prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MATHISON legal s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46079882aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
31. 03. 201115 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
722 534 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MATHISON legal s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46079882
daňové identifikačné číslo
2023261515
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023261515
Sídlo
EINPARK Offices, Einsteinova 33, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2011
V registri
15 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 71909/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
458979
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb16. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023261515: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023261515: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023261515IČ DPH SK2023261515Obdobia daňových registráciíDIČ 2023261515: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023261515: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023261515IČ DPH SK2023261515Obdobia daňových registráciíDIČ 2023261515: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023261515: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023261515IČ DPH SK2023261515
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202326151511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017
daňové identifikačné číslo202326151510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲26 % na 90 948 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 722,5 tisíc eur.

Tržby

722 534 €

▲ 28,5 %

Výsledok hospodárenia

90 948 €

▲ 26,0 %

Aktíva

467 365 €

▲ 52,9 %

Vlastné imanie

246 878 €

▲ 58,3 %

Zadlženosť

47,2 %

Hrubá marža

16,5 %

Čistá marža

12,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 322 508 €. 2022: tržby 436 236 €. 2023: tržby 494 379 €. 2024: tržby 562 385 €. 2025: tržby 722 534 €.1 mil.500 tis.0322,5 tis.436,2 tis.494,4 tis.562,4 tis.722,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 322 508 €. 2022: tržby 436 236 €. 2023: tržby 494 379 €. 2024: tržby 562 385 €. 2025: tržby 722 534 €.1 mil.500 tis.0322,5 tis.436,2 tis.494,4 tis.562,4 tis.722,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 322 508 €. 2022: tržby 436 236 €. 2023: tržby 494 379 €. 2024: tržby 562 385 €. 2025: tržby 722 534 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 175 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 304 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 186 €. 2025: výsledok hospodárenia 90 948 €.100 tis.50 tis.0+13,2 tis.+2,3 tis.+10,2 tis.+72,2 tis.+90,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 175 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 304 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 186 €. 2025: výsledok hospodárenia 90 948 €.100 tis.50 tis.0+13,2 tis.+2,3 tis.+10,2 tis.+72,2 tis.+90,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 175 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 304 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 200 €. 2024: výsledok hospodárenia 72 186 €. 2025: výsledok hospodárenia 90 948 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 724 €, vlastné imanie 71 238 €. 2022: aktíva 226 361 €, vlastné imanie 73 543 €. 2023: aktíva 217 313 €, vlastné imanie 83 744 €. 2024: aktíva 305 580 €, vlastné imanie 155 929 €. 2025: aktíva 467 365 €, vlastné imanie 246 878 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 724 €, vlastné imanie 71 238 €. 2022: aktíva 226 361 €, vlastné imanie 73 543 €. 2023: aktíva 217 313 €, vlastné imanie 83 744 €. 2024: aktíva 305 580 €, vlastné imanie 155 929 €. 2025: aktíva 467 365 €, vlastné imanie 246 878 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 724 €, vlastné imanie 71 238 €. 2022: aktíva 226 361 €, vlastné imanie 73 543 €. 2023: aktíva 217 313 €, vlastné imanie 83 744 €. 2024: aktíva 305 580 €, vlastné imanie 155 929 €. 2025: aktíva 467 365 €, vlastné imanie 246 878 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 571 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 905 €, finančné účty 34 248 €. 2022: dlhodobý majetok 51 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 150 264 €, finančné účty 25 024 €. 2023: dlhodobý majetok 20 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 818 €, finančné účty 52 336 €. 2024: dlhodobý majetok 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 209 662 €, finančné účty 95 711 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 786 €, finančné účty 122 579 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 571 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 905 €, finančné účty 34 248 €. 2022: dlhodobý majetok 51 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 150 264 €, finančné účty 25 024 €. 2023: dlhodobý majetok 20 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 818 €, finančné účty 52 336 €. 2024: dlhodobý majetok 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 209 662 €, finančné účty 95 711 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 786 €, finančné účty 122 579 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 571 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 905 €, finančné účty 34 248 €. 2022: dlhodobý majetok 51 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 150 264 €, finančné účty 25 024 €. 2023: dlhodobý majetok 20 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 818 €, finančné účty 52 336 €. 2024: dlhodobý majetok 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 209 662 €, finančné účty 95 711 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 344 786 €, finančné účty 122 579 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 238 €, dlhodobé záväzky 38 736 €, krátkodobé záväzky 35 750 €. 2022: vlastné imanie 73 543 €, dlhodobé záväzky 48 741 €, krátkodobé záväzky 104 077 €. 2023: vlastné imanie 83 744 €, dlhodobé záväzky 93 823 €, krátkodobé záväzky 39 746 €. 2024: vlastné imanie 155 929 €, dlhodobé záväzky 26 541 €, krátkodobé záväzky 123 110 €. 2025: vlastné imanie 246 878 €, dlhodobé záväzky 18 886 €, krátkodobé záväzky 201 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 238 €, dlhodobé záväzky 38 736 €, krátkodobé záväzky 35 750 €. 2022: vlastné imanie 73 543 €, dlhodobé záväzky 48 741 €, krátkodobé záväzky 104 077 €. 2023: vlastné imanie 83 744 €, dlhodobé záväzky 93 823 €, krátkodobé záväzky 39 746 €. 2024: vlastné imanie 155 929 €, dlhodobé záväzky 26 541 €, krátkodobé záväzky 123 110 €. 2025: vlastné imanie 246 878 €, dlhodobé záväzky 18 886 €, krátkodobé záväzky 201 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 238 €, dlhodobé záväzky 38 736 €, krátkodobé záväzky 35 750 €. 2022: vlastné imanie 73 543 €, dlhodobé záväzky 48 741 €, krátkodobé záväzky 104 077 €. 2023: vlastné imanie 83 744 €, dlhodobé záväzky 93 823 €, krátkodobé záväzky 39 746 €. 2024: vlastné imanie 155 929 €, dlhodobé záväzky 26 541 €, krátkodobé záväzky 123 110 €. 2025: vlastné imanie 246 878 €, dlhodobé záväzky 18 886 €, krátkodobé záväzky 201 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 110 €. 2022: daň z príjmu 5 815 €. 2023: daň z príjmu 6 761 €. 2024: daň z príjmu 22 528 €. 2025: daň z príjmu 28 213 €.50 tis.25 tis.04,1 tis.5,8 tis.6,8 tis.22,5 tis.28,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 110 €. 2022: daň z príjmu 5 815 €. 2023: daň z príjmu 6 761 €. 2024: daň z príjmu 22 528 €. 2025: daň z príjmu 28 213 €.50 tis.25 tis.04,1 tis.5,8 tis.6,8 tis.22,5 tis.28,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 110 €. 2022: daň z príjmu 5 815 €. 2023: daň z príjmu 6 761 €. 2024: daň z príjmu 22 528 €. 2025: daň z príjmu 28 213 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby322,5 tis.436,2 tis.494,4 tis.562,4 tis.722,5 tis.
Výsledok hospodárenia13,2 tis.2,3 tis.10,2 tis.72,2 tis.90,9 tis.
Aktíva145,7 tis.226,4 tis.217,3 tis.305,6 tis.467,4 tis.
Vlastné imanie71,2 tis.73,5 tis.83,7 tis.155,9 tis.246,9 tis.
Daň z príjmu4,1 tis.5,8 tis.6,8 tis.22,5 tis.28,2 tis.
Zadlženosť51,1 %67,5 %61,5 %49,0 %47,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
722,5 tis.
Výsledok hospodárenia
90,9 tis.
Aktíva
467,4 tis.
Vlastné imanie
246,9 tis.
Daň z príjmu
28,2 tis.
Zadlženosť
47,2 %

2024

Tržby
562,4 tis.
Výsledok hospodárenia
72,2 tis.
Aktíva
305,6 tis.
Vlastné imanie
155,9 tis.
Daň z príjmu
22,5 tis.
Zadlženosť
49,0 %

2023

Tržby
494,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10,2 tis.
Aktíva
217,3 tis.
Vlastné imanie
83,7 tis.
Daň z príjmu
6,8 tis.
Zadlženosť
61,5 %

2022

Tržby
436,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
226,4 tis.
Vlastné imanie
73,5 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
67,5 %

2021

Tržby
322,5 tis.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
145,7 tis.
Vlastné imanie
71,2 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
51,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API