prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

S & S - TEMPUS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46102647aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
27 533 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
S & S - TEMPUS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46102647
daňové identifikačné číslo
2023292568
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023292568
Sídlo
Košická 2, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 06. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27898/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
766621
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 06. 2011—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 06. 2011—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 06. 2011—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu17. 06. 2011—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom17. 06. 2011—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom17. 06. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie17. 06. 2011—
finančný leasing17. 06. 2011—
faktoring a forfaiting17. 06. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí17. 06. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby17. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb17. 06. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 06. 2011—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel17. 06. 2011—
oprava pracovných strojov17. 06. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby17. 06. 2011—
Stolárstvo05. 06. 2018—
Hodinárstvo05. 06. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba05. 06. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov05. 06. 2018—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava05. 06. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave05. 06. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach05. 06. 2018—
Vedenie účtovníctva05. 06. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky05. 06. 2018—
Dizajnérske činnosti05. 06. 2018—
Administratívne služby05. 06. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť05. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023292568: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023292568: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023292568IČ DPH SK2023292568Obdobia daňových registráciíDIČ 2023292568: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023292568: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023292568IČ DPH SK2023292568Obdobia daňových registráciíDIČ 2023292568: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023292568: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023292568IČ DPH SK2023292568
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202329256811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2018
daňové identifikačné číslo202329256810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −17 928 € a znížila tržby o ▼6 % na 27,5 tisíc eur.

Tržby

27 533 €

▼ 5,9 %

Výsledok hospodárenia

−17 928 €

▲ 29,6 %

Aktíva

59 522 €

▲ 8,5 %

Vlastné imanie

−49 533 €

▼ 47,9 %

Zadlženosť

183,2 %

Hrubá marža

−65,1 %

Čistá marža

−65,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 126 076 €. 2022: tržby 138 000 €. 2023: tržby 56 804 €. 2024: tržby 29 265 €. 2025: tržby 27 533 €.200 tis.100 tis.0126,1 tis.138 tis.56,8 tis.29,3 tis.27,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 126 076 €. 2022: tržby 138 000 €. 2023: tržby 56 804 €. 2024: tržby 29 265 €. 2025: tržby 27 533 €.200 tis.100 tis.0126,1 tis.138 tis.56,8 tis.29,3 tis.27,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 126 076 €. 2022: tržby 138 000 €. 2023: tržby 56 804 €. 2024: tržby 29 265 €. 2025: tržby 27 533 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 327 €. 2022: výsledok hospodárenia 634 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 886 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 463 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 928 €.1 tis.0−50 tis.−2,3 tis.+634−15,9 tis.−25,5 tis.−17,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 327 €. 2022: výsledok hospodárenia 634 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 886 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 463 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 928 €.1 tis.0−50 tis.−2,3 tis.+634−15,9 tis.−25,5 tis.−17,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 327 €. 2022: výsledok hospodárenia 634 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 886 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 463 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 928 €.1 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 85 327 €, vlastné imanie 7 169 €. 2022: aktíva 68 784 €, vlastné imanie 7 802 €. 2023: aktíva 54 175 €, vlastné imanie −8 084 €. 2024: aktíva 54 844 €, vlastné imanie −33 496 €. 2025: aktíva 59 522 €, vlastné imanie −49 533 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 85 327 €, vlastné imanie 7 169 €. 2022: aktíva 68 784 €, vlastné imanie 7 802 €. 2023: aktíva 54 175 €, vlastné imanie −8 084 €. 2024: aktíva 54 844 €, vlastné imanie −33 496 €. 2025: aktíva 59 522 €, vlastné imanie −49 533 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 85 327 €, vlastné imanie 7 169 €. 2022: aktíva 68 784 €, vlastné imanie 7 802 €. 2023: aktíva 54 175 €, vlastné imanie −8 084 €. 2024: aktíva 54 844 €, vlastné imanie −33 496 €. 2025: aktíva 59 522 €, vlastné imanie −49 533 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 197 €, zásoby 31 357 €, pohľadávky 17 362 €, finančné účty 5 411 €. 2022: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 841 €, pohľadávky 8 534 €, finančné účty 18 707 €. 2023: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 008 €, pohľadávky 8 096 €, finančné účty 5 369 €. 2024: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 25 694 €, pohľadávky 9 959 €, finančné účty 489 €. 2025: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 29 903 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 993 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 197 €, zásoby 31 357 €, pohľadávky 17 362 €, finančné účty 5 411 €. 2022: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 841 €, pohľadávky 8 534 €, finančné účty 18 707 €. 2023: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 008 €, pohľadávky 8 096 €, finančné účty 5 369 €. 2024: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 25 694 €, pohľadávky 9 959 €, finančné účty 489 €. 2025: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 29 903 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 993 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 197 €, zásoby 31 357 €, pohľadávky 17 362 €, finančné účty 5 411 €. 2022: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 841 €, pohľadávky 8 534 €, finančné účty 18 707 €. 2023: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 22 008 €, pohľadávky 8 096 €, finančné účty 5 369 €. 2024: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 25 694 €, pohľadávky 9 959 €, finančné účty 489 €. 2025: dlhodobý majetok 18 702 €, zásoby 29 903 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 993 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 169 €, dlhodobé záväzky 20 493 €, krátkodobé záväzky 57 665 €. 2022: vlastné imanie 7 802 €, dlhodobé záväzky 11 160 €, krátkodobé záväzky 49 822 €. 2023: vlastné imanie −8 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 259 €. 2024: vlastné imanie −33 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 340 €. 2025: vlastné imanie −49 533 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 107 349 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 169 €, dlhodobé záväzky 20 493 €, krátkodobé záväzky 57 665 €. 2022: vlastné imanie 7 802 €, dlhodobé záväzky 11 160 €, krátkodobé záväzky 49 822 €. 2023: vlastné imanie −8 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 259 €. 2024: vlastné imanie −33 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 340 €. 2025: vlastné imanie −49 533 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 107 349 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 169 €, dlhodobé záväzky 20 493 €, krátkodobé záväzky 57 665 €. 2022: vlastné imanie 7 802 €, dlhodobé záväzky 11 160 €, krátkodobé záväzky 49 822 €. 2023: vlastné imanie −8 084 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 259 €. 2024: vlastné imanie −33 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 340 €. 2025: vlastné imanie −49 533 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 107 349 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 525 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000052500020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 525 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000052500020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 525 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000052500020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126,1 tis.138 tis.56,8 tis.29,3 tis.27,5 tis.
Výsledok hospodárenia−2,3 tis.634−15,9 tis.−25,5 tis.−17,9 tis.
Aktíva85,3 tis.68,8 tis.54,2 tis.54,8 tis.59,5 tis.
Vlastné imanie7,2 tis.7,8 tis.−8,1 tis.−33,5 tis.−49,5 tis.
Daň z príjmu0525000
Zadlženosť91,6 %88,7 %114,9 %161,1 %183,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
27,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
59,5 tis.
Vlastné imanie
−49,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
183,2 %

2024

Tržby
29,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,5 tis.
Aktíva
54,8 tis.
Vlastné imanie
−33,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
161,1 %

2023

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,9 tis.
Aktíva
54,2 tis.
Vlastné imanie
−8,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,9 %

2022

Tržby
138 tis.
Výsledok hospodárenia
634
Aktíva
68,8 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
525
Zadlženosť
88,7 %

2021

Tržby
126,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
85,3 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API