prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

MOCTRE, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46002472aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
114 966 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MOCTRE, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46002472
daňové identifikačné číslo
2023186099
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trieda KVP 1, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 2011
V registri
15 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 57875/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
731197
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 01. 2011—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 01. 2011—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 01. 2011—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 01. 2011—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla14. 01. 2011—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 01. 2011—
Cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie14. 01. 2011—
Vykonávanie odťahovej služby14. 01. 2011—
Sťahovacie služby14. 01. 2011—
Finančný leasing14. 01. 2011—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt14. 01. 2011—
Faktoring a forfaiting14. 01. 2011—
Reklamné a marketingové služby14. 01. 2011—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 01. 2011—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 01. 2011—
Prenájom hnuteľných vecí14. 01. 2011—
Čistiace a upratovacie služby14. 01. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186099: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186099Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186099: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186099Obdobia daňových registráciíDIČ 2023186099: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023186099
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202318609910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −23 767 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 115 tisíc eur.

Tržby

114 966 €

▲ 1,5 %

Výsledok hospodárenia

−23 767 €

▲ 2,2 %

Aktíva

275 395 €

▲ 8,8 %

Vlastné imanie

−5 367 €

▲ 71,5 %

Zadlženosť

101,9 %

Hrubá marža

−20,7 %

Čistá marža

−20,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 81 770 €. 2019: tržby 56 106 €. 2020: tržby 86 897 €. 2021: tržby 113 221 €. 2022: tržby 114 966 €.200 tis.100 tis.081,8 tis.56,1 tis.86,9 tis.113,2 tis.115 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 81 770 €. 2019: tržby 56 106 €. 2020: tržby 86 897 €. 2021: tržby 113 221 €. 2022: tržby 114 966 €.200 tis.100 tis.081,8 tis.56,1 tis.86,9 tis.113,2 tis.115 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 81 770 €. 2019: tržby 56 106 €. 2020: tržby 86 897 €. 2021: tržby 113 221 €. 2022: tržby 114 966 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −18 127 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 435 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 310 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 767 €.10 tis.0−25 tis.−8 tis.−18,1 tis.+8,4 tis.−24,3 tis.−23,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −18 127 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 435 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 310 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 767 €.10 tis.0−25 tis.−8 tis.−18,1 tis.+8,4 tis.−24,3 tis.−23,8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2019: výsledok hospodárenia −18 127 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 435 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 310 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 767 €.10 tis.0−25 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 161 166 €, vlastné imanie −4 878 €. 2019: aktíva 197 174 €, vlastné imanie −3 005 €. 2020: aktíva 233 945 €, vlastné imanie 5 430 €. 2021: aktíva 253 181 €, vlastné imanie −18 862 €. 2022: aktíva 275 395 €, vlastné imanie −5 367 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 161 166 €, vlastné imanie −4 878 €. 2019: aktíva 197 174 €, vlastné imanie −3 005 €. 2020: aktíva 233 945 €, vlastné imanie 5 430 €. 2021: aktíva 253 181 €, vlastné imanie −18 862 €. 2022: aktíva 275 395 €, vlastné imanie −5 367 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 161 166 €, vlastné imanie −4 878 €. 2019: aktíva 197 174 €, vlastné imanie −3 005 €. 2020: aktíva 233 945 €, vlastné imanie 5 430 €. 2021: aktíva 253 181 €, vlastné imanie −18 862 €. 2022: aktíva 275 395 €, vlastné imanie −5 367 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 264 €, zásoby 136 157 €, pohľadávky 3 701 €, finančné účty 1 044 €. 2019: dlhodobý majetok 9 931 €, zásoby 176 391 €, pohľadávky 10 276 €, finančné účty 576 €. 2020: dlhodobý majetok 7 439 €, zásoby 212 037 €, pohľadávky 14 333 €, finančné účty 136 €. 2021: dlhodobý majetok 5 751 €, zásoby 218 940 €, pohľadávky 25 434 €, finančné účty 3 056 €. 2022: dlhodobý majetok 4 064 €, zásoby 267 389 €, pohľadávky 3 896 €, finančné účty 46 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 264 €, zásoby 136 157 €, pohľadávky 3 701 €, finančné účty 1 044 €. 2019: dlhodobý majetok 9 931 €, zásoby 176 391 €, pohľadávky 10 276 €, finančné účty 576 €. 2020: dlhodobý majetok 7 439 €, zásoby 212 037 €, pohľadávky 14 333 €, finančné účty 136 €. 2021: dlhodobý majetok 5 751 €, zásoby 218 940 €, pohľadávky 25 434 €, finančné účty 3 056 €. 2022: dlhodobý majetok 4 064 €, zásoby 267 389 €, pohľadávky 3 896 €, finančné účty 46 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 20 264 €, zásoby 136 157 €, pohľadávky 3 701 €, finančné účty 1 044 €. 2019: dlhodobý majetok 9 931 €, zásoby 176 391 €, pohľadávky 10 276 €, finančné účty 576 €. 2020: dlhodobý majetok 7 439 €, zásoby 212 037 €, pohľadávky 14 333 €, finančné účty 136 €. 2021: dlhodobý majetok 5 751 €, zásoby 218 940 €, pohľadávky 25 434 €, finančné účty 3 056 €. 2022: dlhodobý majetok 4 064 €, zásoby 267 389 €, pohľadávky 3 896 €, finančné účty 46 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 878 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 166 044 €. 2019: vlastné imanie −3 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 179 €. 2020: vlastné imanie 5 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 515 €. 2021: vlastné imanie −18 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 043 €. 2022: vlastné imanie −5 367 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 762 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 878 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 166 044 €. 2019: vlastné imanie −3 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 179 €. 2020: vlastné imanie 5 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 515 €. 2021: vlastné imanie −18 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 043 €. 2022: vlastné imanie −5 367 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 762 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 878 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 166 044 €. 2019: vlastné imanie −3 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 179 €. 2020: vlastné imanie 5 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 228 515 €. 2021: vlastné imanie −18 862 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 272 043 €. 2022: vlastné imanie −5 367 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 280 762 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby81,8 tis.56,1 tis.86,9 tis.113,2 tis.115 tis.
Výsledok hospodárenia−8 tis.−18,1 tis.8,4 tis.−24,3 tis.−23,8 tis.
Aktíva161,2 tis.197,2 tis.233,9 tis.253,2 tis.275,4 tis.
Vlastné imanie−4,9 tis.−3 tis.5,4 tis.−18,9 tis.−5,4 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť103,0 %101,5 %97,7 %107,5 %101,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
115 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,8 tis.
Aktíva
275,4 tis.
Vlastné imanie
−5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,9 %

2021

Tržby
113,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,3 tis.
Aktíva
253,2 tis.
Vlastné imanie
−18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,5 %

2020

Tržby
86,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,4 tis.
Aktíva
233,9 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

2019

Tržby
56,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,1 tis.
Aktíva
197,2 tis.
Vlastné imanie
−3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,5 %

2018

Tržby
81,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
161,2 tis.
Vlastné imanie
−4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API