prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Arbona s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46004254aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 036 888 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Arbona s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46004254
daňové identifikačné číslo
2023186770
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Československej armády 3, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 2011
V registri
15 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 27049/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
762874
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 02. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 02. 2011—
skladovanie03. 02. 2011—
spracovanie údajov03. 02. 2011—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 02. 2011—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení03. 02. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 02. 2011—
prevádzkovanie športových zariadení03. 02. 2011—
čistiace a upratovacie služby03. 02. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 02. 2011—
vydavateľská činnosť03. 02. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky03. 02. 2011—
reklamné a marketingové služby03. 02. 2011—
prípravné práce k realizácii stavieb03. 02. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 02. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 02. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla03. 02. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie03. 02. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 02. 2011—
vykonávanie odťahovej služby03. 02. 2011—
sťahovacie služby03. 02. 2011—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla03. 02. 2011—
kuriérske služby03. 02. 2011—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností03. 02. 2011—
prevádzkovanie výdajne stravy03. 02. 2011—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach03. 02. 2011—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok03. 02. 2011—
počítačové služby03. 02. 2011—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 02. 2011—
finančný leasing03. 02. 2011—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt03. 02. 2011—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt03. 02. 2011—
faktoring a forfaiting03. 02. 2011—
prenájom hnuteľných veci03. 02. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 02. 2011—
administratívne služby03. 02. 2011—
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty03. 02. 2011—
vedenie účtovníctva03. 02. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti03. 02. 2011—
donášková služba03. 02. 2011—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel18. 03. 2014—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 11. 2015—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny21. 11. 2015—
výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov21. 11. 2015—
výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)21. 11. 2015—
výroba kŕmnych zmesí21. 11. 2015—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia21. 11. 2015—
skladovanie a uskladňovanie21. 11. 2015—
prevádzkovanie verejného skladu21. 11. 2015—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom21. 11. 2015—
poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu21. 11. 2015—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 11. 2015—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied21. 11. 2015—
prenájom hnuteľných vecí21. 11. 2015—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr21. 11. 2015—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva21. 11. 2015—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických21. 11. 2015—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu01. 12. 2017—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy01. 12. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186770: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186770Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186770: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186770Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186770: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186770
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202318677010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 10 446 € a znížila tržby o ▼23 % na 1,04 mil. €.

Tržby

1 036 888 €

▼ 23,1 %

Výsledok hospodárenia

10 446 €

▲ 127,8 %

Aktíva

737 915 €

▲ 31,0 %

Vlastné imanie

467 984 €

▲ 2,2 %

Zadlženosť

36,6 %

Hrubá marža

1,3 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 38 511 €. 2015: tržby 1 163 830 €. 2016: tržby 1 348 662 €. 2017: tržby 1 036 888 €.2 mil.1 mil.038,5 tis.1,16 mil.1,35 mil.1,04 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 38 511 €. 2015: tržby 1 163 830 €. 2016: tržby 1 348 662 €. 2017: tržby 1 036 888 €.2 mil.1 mil.038,5 tis.1,16 mil.1,35 mil.1,04 mil.2014201520162017Tržby2014: tržby 38 511 €. 2015: tržby 1 163 830 €. 2016: tržby 1 348 662 €. 2017: tržby 1 036 888 €.2 mil.1 mil.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 194 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 054 €. 2016: výsledok hospodárenia −37 626 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 446 €.20 tis.0−50 tis.−25,2 tis.−9,1 tis.−37,6 tis.+10,4 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 194 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 054 €. 2016: výsledok hospodárenia −37 626 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 446 €.20 tis.0−50 tis.−25,2 tis.−9,1 tis.−37,6 tis.+10,4 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −25 194 €. 2015: výsledok hospodárenia −9 054 €. 2016: výsledok hospodárenia −37 626 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 446 €.20 tis.0−50 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 473 344 €, vlastné imanie 459 533 €. 2015: aktíva 664 786 €, vlastné imanie 450 479 €. 2016: aktíva 563 239 €, vlastné imanie 457 833 €. 2017: aktíva 737 915 €, vlastné imanie 467 984 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 473 344 €, vlastné imanie 459 533 €. 2015: aktíva 664 786 €, vlastné imanie 450 479 €. 2016: aktíva 563 239 €, vlastné imanie 457 833 €. 2017: aktíva 737 915 €, vlastné imanie 467 984 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 473 344 €, vlastné imanie 459 533 €. 2015: aktíva 664 786 €, vlastné imanie 450 479 €. 2016: aktíva 563 239 €, vlastné imanie 457 833 €. 2017: aktíva 737 915 €, vlastné imanie 467 984 €.1 mil.500 tis.02014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 45 399 €, zásoby 1 668 €, pohľadávky 416 146 €, finančné účty 10 131 €. 2015: dlhodobý majetok 79 875 €, zásoby 306 €, pohľadávky 493 127 €, finančné účty 91 478 €. 2016: dlhodobý majetok 86 770 €, zásoby 538 €, pohľadávky 457 346 €, finančné účty 6 699 €. 2017: dlhodobý majetok 155 116 €, zásoby 3 334 €, pohľadávky 547 172 €, finančné účty 31 880 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 45 399 €, zásoby 1 668 €, pohľadávky 416 146 €, finančné účty 10 131 €. 2015: dlhodobý majetok 79 875 €, zásoby 306 €, pohľadávky 493 127 €, finančné účty 91 478 €. 2016: dlhodobý majetok 86 770 €, zásoby 538 €, pohľadávky 457 346 €, finančné účty 6 699 €. 2017: dlhodobý majetok 155 116 €, zásoby 3 334 €, pohľadávky 547 172 €, finančné účty 31 880 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 45 399 €, zásoby 1 668 €, pohľadávky 416 146 €, finančné účty 10 131 €. 2015: dlhodobý majetok 79 875 €, zásoby 306 €, pohľadávky 493 127 €, finančné účty 91 478 €. 2016: dlhodobý majetok 86 770 €, zásoby 538 €, pohľadávky 457 346 €, finančné účty 6 699 €. 2017: dlhodobý majetok 155 116 €, zásoby 3 334 €, pohľadávky 547 172 €, finančné účty 31 880 €.1 mil.500 tis.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 459 533 €, dlhodobé záväzky 7 060 €, krátkodobé záväzky 6 751 €. 2015: vlastné imanie 450 479 €, dlhodobé záväzky 20 794 €, krátkodobé záväzky 193 513 €. 2016: vlastné imanie 457 833 €, dlhodobé záväzky 32 038 €, krátkodobé záväzky 73 368 €. 2017: vlastné imanie 467 984 €, dlhodobé záväzky 241 948 €, krátkodobé záväzky 27 983 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 459 533 €, dlhodobé záväzky 7 060 €, krátkodobé záväzky 6 751 €. 2015: vlastné imanie 450 479 €, dlhodobé záväzky 20 794 €, krátkodobé záväzky 193 513 €. 2016: vlastné imanie 457 833 €, dlhodobé záväzky 32 038 €, krátkodobé záväzky 73 368 €. 2017: vlastné imanie 467 984 €, dlhodobé záväzky 241 948 €, krátkodobé záväzky 27 983 €.1 mil.500 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 459 533 €, dlhodobé záväzky 7 060 €, krátkodobé záväzky 6 751 €. 2015: vlastné imanie 450 479 €, dlhodobé záväzky 20 794 €, krátkodobé záväzky 193 513 €. 2016: vlastné imanie 457 833 €, dlhodobé záväzky 32 038 €, krátkodobé záväzky 73 368 €. 2017: vlastné imanie 467 984 €, dlhodobé záväzky 241 948 €, krátkodobé záväzky 27 983 €.1 mil.500 tis.02014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.2,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.09602,9 tis.2,9 tis.2,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €.5 tis.2,5 tis.020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,5 tis.1,16 mil.1,35 mil.1,04 mil.
Výsledok hospodárenia−25,2 tis.−9,1 tis.−37,6 tis.10,4 tis.
Aktíva473,3 tis.664,8 tis.563,2 tis.737,9 tis.
Vlastné imanie459,5 tis.450,5 tis.457,8 tis.468 tis.
Daň z príjmu9602,9 tis.2,9 tis.2,9 tis.
Zadlženosť2,9 %32,2 %18,7 %36,6 %

2017

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
737,9 tis.
Vlastné imanie
468 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
36,6 %

2016

Tržby
1,35 mil.
Výsledok hospodárenia
−37,6 tis.
Aktíva
563,2 tis.
Vlastné imanie
457,8 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
18,7 %

2015

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
664,8 tis.
Vlastné imanie
450,5 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2014

Tržby
38,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,2 tis.
Aktíva
473,3 tis.
Vlastné imanie
459,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
2,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API