Súhrn
- Vznik
- 08. 12. 201015 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 40 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EASTFIELD Management a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 45947805
- daňové identifikačné číslo
- 2023152263
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023152263
- Sídlo
- Františkánska 423/1, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 08. 12. 2010
- V registri
- 15 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 5165/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1008366
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 08. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 08. 12. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 08. 12. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 08. 12. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva, | 08. 12. 2010 | — |
| finančný leasing, | 08. 12. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 08. 12. 2010 | — |
| administratívne služby, | 08. 12. 2010 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 08. 12. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 08. 12. 2010 | — |
| vydavateľská činnosť, | 08. 12. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 08. 12. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 08. 12. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 08. 12. 2010 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach, | 08. 12. 2010 | — |
| počítačové služby, | 08. 12. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 08. 12. 2010 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla, | 08. 12. 2010 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností, | 08. 12. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 08. 12. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 08. 12. 2010 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 23. 09. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023152263 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 25. 01. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023152263 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲6 825 % na 41 137 € a zvýšila tržby z nuly na 40 tisíc eur.
Tržby
40 000 €
Výsledok hospodárenia
41 137 €
▲ 6 825,4 %Aktíva
356 429 €
▲ 15,4 %Vlastné imanie
341 561 €
▲ 13,7 %Zadlženosť
4,2 %
Hrubá marža
103,7 %
Čistá marža
102,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,12 mil. | 1,04 mil. | −28,4 tis. | 0 | 40 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −74,3 tis. | 32,5 tis. | −26,3 tis. | 594 | 41,1 tis. |
| Aktíva | 1,05 mil. | 1,15 mil. | 310,4 tis. | 308,9 tis. | 356,4 tis. |
| Vlastné imanie | 293,7 tis. | 326,2 tis. | 299,8 tis. | 300,4 tis. | 341,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 72,0 % | 71,7 % | 3,4 % | 2,8 % | 4,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 40 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,1 tis.
- Aktíva
- 356,4 tis.
- Vlastné imanie
- 341,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 4,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 594
- Aktíva
- 308,9 tis.
- Vlastné imanie
- 300,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- −28,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,3 tis.
- Aktíva
- 310,4 tis.
- Vlastné imanie
- 299,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 32,5 tis.
- Aktíva
- 1,15 mil.
- Vlastné imanie
- 326,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,12 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −74,3 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 293,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.