Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 201115 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Green Frog s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46000020
- daňové identifikačné číslo
- 2023257797
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Školská 6, 93101 Šamorín, Slovenská republika
- Územie
- Šamorínokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2011
- V registri
- 15 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 34956/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1072040
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 05. 05. 2011 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 05. 05. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 05. 05. 2011 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach, | 05. 05. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 05. 05. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 05. 05. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 05. 05. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 05. 05. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 05. 05. 2011 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy, | 05. 05. 2011 | — |
| fotografické služby, | 05. 05. 2011 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 05. 05. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 05. 05. 2011 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 05. 05. 2011 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov, | 05. 05. 2011 | — |
| Poľnohospodárska prvovýroba | 10. 09. 2014 | — |
| Poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja, predaj spracovaných výrobkov | 10. 09. 2014 | — |
| Pestovanie obilnín a kultúrnych plodín | 10. 09. 2014 | — |
| Poľnohospodárstvo (chov koní, chov hovädzieho dobytka) | 10. 09. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 10. 09. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023257797 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prepadlo do straty −169 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−169 €
▼ 352,2 %Aktíva
11 328 €
▼ 1,8 %Vlastné imanie
11 248 €
▼ 1,5 %Zadlženosť
0,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. | 0 | 0 | 756 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 7,5 tis. | −50 | −50 | 67 | −169 |
| Aktíva | 11,9 tis. | 11,4 tis. | 11,4 tis. | 11,5 tis. | 11,3 tis. |
| Vlastné imanie | 11,4 tis. | 11,4 tis. | 11,3 tis. | 11,4 tis. | 11,2 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 0 | 0 | 24 | 0 |
| Zadlženosť | 4,0 % | 0,4 % | 0,4 % | 1,1 % | 0,7 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −169
- Aktíva
- 11,3 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 756
- Výsledok hospodárenia
- 67
- Aktíva
- 11,5 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 24
- Zadlženosť
- 1,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −50
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −50
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 11,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 4,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.