prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ATIF, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45961298aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 12. 201015 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
47 764 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ATIF, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45961298
daňové identifikačné číslo
2023161349
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bratislavská 940/5, 90877 Borský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 12. 2010
V registri
15 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26712/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
853768
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 12. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 12. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb28. 12. 2010—
počítačové služby28. 12. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 12. 2010—
administratívne služby28. 12. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 12. 2010—
vedenie účtovníctva28. 12. 2010—
reklamné a marketingové služby28. 12. 2010—
prieskum trhu a verejnej mienky28. 12. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023161349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023161349Obdobia daňových registráciíDIČ 2023161349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023161349Obdobia daňových registráciíDIČ 2023161349: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023161349
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202316134910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼75 % na 3 577 € a znížila tržby o ▼26 % na 47,8 tisíc eur.

Tržby

47 764 €

▼ 26,0 %

Výsledok hospodárenia

3 577 €

▼ 75,0 %

Aktíva

116 672 €

▲ 1,8 %

Vlastné imanie

26 452 €

▲ 15,6 %

Zadlženosť

77,3 %

Hrubá marža

10,1 %

Čistá marža

7,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 60 254 €. 2018: tržby 55 350 €. 2019: tržby 57 999 €. 2020: tržby 64 571 €. 2021: tržby 47 764 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.55,4 tis.58 tis.64,6 tis.47,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 60 254 €. 2018: tržby 55 350 €. 2019: tržby 57 999 €. 2020: tržby 64 571 €. 2021: tržby 47 764 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.55,4 tis.58 tis.64,6 tis.47,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 60 254 €. 2018: tržby 55 350 €. 2019: tržby 57 999 €. 2020: tržby 64 571 €. 2021: tržby 47 764 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 616 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 767 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 577 €.20 tis.0−20 tis.+1,4 tis.−11,6 tis.−2,8 tis.+14,3 tis.+3,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 616 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 767 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 577 €.20 tis.0−20 tis.+1,4 tis.−11,6 tis.−2,8 tis.+14,3 tis.+3,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 616 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 767 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 331 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 577 €.20 tis.0−20 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 153 286 €, vlastné imanie 22 928 €. 2018: aktíva 187 053 €, vlastné imanie 11 312 €. 2019: aktíva 99 995 €, vlastné imanie 8 544 €. 2020: aktíva 114 632 €, vlastné imanie 22 875 €. 2021: aktíva 116 672 €, vlastné imanie 26 452 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 153 286 €, vlastné imanie 22 928 €. 2018: aktíva 187 053 €, vlastné imanie 11 312 €. 2019: aktíva 99 995 €, vlastné imanie 8 544 €. 2020: aktíva 114 632 €, vlastné imanie 22 875 €. 2021: aktíva 116 672 €, vlastné imanie 26 452 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 153 286 €, vlastné imanie 22 928 €. 2018: aktíva 187 053 €, vlastné imanie 11 312 €. 2019: aktíva 99 995 €, vlastné imanie 8 544 €. 2020: aktíva 114 632 €, vlastné imanie 22 875 €. 2021: aktíva 116 672 €, vlastné imanie 26 452 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 51 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 654 €, finančné účty 38 383 €. 2018: dlhodobý majetok 35 999 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 004 €, finančné účty 39 050 €. 2019: dlhodobý majetok 16 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 80 096 €. 2020: dlhodobý majetok 5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 105 733 €. 2021: dlhodobý majetok −5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 164 €, finančné účty 71 007 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 51 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 654 €, finančné účty 38 383 €. 2018: dlhodobý majetok 35 999 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 004 €, finančné účty 39 050 €. 2019: dlhodobý majetok 16 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 80 096 €. 2020: dlhodobý majetok 5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 105 733 €. 2021: dlhodobý majetok −5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 164 €, finančné účty 71 007 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 51 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 654 €, finančné účty 38 383 €. 2018: dlhodobý majetok 35 999 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 004 €, finančné účty 39 050 €. 2019: dlhodobý majetok 16 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 80 096 €. 2020: dlhodobý majetok 5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 400 €, finančné účty 105 733 €. 2021: dlhodobý majetok −5 499 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 164 €, finančné účty 71 007 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 22 928 €, dlhodobé záväzky 45 189 €, krátkodobé záväzky 85 169 €. 2018: vlastné imanie 11 312 €, dlhodobé záväzky 45 822 €, krátkodobé záväzky 129 919 €. 2019: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 140 €. 2020: vlastné imanie 22 875 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 446 €. 2021: vlastné imanie 26 452 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 44 909 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 22 928 €, dlhodobé záväzky 45 189 €, krátkodobé záväzky 85 169 €. 2018: vlastné imanie 11 312 €, dlhodobé záväzky 45 822 €, krátkodobé záväzky 129 919 €. 2019: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 140 €. 2020: vlastné imanie 22 875 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 446 €. 2021: vlastné imanie 26 452 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 44 909 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 22 928 €, dlhodobé záväzky 45 189 €, krátkodobé záväzky 85 169 €. 2018: vlastné imanie 11 312 €, dlhodobé záväzky 45 822 €, krátkodobé záväzky 129 919 €. 2019: vlastné imanie 8 544 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 140 €. 2020: vlastné imanie 22 875 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 46 446 €. 2021: vlastné imanie 26 452 €, dlhodobé záväzky 45 311 €, krátkodobé záväzky 44 909 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 805 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 133 €. 2021: daň z príjmu 1 264 €.2,5 tis.1,3 tis.04801,8 tis.02,1 tis.1,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 805 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 133 €. 2021: daň z príjmu 1 264 €.2,5 tis.1,3 tis.04801,8 tis.02,1 tis.1,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 1 805 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 133 €. 2021: daň z príjmu 1 264 €.2,5 tis.1,3 tis.04800201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby60,3 tis.55,4 tis.58 tis.64,6 tis.47,8 tis.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.−11,6 tis.−2,8 tis.14,3 tis.3,6 tis.
Aktíva153,3 tis.187,1 tis.100 tis.114,6 tis.116,7 tis.
Vlastné imanie22,9 tis.11,3 tis.8,5 tis.22,9 tis.26,5 tis.
Daň z príjmu4801,8 tis.02,1 tis.1,3 tis.
Zadlženosť85,0 %94,0 %91,5 %80,0 %77,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
47,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
116,7 tis.
Vlastné imanie
26,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
77,3 %

2020

Tržby
64,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
114,6 tis.
Vlastné imanie
22,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2019

Tržby
58 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
100 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,5 %

2018

Tržby
55,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,6 tis.
Aktíva
187,1 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
94,0 %

2017

Tržby
60,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
153,3 tis.
Vlastné imanie
22,9 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
85,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API