Súhrn
- Vznik
- 27. 05. 201115 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 21 860 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DARAS COMPANY, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46088296
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 05. 2011
- Zánik
- 10. 10. 2026
- V registri
- 15 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 10. 10. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 50177/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 230520
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023272944 | 10. 09. 2026 | 21. 10. 2026 | 20. 10. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2024 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −16 376 € a znížila tržby o ▼61 % na 21,9 tisíc eur.
Tržby
21 860 €
▼ 60,7 %Výsledok hospodárenia
−16 376 €
▼ 601,1 %Aktíva
198 €
▼ 99,5 %Vlastné imanie
−41 814 €
▼ 70,0 %Zadlženosť
21 218,2 %
Hrubá marža
−74,9 %
Čistá marža
−74,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19 tis. | 49 tis. | 44,1 tis. | 55,6 tis. | 21,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,9 tis. | −42,3 tis. | 2,9 tis. | 3,3 tis. | −16,4 tis. |
| Aktíva | 20,4 tis. | 2,8 tis. | 8,3 tis. | 41,9 tis. | 198 |
| Vlastné imanie | 11,5 tis. | −30,8 tis. | −27,9 tis. | −24,6 tis. | −41,8 tis. |
| Daň z príjmu | 724 | 0 | 349 | 411 | 0 |
| Zadlženosť | 43,7 % | 1 199,3 % | 434,4 % | 158,7 % | 21 218,2 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 21,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,4 tis.
- Aktíva
- 198
- Vlastné imanie
- −41,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 21 218,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 55,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 41,9 tis.
- Vlastné imanie
- −24,6 tis.
- Daň z príjmu
- 411
- Zadlženosť
- 158,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 44,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- −27,9 tis.
- Daň z príjmu
- 349
- Zadlženosť
- 434,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 49 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −42,3 tis.
- Aktíva
- 2,8 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 199,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 19 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 20,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 724
- Zadlženosť
- 43,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).