Súhrn
- Vznik
- 08. 01. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 400 051 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DD TransLog s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45964700
- daňové identifikačné číslo
- 2023180324
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023180324
- Sídlo
- 34, 082 21 Medzany, Slovenská republika
- Územie
- Medzanyokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 01. 2011
- V registri
- 15 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 23887/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 761840
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 18. 04. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 01. 2011 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 01. 2011 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov | 08. 01. 2011 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 01. 2011 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 18. 04. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 04. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 18. 04. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 18. 04. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 18. 04. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 04. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 04. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 18. 04. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 18. 04. 2024 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 18. 04. 2024 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 18. 04. 2024 | — |
| Vedenie účtovníctva | 18. 04. 2024 | — |
| Finančný lízing | 18. 04. 2024 | — |
| Verejné obstarávanie | 18. 04. 2024 | — |
| Faktoring a forfaiting | 18. 04. 2024 | — |
| Zasielateľstvo | 18. 04. 2024 | — |
| Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel: s hmotnosťou nad 3,5t: 4 | 30. 05. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023180324 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2023180324 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −37 418 € a zvýšila tržby o ▲244 % na 400,1 tisíc eur.
Tržby
400 051 €
▲ 244,3 %Výsledok hospodárenia
−37 418 €
▼ 2 062,9 %Aktíva
539 435 €
▲ 41,4 %Vlastné imanie
24 200 €
▲ 28,3 %Zadlženosť
95,5 %
Hrubá marža
−8,9 %
Čistá marža
−9,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 116,2 tis. | 400,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −84 | −100 | −84 | −1,7 tis. | −37,4 tis. |
| Aktíva | 1,6 tis. | 1,5 tis. | 1,4 tis. | 381,6 tis. | 539,4 tis. |
| Vlastné imanie | 1,6 tis. | 1,5 tis. | 1,4 tis. | 18,9 tis. | 24,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 0,7 % | 0,7 % | 0,8 % | 95,1 % | 95,5 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 400,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −37,4 tis.
- Aktíva
- 539,4 tis.
- Vlastné imanie
- 24,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 95,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 116,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 381,6 tis.
- Vlastné imanie
- 18,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 95,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 1,4 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −100
- Aktíva
- 1,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 1,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.