prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

OKNOTECH s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45990387aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 01. 201115 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
147 795 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OKNOTECH s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45990387
daňové identifikačné číslo
2023167542
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
170, 93531 Dolná Seč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 01. 2011
V registri
15 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 28133/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
393082
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 01. 2011—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov06. 01. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 01. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023167542: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023167542Obdobia daňových registráciíDIČ 2023167542: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023167542Obdobia daňových registráciíDIČ 2023167542: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023167542
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202316754210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲879 % na 35 911 € a zvýšila tržby o ▲77 % na 147,8 tisíc eur.

Tržby

147 795 €

▲ 76,8 %

Výsledok hospodárenia

35 911 €

▲ 878,5 %

Aktíva

72 675 €

▲ 149,2 %

Vlastné imanie

62 306 €

▲ 136,1 %

Zadlženosť

14,3 %

Hrubá marža

31,1 %

Čistá marža

24,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 33 567 €. 2020: tržby 27 437 €. 2021: tržby 39 063 €. 2022: tržby 83 582 €. 2023: tržby 147 795 €.200 tis.100 tis.033,6 tis.27,4 tis.39,1 tis.83,6 tis.147,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 33 567 €. 2020: tržby 27 437 €. 2021: tržby 39 063 €. 2022: tržby 83 582 €. 2023: tržby 147 795 €.200 tis.100 tis.033,6 tis.27,4 tis.39,1 tis.83,6 tis.147,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 33 567 €. 2020: tržby 27 437 €. 2021: tržby 39 063 €. 2022: tržby 83 582 €. 2023: tržby 147 795 €.200 tis.100 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 953 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 796 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 418 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 670 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 911 €.50 tis.25 tis.0+3 tis.+1,8 tis.+4,4 tis.+3,7 tis.+35,9 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 953 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 796 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 418 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 670 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 911 €.50 tis.25 tis.0+3 tis.+1,8 tis.+4,4 tis.+3,7 tis.+35,9 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 2 953 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 796 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 418 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 670 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 911 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 227 €, vlastné imanie 28 337 €. 2020: aktíva 20 507 €, vlastné imanie 18 307 €. 2021: aktíva 28 687 €, vlastné imanie 22 725 €. 2022: aktíva 29 159 €, vlastné imanie 26 395 €. 2023: aktíva 72 675 €, vlastné imanie 62 306 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 227 €, vlastné imanie 28 337 €. 2020: aktíva 20 507 €, vlastné imanie 18 307 €. 2021: aktíva 28 687 €, vlastné imanie 22 725 €. 2022: aktíva 29 159 €, vlastné imanie 26 395 €. 2023: aktíva 72 675 €, vlastné imanie 62 306 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 227 €, vlastné imanie 28 337 €. 2020: aktíva 20 507 €, vlastné imanie 18 307 €. 2021: aktíva 28 687 €, vlastné imanie 22 725 €. 2022: aktíva 29 159 €, vlastné imanie 26 395 €. 2023: aktíva 72 675 €, vlastné imanie 62 306 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 253 €, finančné účty 20 974 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 835 €, finančné účty 16 672 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 28 604 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 494 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 5 625 €, zásoby 1 108 €, pohľadávky 353 €, finančné účty 65 589 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 253 €, finančné účty 20 974 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 835 €, finančné účty 16 672 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 28 604 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 494 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 5 625 €, zásoby 1 108 €, pohľadávky 353 €, finančné účty 65 589 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 253 €, finančné účty 20 974 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 835 €, finančné účty 16 672 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 28 604 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 494 €, finančné účty 28 665 €. 2023: dlhodobý majetok 5 625 €, zásoby 1 108 €, pohľadávky 353 €, finančné účty 65 589 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 28 337 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 4 610 €. 2020: vlastné imanie 18 307 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2021: vlastné imanie 22 725 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 5 682 €. 2022: vlastné imanie 26 395 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 2 484 €. 2023: vlastné imanie 62 306 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 10 089 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 28 337 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 4 610 €. 2020: vlastné imanie 18 307 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2021: vlastné imanie 22 725 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 5 682 €. 2022: vlastné imanie 26 395 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 2 484 €. 2023: vlastné imanie 62 306 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 10 089 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 28 337 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 4 610 €. 2020: vlastné imanie 18 307 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 1 920 €. 2021: vlastné imanie 22 725 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 5 682 €. 2022: vlastné imanie 26 395 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 2 484 €. 2023: vlastné imanie 62 306 €, dlhodobé záväzky 280 €, krátkodobé záväzky 10 089 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 965 €. 2020: daň z príjmu 434 €. 2021: daň z príjmu 879 €. 2022: daň z príjmu 1 310 €. 2023: daň z príjmu 9 992 €.10 tis.5 tis.09654348791,3 tis.10 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 965 €. 2020: daň z príjmu 434 €. 2021: daň z príjmu 879 €. 2022: daň z príjmu 1 310 €. 2023: daň z príjmu 9 992 €.10 tis.5 tis.09654348791,3 tis.10 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 965 €. 2020: daň z príjmu 434 €. 2021: daň z príjmu 879 €. 2022: daň z príjmu 1 310 €. 2023: daň z príjmu 9 992 €.10 tis.5 tis.0965879201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33,6 tis.27,4 tis.39,1 tis.83,6 tis.147,8 tis.
Výsledok hospodárenia3 tis.1,8 tis.4,4 tis.3,7 tis.35,9 tis.
Aktíva33,2 tis.20,5 tis.28,7 tis.29,2 tis.72,7 tis.
Vlastné imanie28,3 tis.18,3 tis.22,7 tis.26,4 tis.62,3 tis.
Daň z príjmu9654348791,3 tis.10 tis.
Zadlženosť14,7 %10,7 %20,8 %9,5 %14,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
147,8 tis.
Výsledok hospodárenia
35,9 tis.
Aktíva
72,7 tis.
Vlastné imanie
62,3 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
14,3 %

2022

Tržby
83,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
26,4 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
9,5 %

2021

Tržby
39,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
22,7 tis.
Daň z príjmu
879
Zadlženosť
20,8 %

2020

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
20,5 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
434
Zadlženosť
10,7 %

2019

Tržby
33,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
33,2 tis.
Vlastné imanie
28,3 tis.
Daň z príjmu
965
Zadlženosť
14,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API