04. 2011—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom07. 04. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby07. 04. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 04. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 04. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 04. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie07. 04. 2011—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla07. 04. 2011—
kuriérske služby07. 04. 2011—
sťahovacie služby07. 04. 2011—
fotografické služby07. 04. 2011—
počítačové služby07. 04. 2011—
administratívne služby07. 04. 2011—
čistiace a upratovacie služby07. 04. 2011—
reklamné a marketingové služby07. 04. 2011—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností07. 04. 2011—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 04. 2011—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností07. 04. 2011—
prenájom hnuteľných vecí07. 04. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 04. 2011—
vedenie účtovníctva07. 04. 2011—
opravy vyhradených technických zariadení - elektrických27. 11. 2020—
opravy pracovných strojov27. 11. 2020—
výroba pekárskych a cukrárských výrobkov27. 11. 2020—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických27. 11. 2020—
výroba a hutnícke spracovanie kovov27. 11. 2020—
výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok27. 11. 2020—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely27. 11. 2020—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve27. 11. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023241088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023241088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023241088IČ DPH SK2023241088Obdobia daňových registráciíDIČ 2023241088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023241088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023241088IČ DPH SK2023241088Obdobia daňových registráciíDIČ 2023241088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023241088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023241088IČ DPH SK2023241088
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202324108811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 04. 2011
daňové identifikačné číslo202324108810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −4 312 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 116,2 tisíc eur.

Tržby

116 194 €

▲ 4,1 %

Výsledok hospodárenia

−4 312 €

▲ 75,2 %

Aktíva

72 373 €

▼ 7,5 %

Vlastné imanie

−1 832 €

▼ 173,9 %

Zadlženosť

102,5 %

Hrubá marža

−2,9 %

Čistá marža

−3,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 159 911 €. 2022: tržby 191 730 €. 2023: tržby 141 836 €. 2024: tržby 111 620 €. 2025: tržby 116 194 €.200 tis.100 tis.0159,9 tis.191,7 tis.141,8 tis.111,6 tis.116,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 159 911 €. 2022: tržby 191 730 €. 2023: tržby 141 836 €. 2024: tržby 111 620 €. 2025: tržby 116 194 €.200 tis.100 tis.0159,9 tis.191,7 tis.141,8 tis.111,6 tis.116,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 159 911 €. 2022: tržby 191 730 €. 2023: tržby 141 836 €. 2024: tržby 111 620 €. 2025: tržby 116 194 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 662 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 488 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 371 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 312 €.10 tis.0−20 tis.+2,1 tis.+9,7 tis.−9,5 tis.−17,4 tis.−4,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 662 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 488 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 371 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 312 €.10 tis.0−20 tis.+2,1 tis.+9,7 tis.−9,5 tis.−17,4 tis.−4,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 662 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 488 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 371 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 312 €.10 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 833 €, vlastné imanie 578 €. 2022: aktíva 66 482 €, vlastné imanie 10 240 €. 2023: aktíva 60 015 €, vlastné imanie 752 €. 2024: aktíva 78 220 €, vlastné imanie 2 480 €. 2025: aktíva 72 373 €, vlastné imanie −1 832 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 833 €, vlastné imanie 578 €. 2022: aktíva 66 482 €, vlastné imanie 10 240 €. 2023: aktíva 60 015 €, vlastné imanie 752 €. 2024: aktíva 78 220 €, vlastné imanie 2 480 €. 2025: aktíva 72 373 €, vlastné imanie −1 832 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 833 €, vlastné imanie 578 €. 2022: aktíva 66 482 €, vlastné imanie 10 240 €. 2023: aktíva 60 015 €, vlastné imanie 752 €. 2024: aktíva 78 220 €, vlastné imanie 2 480 €. 2025: aktíva 72 373 €, vlastné imanie −1 832 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 111 €, zásoby 41 548 €, pohľadávky 5 989 €, finančné účty 3 185 €. 2022: dlhodobý majetok 1 727 €, zásoby 53 864 €, pohľadávky 7 454 €, finančné účty 3 437 €. 2023: dlhodobý majetok 1 344 €, zásoby 49 188 €, pohľadávky 2 751 €, finančné účty 6 732 €. 2024: dlhodobý majetok 15 116 €, zásoby 48 789 €, pohľadávky 4 415 €, finančné účty 9 900 €. 2025: dlhodobý majetok 10 013 €, zásoby 49 358 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 10 968 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 111 €, zásoby 41 548 €, pohľadávky 5 989 €, finančné účty 3 185 €. 2022: dlhodobý majetok 1 727 €, zásoby 53 864 €, pohľadávky 7 454 €, finančné účty 3 437 €. 2023: dlhodobý majetok 1 344 €, zásoby 49 188 €, pohľadávky 2 751 €, finančné účty 6 732 €. 2024: dlhodobý majetok 15 116 €, zásoby 48 789 €, pohľadávky 4 415 €, finančné účty 9 900 €. 2025: dlhodobý majetok 10 013 €, zásoby 49 358 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 10 968 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 111 €, zásoby 41 548 €, pohľadávky 5 989 €, finančné účty 3 185 €. 2022: dlhodobý majetok 1 727 €, zásoby 53 864 €, pohľadávky 7 454 €, finančné účty 3 437 €. 2023: dlhodobý majetok 1 344 €, zásoby 49 188 €, pohľadávky 2 751 €, finančné účty 6 732 €. 2024: dlhodobý majetok 15 116 €, zásoby 48 789 €, pohľadávky 4 415 €, finančné účty 9 900 €. 2025: dlhodobý majetok 10 013 €, zásoby 49 358 €, pohľadávky 2 034 €, finančné účty 10 968 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 255 €. 2022: vlastné imanie 10 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 242 €. 2023: vlastné imanie 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 263 €. 2024: vlastné imanie 2 480 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 740 €. 2025: vlastné imanie −1 832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 205 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 255 €. 2022: vlastné imanie 10 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 242 €. 2023: vlastné imanie 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 263 €. 2024: vlastné imanie 2 480 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 740 €. 2025: vlastné imanie −1 832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 205 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 255 €. 2022: vlastné imanie 10 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 242 €. 2023: vlastné imanie 752 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 263 €. 2024: vlastné imanie 2 480 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 740 €. 2025: vlastné imanie −1 832 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 205 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 295 €. 2022: daň z príjmu 1 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.02951,2 tis.096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 295 €. 2022: daň z príjmu 1 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.02951,2 tis.096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 295 €. 2022: daň z príjmu 1 225 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.02950960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby159,9 tis.191,7 tis.141,8 tis.111,6 tis.116,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,1 tis.9,7 tis.−9,5 tis.−17,4 tis.−4,3 tis.
Aktíva52,8 tis.66,5 tis.60 tis.78,2 tis.72,4 tis.
Vlastné imanie57810,2 tis.7522,5 tis.−1,8 tis.
Daň z príjmu2951,2 tis.0960960
Zadlženosť98,9 %84,6 %98,7 %96,8 %102,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
116,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
72,4 tis.
Vlastné imanie
−1,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
102,5 %

2024

Tržby
111,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,4 tis.
Aktíva
78,2 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
96,8 %

2023

Tržby
141,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
60 tis.
Vlastné imanie
752
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,7 %

2022

Tržby
191,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
66,5 tis.
Vlastné imanie
10,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
84,6 %

2021

Tržby
159,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
52,8 tis.
Vlastné imanie
578
Daň z príjmu
295
Zadlženosť
98,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API