Súhrn
- Vznik
- 27. 01. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 190 282 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BLANKER s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45988773
- daňové identifikačné číslo
- 2023183415
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023183415
- Sídlo
- 359, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
- Územie
- Oravská Porubaokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 01. 2011
- V registri
- 15 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 87314/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 305808
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 27. 01. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 27. 01. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 27. 01. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 27. 01. 2011 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 27. 01. 2011 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 27. 01. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 27. 01. 2011 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 06. 2021 | — |
| Keramická výroba | 11. 06. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 11. 06. 2021 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 11. 06. 2021 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 11. 06. 2021 | — |
| Kovoobrábanie | 11. 06. 2021 | — |
| Nástrojárstvo | 11. 06. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 11. 03. 2026 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 11. 03. 2026 | — |
| Výroba pamätných mincí a medailí, pasiarske práce (výroba mincí, medailí, vyznamenaní, pamätných plakiet, výroba obradných výrobkov – kalichy, kadidlá) | 11. 03. 2026 | — |
| Vytvorenie umeleckého diela v zmysle autorského zákona | 11. 03. 2026 | — |
| Vytvorenie dizajnu v zmysle zákona o dizajnoch | 11. 03. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023183415 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 03. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2023183415 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼31 % na 3 303 € a zvýšila tržby o ▲99 % na 190,3 tisíc eur.
Tržby
190 282 €
▲ 98,8 %Výsledok hospodárenia
3 303 €
▼ 31,2 %Aktíva
566 738 €
▲ 44,8 %Vlastné imanie
11 909 €
▲ 62,6 %Zadlženosť
97,9 %
Hrubá marža
2,4 %
Čistá marža
1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 701 | 0 | 22,1 tis. | 95,7 tis. | 190,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 162 | 0 | −2,5 tis. | 4,8 tis. | 3,3 tis. |
| Aktíva | 6,6 tis. | 6,1 tis. | 232,2 tis. | 391,3 tis. | 566,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 5,1 tis. | 2,5 tis. | 7,3 tis. | 11,9 tis. |
| Daň z príjmu | 29 | 0 | 0 | 1,3 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 23,8 % | 17,2 % | 98,9 % | 98,1 % | 97,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 190,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 566,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 97,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 95,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 391,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 98,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 22,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 232,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 17,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 701
- Výsledok hospodárenia
- 162
- Aktíva
- 6,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 29
- Zadlženosť
- 23,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).