prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

RV Trailer s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46095365aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 03. 201115 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
15 358 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RV Trailer s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46095365
daňové identifikačné číslo
2023246753
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Edelényska 2026/1, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 03. 2011
V registri
15 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27339/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
912794
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky15. 03. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla15. 03. 2011—
prenájom hnuteľných vecí15. 03. 2011—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu15. 03. 2011—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba15. 03. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/15. 03. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby15. 03. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023246753: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023246753Obdobia daňových registráciíDIČ 2023246753: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023246753Obdobia daňových registráciíDIČ 2023246753: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023246753
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202324675310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲415 % na 21 993 € a znížila tržby o ▼31 % na 15,4 tisíc eur.

Tržby

15 358 €

▼ 31,1 %

Výsledok hospodárenia

21 993 €

▲ 415,3 %

Aktíva

189 770 €

▲ 0,4 %

Vlastné imanie

104 363 €

▲ 26,7 %

Zadlženosť

45,0 %

Hrubá marža

144,3 %

Čistá marža

143,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 59 359 €. 2019: tržby 18 981 €. 2020: tržby 22 294 €. 2021: tržby 22 302 €. 2022: tržby 15 358 €.100 tis.50 tis.059,4 tis.19 tis.22,3 tis.22,3 tis.15,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 59 359 €. 2019: tržby 18 981 €. 2020: tržby 22 294 €. 2021: tržby 22 302 €. 2022: tržby 15 358 €.100 tis.50 tis.059,4 tis.19 tis.22,3 tis.22,3 tis.15,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 59 359 €. 2019: tržby 18 981 €. 2020: tržby 22 294 €. 2021: tržby 22 302 €. 2022: tržby 15 358 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 435 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 993 €.25 tis.12,5 tis.0+15,4 tis.+2,1 tis.+5,4 tis.+4,3 tis.+22 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 435 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 993 €.25 tis.12,5 tis.0+15,4 tis.+2,1 tis.+5,4 tis.+4,3 tis.+22 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 435 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 268 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 993 €.25 tis.12,5 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 176 522 €, vlastné imanie 70 597 €. 2019: aktíva 179 574 €, vlastné imanie 72 669 €. 2020: aktíva 185 431 €, vlastné imanie 78 102 €. 2021: aktíva 188 937 €, vlastné imanie 82 371 €. 2022: aktíva 189 770 €, vlastné imanie 104 363 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 176 522 €, vlastné imanie 70 597 €. 2019: aktíva 179 574 €, vlastné imanie 72 669 €. 2020: aktíva 185 431 €, vlastné imanie 78 102 €. 2021: aktíva 188 937 €, vlastné imanie 82 371 €. 2022: aktíva 189 770 €, vlastné imanie 104 363 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 176 522 €, vlastné imanie 70 597 €. 2019: aktíva 179 574 €, vlastné imanie 72 669 €. 2020: aktíva 185 431 €, vlastné imanie 78 102 €. 2021: aktíva 188 937 €, vlastné imanie 82 371 €. 2022: aktíva 189 770 €, vlastné imanie 104 363 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 871 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 169 602 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 670 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 172 904 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 647 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 177 784 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 181 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 165 €, finančné účty 182 058 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 871 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 169 602 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 670 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 172 904 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 647 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 177 784 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 181 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 165 €, finančné účty 182 058 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 871 €, pohľadávky 49 €, finančné účty 169 602 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 670 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 172 904 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 647 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 177 784 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 271 €, finančné účty 181 119 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 547 €, pohľadávky 165 €, finančné účty 182 058 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 70 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 925 €. 2019: vlastné imanie 72 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 905 €. 2020: vlastné imanie 78 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 329 €. 2021: vlastné imanie 82 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 566 €. 2022: vlastné imanie 104 363 €, dlhodobé záväzky 4 783 €, krátkodobé záväzky 80 624 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 70 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 925 €. 2019: vlastné imanie 72 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 905 €. 2020: vlastné imanie 78 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 329 €. 2021: vlastné imanie 82 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 566 €. 2022: vlastné imanie 104 363 €, dlhodobé záväzky 4 783 €, krátkodobé záväzky 80 624 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 70 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 105 925 €. 2019: vlastné imanie 72 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 905 €. 2020: vlastné imanie 78 102 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 107 329 €. 2021: vlastné imanie 82 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 566 €. 2022: vlastné imanie 104 363 €, dlhodobé záväzky 4 783 €, krátkodobé záväzky 80 624 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 743 €. 2019: daň z príjmu 1 761 €. 2020: daň z príjmu 1 374 €. 2021: daň z príjmu 709 €. 2022: daň z príjmu 175 €.10 tis.5 tis.05,7 tis.1,8 tis.1,4 tis.70917520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 743 €. 2019: daň z príjmu 1 761 €. 2020: daň z príjmu 1 374 €. 2021: daň z príjmu 709 €. 2022: daň z príjmu 175 €.10 tis.5 tis.05,7 tis.1,8 tis.1,4 tis.70917520182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 743 €. 2019: daň z príjmu 1 761 €. 2020: daň z príjmu 1 374 €. 2021: daň z príjmu 709 €. 2022: daň z príjmu 175 €.10 tis.5 tis.0175201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby59,4 tis.19 tis.22,3 tis.22,3 tis.15,4 tis.
Výsledok hospodárenia15,4 tis.2,1 tis.5,4 tis.4,3 tis.22 tis.
Aktíva176,5 tis.179,6 tis.185,4 tis.188,9 tis.189,8 tis.
Vlastné imanie70,6 tis.72,7 tis.78,1 tis.82,4 tis.104,4 tis.
Daň z príjmu5,7 tis.1,8 tis.1,4 tis.709175
Zadlženosť60,0 %59,5 %57,9 %56,4 %45,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
15,4 tis.
Výsledok hospodárenia
22 tis.
Aktíva
189,8 tis.
Vlastné imanie
104,4 tis.
Daň z príjmu
175
Zadlženosť
45,0 %

2021

Tržby
22,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
188,9 tis.
Vlastné imanie
82,4 tis.
Daň z príjmu
709
Zadlženosť
56,4 %

2020

Tržby
22,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
185,4 tis.
Vlastné imanie
78,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
57,9 %

2019

Tržby
19 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
179,6 tis.
Vlastné imanie
72,7 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
59,5 %

2018

Tržby
59,4 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
176,5 tis.
Vlastné imanie
70,6 tis.
Daň z príjmu
5,7 tis.
Zadlženosť
60,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API