prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

FENIX AIR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46118632aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 04. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
124 208 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FENIX AIR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46118632
daňové identifikačné číslo
2023257720
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023257720
Sídlo
Brnianska 2346, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 04. 2011
V registri
15 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 34777/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
624085
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,09. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,09. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,09. 04. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,09. 04. 2011—
reklamné a marketingové služby,09. 04. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,09. 04. 2011—
letecké práce podľa povolenia Dopravného úradu číslo SK/SPO/00231. 05. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 07. 2017—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom07. 07. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností07. 07. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 07. 2017—
Čistiace a upratovacie služby07. 07. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied07. 07. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 07. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 07. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy07. 07. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach07. 07. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 07. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 07. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení07. 07. 2017—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu07. 07. 2017—
Fotografické služby07. 07. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov07. 07. 2017—
Služby požičovní07. 07. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí07. 07. 2017—
Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave07. 07. 2017—
Predaj leteckých prepravných služieb07. 07. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 02. 07. 2024
Oprávnená osoba
Slovík, advokátska kancelária s. r. o. · od 27. 05. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023257720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023257720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023257720IČ DPH SK2023257720Obdobia daňových registráciíDIČ 2023257720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023257720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023257720IČ DPH SK2023257720Obdobia daňových registráciíDIČ 2023257720: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023257720: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023257720IČ DPH SK2023257720
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202325772011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 01. 2012
daňové identifikačné číslo202325772010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 15. 10. 2026 ukončené14. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 14. 10. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 15. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲11 % na 20 521 € a znížila tržby o ▼57 % na 124,2 tisíc eur.

Tržby

124 208 €

▼ 57,2 %

Výsledok hospodárenia

20 521 €

▲ 10,5 %

Aktíva

100 063 €

▼ 73,2 %

Vlastné imanie

−510 549 €

▲ 3,9 %

Zadlženosť

529,8 %

Hrubá marža

16,5 %

Čistá marža

16,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 138 100 €. 2022: tržby 234 181 €. 2023: tržby 240 237 €. 2024: tržby 290 478 €. 2025: tržby 124 208 €.500 tis.250 tis.0138,1 tis.234,2 tis.240,2 tis.290,5 tis.124,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 138 100 €. 2022: tržby 234 181 €. 2023: tržby 240 237 €. 2024: tržby 290 478 €. 2025: tržby 124 208 €.500 tis.250 tis.0138,1 tis.234,2 tis.240,2 tis.290,5 tis.124,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 138 100 €. 2022: tržby 234 181 €. 2023: tržby 240 237 €. 2024: tržby 290 478 €. 2025: tržby 124 208 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −209 770 €. 2022: výsledok hospodárenia −38 020 €. 2023: výsledok hospodárenia −60 156 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 521 €.25 tis.0−250 tis.−209,8 tis.−38 tis.−60,2 tis.+18,6 tis.+20,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −209 770 €. 2022: výsledok hospodárenia −38 020 €. 2023: výsledok hospodárenia −60 156 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 521 €.25 tis.0−250 tis.−60,2 tis.+20,5 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −209 770 €. 2022: výsledok hospodárenia −38 020 €. 2023: výsledok hospodárenia −60 156 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 569 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 521 €.25 tis.0−250 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 319 580 €, vlastné imanie −454 959 €. 2022: aktíva 302 933 €, vlastné imanie −492 979 €. 2023: aktíva 295 261 €, vlastné imanie −553 135 €. 2024: aktíva 373 309 €, vlastné imanie −531 070 €. 2025: aktíva 100 063 €, vlastné imanie −510 549 €.500 tis.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 319 580 €, vlastné imanie −454 959 €. 2022: aktíva 302 933 €, vlastné imanie −492 979 €. 2023: aktíva 295 261 €, vlastné imanie −553 135 €. 2024: aktíva 373 309 €, vlastné imanie −531 070 €. 2025: aktíva 100 063 €, vlastné imanie −510 549 €.500 tis.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 319 580 €, vlastné imanie −454 959 €. 2022: aktíva 302 933 €, vlastné imanie −492 979 €. 2023: aktíva 295 261 €, vlastné imanie −553 135 €. 2024: aktíva 373 309 €, vlastné imanie −531 070 €. 2025: aktíva 100 063 €, vlastné imanie −510 549 €.500 tis.0−1 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 295 764 €, zásoby 2 367 €, pohľadávky 12 850 €, finančné účty 6 127 €. 2022: dlhodobý majetok 264 863 €, zásoby 4 828 €, pohľadávky 23 981 €, finančné účty 6 448 €. 2023: dlhodobý majetok 259 121 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 16 175 €, finančné účty 7 109 €. 2024: dlhodobý majetok 300 131 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 57 668 €, finančné účty 3 239 €. 2025: dlhodobý majetok 5 723 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 72 156 €, finančné účty 9 907 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 295 764 €, zásoby 2 367 €, pohľadávky 12 850 €, finančné účty 6 127 €. 2022: dlhodobý majetok 264 863 €, zásoby 4 828 €, pohľadávky 23 981 €, finančné účty 6 448 €. 2023: dlhodobý majetok 259 121 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 16 175 €, finančné účty 7 109 €. 2024: dlhodobý majetok 300 131 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 57 668 €, finančné účty 3 239 €. 2025: dlhodobý majetok 5 723 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 72 156 €, finančné účty 9 907 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 295 764 €, zásoby 2 367 €, pohľadávky 12 850 €, finančné účty 6 127 €. 2022: dlhodobý majetok 264 863 €, zásoby 4 828 €, pohľadávky 23 981 €, finančné účty 6 448 €. 2023: dlhodobý majetok 259 121 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 16 175 €, finančné účty 7 109 €. 2024: dlhodobý majetok 300 131 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 57 668 €, finančné účty 3 239 €. 2025: dlhodobý majetok 5 723 €, zásoby 5 728 €, pohľadávky 72 156 €, finančné účty 9 907 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −454 959 €, dlhodobé záväzky 151 660 €, krátkodobé záväzky 615 996 €. 2022: vlastné imanie −492 979 €, dlhodobé záväzky 58 068 €, krátkodobé záväzky 717 430 €. 2023: vlastné imanie −553 135 €, dlhodobé záväzky 1 387 €, krátkodobé záväzky 832 135 €. 2024: vlastné imanie −531 070 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 849 619 €. 2025: vlastné imanie −510 549 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 528 723 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −454 959 €, dlhodobé záväzky 151 660 €, krátkodobé záväzky 615 996 €. 2022: vlastné imanie −492 979 €, dlhodobé záväzky 58 068 €, krátkodobé záväzky 717 430 €. 2023: vlastné imanie −553 135 €, dlhodobé záväzky 1 387 €, krátkodobé záväzky 832 135 €. 2024: vlastné imanie −531 070 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 849 619 €. 2025: vlastné imanie −510 549 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 528 723 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −454 959 €, dlhodobé záväzky 151 660 €, krátkodobé záväzky 615 996 €. 2022: vlastné imanie −492 979 €, dlhodobé záväzky 58 068 €, krátkodobé záväzky 717 430 €. 2023: vlastné imanie −553 135 €, dlhodobé záväzky 1 387 €, krátkodobé záväzky 832 135 €. 2024: vlastné imanie −531 070 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 849 619 €. 2025: vlastné imanie −510 549 €, dlhodobé záväzky 1 413 €, krátkodobé záväzky 528 723 €.1 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby138,1 tis.234,2 tis.240,2 tis.290,5 tis.124,2 tis.
Výsledok hospodárenia−209,8 tis.−38 tis.−60,2 tis.18,6 tis.20,5 tis.
Aktíva319,6 tis.302,9 tis.295,3 tis.373,3 tis.100,1 tis.
Vlastné imanie−455 tis.−493 tis.−553,1 tis.−531,1 tis.−510,5 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.0
Zadlženosť240,2 %256,0 %282,3 %228,0 %529,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
124,2 tis.
Výsledok hospodárenia
20,5 tis.
Aktíva
100,1 tis.
Vlastné imanie
−510,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
529,8 %

2024

Tržby
290,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,6 tis.
Aktíva
373,3 tis.
Vlastné imanie
−531,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
228,0 %

2023

Tržby
240,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−60,2 tis.
Aktíva
295,3 tis.
Vlastné imanie
−553,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
282,3 %

2022

Tržby
234,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−38 tis.
Aktíva
302,9 tis.
Vlastné imanie
−493 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
256,0 %

2021

Tržby
138,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−209,8 tis.
Aktíva
319,6 tis.
Vlastné imanie
−455 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
240,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 14. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API