prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Sewko s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46046534aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 02. 201115 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sewko s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46046534
daňové identifikačné číslo
2023205470
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 02. 2011
V registri
15 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 163650/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
280967
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 02. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 02. 2011—
prenájom hnuteľných vecí23. 02. 2011—
administratívne služby23. 02. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 02. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023205470: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023205470Obdobia daňových registráciíDIČ 2023205470: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023205470Obdobia daňových registráciíDIČ 2023205470: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023205470
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202320547010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −1 630 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−1 630 €

▼ 7,0 %

Aktíva

448 425 €

▼ 0,3 %

Vlastné imanie

9 728 €

▼ 14,4 %

Zadlženosť

97,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 209 476 €. 2018: tržby 63 529 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0209,5 tis.63,5 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 209 476 €. 2018: tržby 63 529 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0209,5 tis.63,5 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 209 476 €. 2018: tržby 63 529 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.250 tis.125 tis.000201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 378 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 874 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 374 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 630 €.5000−5 tis.+378−3,9 tis.−1,4 tis.−1,5 tis.−1,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 378 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 874 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 374 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 630 €.5000−5 tis.+378−3,9 tis.−1,4 tis.−1,5 tis.−1,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 378 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 874 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 374 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 630 €.5000−5 tis.+378201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 462 545 €, vlastné imanie 18 130 €. 2018: aktíva 452 875 €, vlastné imanie 14 256 €. 2019: aktíva 451 437 €, vlastné imanie 12 882 €. 2020: aktíva 449 952 €, vlastné imanie 11 358 €. 2021: aktíva 448 425 €, vlastné imanie 9 728 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 462 545 €, vlastné imanie 18 130 €. 2018: aktíva 452 875 €, vlastné imanie 14 256 €. 2019: aktíva 451 437 €, vlastné imanie 12 882 €. 2020: aktíva 449 952 €, vlastné imanie 11 358 €. 2021: aktíva 448 425 €, vlastné imanie 9 728 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 462 545 €, vlastné imanie 18 130 €. 2018: aktíva 452 875 €, vlastné imanie 14 256 €. 2019: aktíva 451 437 €, vlastné imanie 12 882 €. 2020: aktíva 449 952 €, vlastné imanie 11 358 €. 2021: aktíva 448 425 €, vlastné imanie 9 728 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 988 €, pohľadávky 92 975 €, finančné účty 582 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 366 477 €, pohľadávky 81 718 €, finančné účty 4 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 78 318 €, finančné účty 4 680 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 4 295 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 2 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 988 €, pohľadávky 92 975 €, finančné účty 582 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 366 477 €, pohľadávky 81 718 €, finančné účty 4 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 78 318 €, finančné účty 4 680 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 4 295 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 2 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 988 €, pohľadávky 92 975 €, finančné účty 582 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 366 477 €, pohľadávky 81 718 €, finančné účty 4 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 78 318 €, finančné účty 4 680 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 4 295 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 368 439 €, pohľadávky 77 218 €, finančné účty 2 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 130 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 415 €. 2018: vlastné imanie 14 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 619 €. 2019: vlastné imanie 12 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 555 €. 2020: vlastné imanie 11 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 594 €. 2021: vlastné imanie 9 728 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 697 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 130 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 415 €. 2018: vlastné imanie 14 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 619 €. 2019: vlastné imanie 12 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 555 €. 2020: vlastné imanie 11 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 594 €. 2021: vlastné imanie 9 728 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 697 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 130 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 444 415 €. 2018: vlastné imanie 14 256 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 619 €. 2019: vlastné imanie 12 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 555 €. 2020: vlastné imanie 11 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 594 €. 2021: vlastné imanie 9 728 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 438 697 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby209,5 tis.63,5 tis.000
Výsledok hospodárenia378−3,9 tis.−1,4 tis.−1,5 tis.−1,6 tis.
Aktíva462,5 tis.452,9 tis.451,4 tis.450 tis.448,4 tis.
Vlastné imanie18,1 tis.14,3 tis.12,9 tis.11,4 tis.9,7 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť96,1 %96,9 %97,1 %97,5 %97,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
448,4 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,8 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
450 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,5 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
451,4 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,1 %

2018

Tržby
63,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
452,9 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,9 %

2017

Tržby
209,5 tis.
Výsledok hospodárenia
378
Aktíva
462,5 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
96,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API