prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

300% s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46031057aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 02. 201115 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
30 495 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
300% s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46031057
daňové identifikačné číslo
2023190862
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 02. 2011
V registri
15 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 24050/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
320923
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom hnuteľných vecí09. 02. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 02. 2011—
čistiace a upratovacie služby09. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 02. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 02. 2011—
reklamné a marketingové služby09. 02. 2011—
vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti09. 02. 2011—
bezpečnostnotechnické služby09. 02. 2011—
bezpečnostný technik09. 02. 2011—
autorizovaný bezpečnostný technik09. 02. 2011—
technik požiarnej ochrany09. 02. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti09. 02. 2011—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom09. 02. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 02. 2011—
výroba nápojov09. 02. 2011—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 02. 2011—
faktoring a forfaiting09. 02. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023190862: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023190862Obdobia daňových registráciíDIČ 2023190862: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023190862Obdobia daňových registráciíDIČ 2023190862: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023190862
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202319086210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼77 % na 780 € a znížila tržby o ▼22 % na 30,5 tisíc eur.

Tržby

30 495 €

▼ 21,6 %

Výsledok hospodárenia

780 €

▼ 77,3 %

Aktíva

40 956 €

▼ 0,8 %

Vlastné imanie

9 879 €

▲ 8,6 %

Zadlženosť

75,9 %

Hrubá marža

4,4 %

Čistá marža

2,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 34 110 €. 2019: tržby 41 625 €. 2020: tržby 39 202 €. 2021: tržby 38 880 €. 2022: tržby 30 495 €.50 tis.25 tis.034,1 tis.41,6 tis.39,2 tis.38,9 tis.30,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 34 110 €. 2019: tržby 41 625 €. 2020: tržby 39 202 €. 2021: tržby 38 880 €. 2022: tržby 30 495 €.50 tis.25 tis.034,1 tis.41,6 tis.39,2 tis.38,9 tis.30,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 34 110 €. 2019: tržby 41 625 €. 2020: tržby 39 202 €. 2021: tržby 38 880 €. 2022: tržby 30 495 €.50 tis.25 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −251 €. 2019: výsledok hospodárenia 78 €. 2020: výsledok hospodárenia 444 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 433 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €.5 tis.0−500−251+78+444+3,4 tis.+78020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −251 €. 2019: výsledok hospodárenia 78 €. 2020: výsledok hospodárenia 444 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 433 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €.5 tis.0−500−251+78+444+3,4 tis.+78020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −251 €. 2019: výsledok hospodárenia 78 €. 2020: výsledok hospodárenia 444 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 433 €. 2022: výsledok hospodárenia 780 €.5 tis.0−500−251+444+780201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 503 €, vlastné imanie 5 144 €. 2019: aktíva 51 328 €, vlastné imanie 5 222 €. 2020: aktíva 52 231 €, vlastné imanie 5 667 €. 2021: aktíva 41 273 €, vlastné imanie 9 099 €. 2022: aktíva 40 956 €, vlastné imanie 9 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 503 €, vlastné imanie 5 144 €. 2019: aktíva 51 328 €, vlastné imanie 5 222 €. 2020: aktíva 52 231 €, vlastné imanie 5 667 €. 2021: aktíva 41 273 €, vlastné imanie 9 099 €. 2022: aktíva 40 956 €, vlastné imanie 9 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 19 503 €, vlastné imanie 5 144 €. 2019: aktíva 51 328 €, vlastné imanie 5 222 €. 2020: aktíva 52 231 €, vlastné imanie 5 667 €. 2021: aktíva 41 273 €, vlastné imanie 9 099 €. 2022: aktíva 40 956 €, vlastné imanie 9 879 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 175 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 468 €, finančné účty 14 860 €. 2019: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 7 617 €. 2020: dlhodobý majetok 23 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 602 €, finančné účty 3 006 €. 2021: dlhodobý majetok 15 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 433 €, finančné účty 1 807 €. 2022: dlhodobý majetok 6 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 891 €, finančné účty 623 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 175 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 468 €, finančné účty 14 860 €. 2019: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 7 617 €. 2020: dlhodobý majetok 23 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 602 €, finančné účty 3 006 €. 2021: dlhodobý majetok 15 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 433 €, finančné účty 1 807 €. 2022: dlhodobý majetok 6 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 891 €, finančné účty 623 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 175 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 468 €, finančné účty 14 860 €. 2019: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 498 €, finančné účty 7 617 €. 2020: dlhodobý majetok 23 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 602 €, finančné účty 3 006 €. 2021: dlhodobý majetok 15 033 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 433 €, finančné účty 1 807 €. 2022: dlhodobý majetok 6 442 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 891 €, finančné účty 623 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 144 €, dlhodobé záväzky 10 765 €, krátkodobé záväzky 3 594 €. 2019: vlastné imanie 5 222 €, dlhodobé záväzky 31 690 €, krátkodobé záväzky 14 416 €. 2020: vlastné imanie 5 667 €, dlhodobé záväzky 23 770 €, krátkodobé záväzky 22 794 €. 2021: vlastné imanie 9 099 €, dlhodobé záväzky 15 671 €, krátkodobé záväzky 16 503 €. 2022: vlastné imanie 9 879 €, dlhodobé záväzky 11 643 €, krátkodobé záväzky 19 434 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 144 €, dlhodobé záväzky 10 765 €, krátkodobé záväzky 3 594 €. 2019: vlastné imanie 5 222 €, dlhodobé záväzky 31 690 €, krátkodobé záväzky 14 416 €. 2020: vlastné imanie 5 667 €, dlhodobé záväzky 23 770 €, krátkodobé záväzky 22 794 €. 2021: vlastné imanie 9 099 €, dlhodobé záväzky 15 671 €, krátkodobé záväzky 16 503 €. 2022: vlastné imanie 9 879 €, dlhodobé záväzky 11 643 €, krátkodobé záväzky 19 434 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 144 €, dlhodobé záväzky 10 765 €, krátkodobé záväzky 3 594 €. 2019: vlastné imanie 5 222 €, dlhodobé záväzky 31 690 €, krátkodobé záväzky 14 416 €. 2020: vlastné imanie 5 667 €, dlhodobé záväzky 23 770 €, krátkodobé záväzky 22 794 €. 2021: vlastné imanie 9 099 €, dlhodobé záväzky 15 671 €, krátkodobé záväzky 16 503 €. 2022: vlastné imanie 9 879 €, dlhodobé záväzky 11 643 €, krátkodobé záväzky 19 434 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 459 €. 2019: daň z príjmu 732 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 893 €. 2022: daň z príjmu 547 €.1 tis.50004597327989354720182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 459 €. 2019: daň z príjmu 732 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 893 €. 2022: daň z príjmu 547 €.1 tis.50004597327989354720182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 459 €. 2019: daň z príjmu 732 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 893 €. 2022: daň z príjmu 547 €.1 tis.50004597327989354720182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby34,1 tis.41,6 tis.39,2 tis.38,9 tis.30,5 tis.
Výsledok hospodárenia−251784443,4 tis.780
Aktíva19,5 tis.51,3 tis.52,2 tis.41,3 tis.41 tis.
Vlastné imanie5,1 tis.5,2 tis.5,7 tis.9,1 tis.9,9 tis.
Daň z príjmu45973279893547
Zadlženosť73,6 %89,8 %89,2 %78,0 %75,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
30,5 tis.
Výsledok hospodárenia
780
Aktíva
41 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
547
Zadlženosť
75,9 %

2021

Tržby
38,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
41,3 tis.
Vlastné imanie
9,1 tis.
Daň z príjmu
893
Zadlženosť
78,0 %

2020

Tržby
39,2 tis.
Výsledok hospodárenia
444
Aktíva
52,2 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
79
Zadlženosť
89,2 %

2019

Tržby
41,6 tis.
Výsledok hospodárenia
78
Aktíva
51,3 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
732
Zadlženosť
89,8 %

2018

Tržby
34,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−251
Aktíva
19,5 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
459
Zadlženosť
73,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API