Súhrn
- Vznik
- 09. 02. 201115 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 278 993 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STEVEX SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46016562
- daňové identifikačné číslo
- 2023192985
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023192985
- Sídlo
- Slnečná 44/900, 91927 Dolné Lovčice, Slovenská republika
- Územie
- Dolné Lovčiceokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 02. 2011
- V registri
- 15 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26923/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 884792
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 02. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 09. 02. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 02. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 02. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 09. 02. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 02. 2011 | — |
| mechanická montáž a kompletizácia bytového zariadenia | 09. 02. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 02. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 02. 2011 | — |
| stolárstvo | 09. 02. 2011 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických | 09. 02. 2011 | — |
| mechanická montáž centrálneho sacieho systému | 09. 02. 2011 | — |
| reklamné činnosti | 09. 02. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023192985 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023192985 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼75 % na 181 € a znížila tržby o ▼13 % na 279 tisíc eur.
Tržby
278 993 €
▼ 13,0 %Výsledok hospodárenia
181 €
▼ 74,7 %Aktíva
85 355 €
▲ 4,7 %Vlastné imanie
20 353 €
▲ 0,9 %Zadlženosť
76,2 %
Hrubá marža
0,8 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 253,4 tis. | 377,8 tis. | 340,5 tis. | 320,6 tis. | 279 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14 | 4,4 tis. | 228 | 715 | 181 |
| Aktíva | 72,5 tis. | 78,4 tis. | 90,7 tis. | 81,5 tis. | 85,4 tis. |
| Vlastné imanie | 8,6 tis. | 13 tis. | 19,5 tis. | 20,2 tis. | 20,4 tis. |
| Daň z príjmu | 24 | 2,1 tis. | 555 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 88,2 % | 83,4 % | 78,5 % | 75,3 % | 76,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 279 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 181
- Aktíva
- 85,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 76,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 320,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 715
- Aktíva
- 81,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 75,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 340,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 228
- Aktíva
- 90,7 tis.
- Vlastné imanie
- 19,5 tis.
- Daň z príjmu
- 555
- Zadlženosť
- 78,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 377,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 78,4 tis.
- Vlastné imanie
- 13 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 83,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 253,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14
- Aktíva
- 72,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 24
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.