prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Vektor EU s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45954470aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 12. 201015 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
368 487 €2020
Oznámenia
44 oznámenia vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Vektor EU s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45954470
daňové identifikačné číslo
2023203699
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Železničiarska 1422/24, 92401 Galanta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 12. 2010
V registri
15 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26597/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
957092
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 12. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 12. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 12. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 12. 2010—
reklamné a marketingové služby10. 12. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 12. 2010—
Prenájom hnuteľných vecí07. 05. 2014—
Finančný leasing07. 05. 2014—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 05. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 05. 2014—
Skladovanie07. 05. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom07. 05. 2014—
Čistiace a upratovacie služby07. 05. 2014—
Zasielateľstvo07. 05. 2014—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 05. 2014—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba07. 05. 2014—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel07. 05. 2014—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom07. 05. 2014—
Vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia07. 05. 2014—
nákladná cestná doprava s počtom motorových vozidiel 2016. 01. 2015—
vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania16. 01. 2015—
osobná cestná doprava s počtom vozidiel 316. 01. 2015—
výroba bižutérie a suvenírov12. 06. 2015—
výroba sviečok12. 06. 2015—
sťahovacie služby12. 06. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností12. 06. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 06. 2015—
prevádzkovanie výdajne stravy12. 06. 2015—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne12. 06. 2015—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností12. 06. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 06. 2015—
dopravná zdravotná služba12. 06. 2015—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení12. 06. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí12. 06. 2015—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu12. 06. 2015—
prevádzkovanie verejných WC12. 06. 2015—
prevádzkovanie športových zariadení20. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023203699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023203699Obdobia daňových registráciíDIČ 2023203699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023203699Obdobia daňových registráciíDIČ 2023203699: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023203699
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202320369910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 06. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −175 673 € a znížila tržby o ▼70 % na 368,5 tisíc eur.

Tržby

368 487 €

▼ 70,3 %

Výsledok hospodárenia

−175 673 €

▲ 57,3 %

Aktíva

2 003 022 €

▲ 12,6 %

Vlastné imanie

−336 264 €

▼ 287,4 %

Zadlženosť

116,8 %

Hrubá marža

−47,7 %

Čistá marža

−47,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 2 284 262 €. 2017: tržby 1 475 985 €. 2018: tržby 1 739 758 €. 2019: tržby 1 240 926 €. 2020: tržby 368 487 €.2,5 mil.1,25 mil.02,28 mil.1,48 mil.1,74 mil.1,24 mil.368,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 2 284 262 €. 2017: tržby 1 475 985 €. 2018: tržby 1 739 758 €. 2019: tržby 1 240 926 €. 2020: tržby 368 487 €.2,5 mil.1,25 mil.02,28 mil.1,48 mil.1,74 mil.1,24 mil.368,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 2 284 262 €. 2017: tržby 1 475 985 €. 2018: tržby 1 739 758 €. 2019: tržby 1 240 926 €. 2020: tržby 368 487 €.2,5 mil.1,25 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 891 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 649 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 851 €. 2019: výsledok hospodárenia −411 415 €. 2020: výsledok hospodárenia −175 673 €.10 tis.0−500 tis.+6,9 tis.+3,6 tis.−25,9 tis.−411,4 tis.−175,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 891 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 649 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 851 €. 2019: výsledok hospodárenia −411 415 €. 2020: výsledok hospodárenia −175 673 €.10 tis.0−500 tis.+6,9 tis.−25,9 tis.201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 891 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 649 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 851 €. 2019: výsledok hospodárenia −411 415 €. 2020: výsledok hospodárenia −175 673 €.10 tis.0−500 tis.20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 2 726 031 €, vlastné imanie 326 674 €. 2017: aktíva 2 362 764 €, vlastné imanie 340 322 €. 2018: aktíva 2 094 864 €, vlastné imanie 250 823 €. 2019: aktíva 1 778 973 €, vlastné imanie 179 409 €. 2020: aktíva 2 003 022 €, vlastné imanie −336 264 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 2 726 031 €, vlastné imanie 326 674 €. 2017: aktíva 2 362 764 €, vlastné imanie 340 322 €. 2018: aktíva 2 094 864 €, vlastné imanie 250 823 €. 2019: aktíva 1 778 973 €, vlastné imanie 179 409 €. 2020: aktíva 2 003 022 €, vlastné imanie −336 264 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 2 726 031 €, vlastné imanie 326 674 €. 2017: aktíva 2 362 764 €, vlastné imanie 340 322 €. 2018: aktíva 2 094 864 €, vlastné imanie 250 823 €. 2019: aktíva 1 778 973 €, vlastné imanie 179 409 €. 2020: aktíva 2 003 022 €, vlastné imanie −336 264 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 839 012 €, zásoby 753 415 €, pohľadávky 550 265 €, finančné účty 550 919 €. 2017: dlhodobý majetok 793 256 €, zásoby 1 040 918 €, pohľadávky 350 814 €, finančné účty 155 480 €. 2018: dlhodobý majetok 530 166 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 158 796 €, finančné účty 144 552 €. 2019: dlhodobý majetok 286 508 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 159 105 €, finančné účty 77 790 €. 2020: dlhodobý majetok 150 931 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 488 913 €, finančné účty 107 497 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 839 012 €, zásoby 753 415 €, pohľadávky 550 265 €, finančné účty 550 919 €. 2017: dlhodobý majetok 793 256 €, zásoby 1 040 918 €, pohľadávky 350 814 €, finančné účty 155 480 €. 2018: dlhodobý majetok 530 166 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 158 796 €, finančné účty 144 552 €. 2019: dlhodobý majetok 286 508 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 159 105 €, finančné účty 77 790 €. 2020: dlhodobý majetok 150 931 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 488 913 €, finančné účty 107 497 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 839 012 €, zásoby 753 415 €, pohľadávky 550 265 €, finančné účty 550 919 €. 2017: dlhodobý majetok 793 256 €, zásoby 1 040 918 €, pohľadávky 350 814 €, finančné účty 155 480 €. 2018: dlhodobý majetok 530 166 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 158 796 €, finančné účty 144 552 €. 2019: dlhodobý majetok 286 508 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 159 105 €, finančné účty 77 790 €. 2020: dlhodobý majetok 150 931 €, zásoby 1 217 726 €, pohľadávky 488 913 €, finančné účty 107 497 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 326 674 €, dlhodobé záväzky 133 554 €, krátkodobé záväzky 2 265 803 €. 2017: vlastné imanie 340 322 €, dlhodobé záväzky 129 307 €, krátkodobé záväzky 1 893 135 €. 2018: vlastné imanie 250 823 €, dlhodobé záväzky 437 575 €, krátkodobé záväzky 1 406 466 €. 2019: vlastné imanie 179 409 €, dlhodobé záväzky 264 708 €, krátkodobé záväzky 1 334 856 €. 2020: vlastné imanie −336 264 €, dlhodobé záväzky 283 053 €, krátkodobé záväzky 2 056 233 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 326 674 €, dlhodobé záväzky 133 554 €, krátkodobé záväzky 2 265 803 €. 2017: vlastné imanie 340 322 €, dlhodobé záväzky 129 307 €, krátkodobé záväzky 1 893 135 €. 2018: vlastné imanie 250 823 €, dlhodobé záväzky 437 575 €, krátkodobé záväzky 1 406 466 €. 2019: vlastné imanie 179 409 €, dlhodobé záväzky 264 708 €, krátkodobé záväzky 1 334 856 €. 2020: vlastné imanie −336 264 €, dlhodobé záväzky 283 053 €, krátkodobé záväzky 2 056 233 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 326 674 €, dlhodobé záväzky 133 554 €, krátkodobé záväzky 2 265 803 €. 2017: vlastné imanie 340 322 €, dlhodobé záväzky 129 307 €, krátkodobé záväzky 1 893 135 €. 2018: vlastné imanie 250 823 €, dlhodobé záväzky 437 575 €, krátkodobé záväzky 1 406 466 €. 2019: vlastné imanie 179 409 €, dlhodobé záväzky 264 708 €, krátkodobé záväzky 1 334 856 €. 2020: vlastné imanie −336 264 €, dlhodobé záväzky 283 053 €, krátkodobé záväzky 2 056 233 €.5 mil.0−500 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 883 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 087 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.2,1 tis.0020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 883 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 087 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.2,1 tis.0020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 883 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 087 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,28 mil.1,48 mil.1,74 mil.1,24 mil.368,5 tis.
Výsledok hospodárenia6,9 tis.3,6 tis.−25,9 tis.−411,4 tis.−175,7 tis.
Aktíva2,73 mil.2,36 mil.2,09 mil.1,78 mil.2 mil.
Vlastné imanie326,7 tis.340,3 tis.250,8 tis.179,4 tis.−336,3 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.2,9 tis.2,1 tis.00
Zadlženosť88,0 %85,6 %88,0 %89,9 %116,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
368,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−175,7 tis.
Aktíva
2 mil.
Vlastné imanie
−336,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
116,8 %

2019

Tržby
1,24 mil.
Výsledok hospodárenia
−411,4 tis.
Aktíva
1,78 mil.
Vlastné imanie
179,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,9 %

2018

Tržby
1,74 mil.
Výsledok hospodárenia
−25,9 tis.
Aktíva
2,09 mil.
Vlastné imanie
250,8 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
88,0 %

2017

Tržby
1,48 mil.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
2,36 mil.
Vlastné imanie
340,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
85,6 %

2016

Tržby
2,28 mil.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
2,73 mil.
Vlastné imanie
326,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
88,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

4 oznámenia

  1. 26. 10. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 26. 10. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 26. 10. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 22. 10. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API