Súhrn
- Vznik
- 03. 03. 201115 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 24 965 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Faust Media s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46068147
- daňové identifikačné číslo
- 2023217009
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rovinka 787, 90041 Rovinka, Slovenská republika
- Územie
- Rovinkaokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 03. 2011
- V registri
- 15 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 71151/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 629381
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 03. 03. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 03. 03. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 03. 03. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 03. 03. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 03. 03. 2011 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 03. 03. 2011 | — |
| vydavateľská činnosť, | 03. 03. 2011 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 03. 03. 2011 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk, | 03. 03. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023217009 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 prepadlo do straty −696 € a znížila tržby o ▼4 % na 25 tisíc eur.
Tržby
24 965 €
▼ 4,4 %Výsledok hospodárenia
−696 €
▼ 142,7 %Aktíva
30 106 €
▼ 5,3 %Vlastné imanie
22 672 €
▼ 3,0 %Zadlženosť
24,7 %
Hrubá marža
−0,7 %
Čistá marža
−2,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 26,1 tis. | 25 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | −696 |
| Aktíva | 31,8 tis. | 30,1 tis. |
| Vlastné imanie | 23,4 tis. | 22,7 tis. |
| Daň z príjmu | 613 | 513 |
| Zadlženosť | 26,5 % | 24,7 % |
2015
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −696
- Aktíva
- 30,1 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 513
- Zadlženosť
- 24,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 26,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 31,8 tis.
- Vlastné imanie
- 23,4 tis.
- Daň z príjmu
- 613
- Zadlženosť
- 26,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.