Súhrn
- Vznik
- 17. 03. 201115 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 65 550 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- V-V Servis, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46031014
- daňové identifikačné číslo
- 2023224093
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Požiarnická ulica 1101/25, 90051 Zohor, Slovenská republika
- Územie
- Zohorokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 03. 2011
- V registri
- 15 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 71525/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 428503
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 17. 03. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 17. 03. 2011 | — |
| prevádzkovanie športového rybolovu, | 17. 03. 2011 | — |
| oprava a údržba malých plavidiel, | 17. 03. 2011 | — |
| nestranná kontrola, mechanické triedenie, drobné úpravy a opravy súčiastok, častí strojov, zariadení, komponentov pre automobilový priemysel, | 17. 03. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 17. 03. 2011 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel, | 17. 03. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 17. 03. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 17. 03. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 17. 03. 2011 | — |
| administratívne služby, | 26. 04. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 26. 04. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 26. 04. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 26. 04. 2013 | — |
| hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov | 09. 07. 2014 | — |
| prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 09. 07. 2014 | — |
| poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 09. 07. 2014 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 09. 07. 2014 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 09. 07. 2014 | — |
| manipulačné a logistické služby, | 01. 05. 2015 | — |
| obsluha pracovných strojov, | 01. 05. 2015 | — |
| sťahovacie služby, | 01. 05. 2015 | — |
| vykonávanie prác s vysokozdvižným vozíkom, | 01. 05. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023224093 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −21 094 € a znížila tržby o ▼16 % na 65,5 tisíc eur.
Tržby
65 550 €
▼ 16,5 %Výsledok hospodárenia
−21 094 €
▼ 625,8 %Aktíva
91 874 €
▼ 14,7 %Vlastné imanie
−248 842 €
▼ 9,3 %Zadlženosť
370,9 %
Hrubá marža
−32,2 %
Čistá marža
−32,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 315,5 tis. | 88,6 tis. | 78,7 tis. | 78,5 tis. | 65,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 33,8 tis. | 3,6 tis. | 9 tis. | 4 tis. | −21,1 tis. |
| Aktíva | 82,1 tis. | 108,9 tis. | 87,1 tis. | 107,7 tis. | 91,9 tis. |
| Vlastné imanie | −244,3 tis. | −240,7 tis. | −231,8 tis. | −227,7 tis. | −248,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 480 | 2 tis. | 1,3 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 397,6 % | 321,0 % | 366,1 % | 311,4 % | 370,9 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 65,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,1 tis.
- Aktíva
- 91,9 tis.
- Vlastné imanie
- −248,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 370,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 78,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 107,7 tis.
- Vlastné imanie
- −227,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 311,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 78,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 87,1 tis.
- Vlastné imanie
- −231,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 366,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 88,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 108,9 tis.
- Vlastné imanie
- −240,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 321,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 315,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,8 tis.
- Aktíva
- 82,1 tis.
- Vlastné imanie
- −244,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 397,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.