prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

V+K II, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45971196aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 201015 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
6 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
V+K II, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45971196
daňové identifikačné číslo
2023158269
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Cyrila a Metoda 51/1356, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2010
V registri
15 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26816/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
843308
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne21. 12. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 12. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 12. 2010—
reklamné a marketingové služby21. 12. 2010—
vedenie účtovníctva21. 12. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 12. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023158269: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023158269Obdobia daňových registráciíDIČ 2023158269: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023158269Obdobia daňových registráciíDIČ 2023158269: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023158269
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202315826910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲6 % na 1 910 € a tržby bez zmeny na 6 tisíc eur.

Tržby

6 000 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

1 910 €

▲ 5,8 %

Aktíva

143 334 €

▲ 1,3 %

Vlastné imanie

141 349 €

▲ 1,4 %

Zadlženosť

1,4 %

Hrubá marža

37,5 %

Čistá marža

31,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 000 €. 2022: tržby 6 000 €. 2023: tržby 262 000 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 6 000 €.500 tis.250 tis.03 tis.6 tis.262 tis.6 tis.6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 000 €. 2022: tržby 6 000 €. 2023: tržby 262 000 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 6 000 €.500 tis.250 tis.03 tis.6 tis.262 tis.6 tis.6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 000 €. 2022: tržby 6 000 €. 2023: tržby 262 000 €. 2024: tržby 6 000 €. 2025: tržby 6 000 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −892 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 803 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 805 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 910 €.10 tis.0−1 tis.−892+1,8 tis.+6,3 tis.+1,8 tis.+1,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −892 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 803 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 805 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 910 €.10 tis.0−1 tis.−892+1,8 tis.+6,3 tis.+1,8 tis.+1,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −892 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 803 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 805 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 910 €.10 tis.0−1 tis.−892202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 129 560 €, vlastné imanie 129 482 €. 2022: aktíva 131 660 €, vlastné imanie 131 284 €. 2023: aktíva 140 523 €, vlastné imanie 137 634 €. 2024: aktíva 141 501 €, vlastné imanie 139 439 €. 2025: aktíva 143 334 €, vlastné imanie 141 349 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 129 560 €, vlastné imanie 129 482 €. 2022: aktíva 131 660 €, vlastné imanie 131 284 €. 2023: aktíva 140 523 €, vlastné imanie 137 634 €. 2024: aktíva 141 501 €, vlastné imanie 139 439 €. 2025: aktíva 143 334 €, vlastné imanie 141 349 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 129 560 €, vlastné imanie 129 482 €. 2022: aktíva 131 660 €, vlastné imanie 131 284 €. 2023: aktíva 140 523 €, vlastné imanie 137 634 €. 2024: aktíva 141 501 €, vlastné imanie 139 439 €. 2025: aktíva 143 334 €, vlastné imanie 141 349 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 935 €. 2022: dlhodobý majetok 106 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 785 €. 2023: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 747 €, finančné účty 36 651 €. 2024: dlhodobý majetok 99 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 887 €, finančné účty 35 239 €. 2025: dlhodobý majetok 95 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 47 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 935 €. 2022: dlhodobý majetok 106 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 785 €. 2023: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 747 €, finančné účty 36 651 €. 2024: dlhodobý majetok 99 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 887 €, finančné účty 35 239 €. 2025: dlhodobý majetok 95 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 47 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 110 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 935 €. 2022: dlhodobý majetok 106 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 785 €. 2023: dlhodobý majetok 103 125 €, zásoby 0 €, pohľadávky 747 €, finančné účty 36 651 €. 2024: dlhodobý majetok 99 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 887 €, finančné účty 35 239 €. 2025: dlhodobý majetok 95 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 47 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 129 482 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 €. 2022: vlastné imanie 131 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 376 €. 2023: vlastné imanie 137 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 889 €. 2024: vlastné imanie 139 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 062 €. 2025: vlastné imanie 141 349 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 985 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 129 482 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 €. 2022: vlastné imanie 131 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 376 €. 2023: vlastné imanie 137 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 889 €. 2024: vlastné imanie 139 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 062 €. 2025: vlastné imanie 141 349 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 985 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 129 482 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 €. 2022: vlastné imanie 131 284 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 376 €. 2023: vlastné imanie 137 634 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 889 €. 2024: vlastné imanie 139 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 062 €. 2025: vlastné imanie 141 349 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 985 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 689 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.002931,7 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 689 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.002931,7 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 689 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3 tis.6 tis.262 tis.6 tis.6 tis.
Výsledok hospodárenia−8921,8 tis.6,3 tis.1,8 tis.1,9 tis.
Aktíva129,6 tis.131,7 tis.140,5 tis.141,5 tis.143,3 tis.
Vlastné imanie129,5 tis.131,3 tis.137,6 tis.139,4 tis.141,3 tis.
Daň z príjmu02931,7 tis.340340
Zadlženosť0,1 %0,3 %2,1 %1,5 %1,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
143,3 tis.
Vlastné imanie
141,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,4 %

2024

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
141,5 tis.
Vlastné imanie
139,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,5 %

2023

Tržby
262 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
140,5 tis.
Vlastné imanie
137,6 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
2,1 %

2022

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
131,7 tis.
Vlastné imanie
131,3 tis.
Daň z príjmu
293
Zadlženosť
0,3 %

2021

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
−892
Aktíva
129,6 tis.
Vlastné imanie
129,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API