prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FEERMEX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45929378aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 11. 201015 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
75 912 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FEERMEX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45929378
daňové identifikačné číslo
2023183228
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023183228
Sídlo
Brezová 486/4, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 11. 2010
V registri
15 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26699/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
760381
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 11. 2010—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom30. 11. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu30. 11. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023183228: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023183228: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023183228IČ DPH SK2023183228Obdobia daňových registráciíDIČ 2023183228: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023183228: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023183228IČ DPH SK2023183228Obdobia daňových registráciíDIČ 2023183228: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023183228: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023183228IČ DPH SK2023183228
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202318322811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2011
daňové identifikačné číslo202318322810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −937 € a zvýšila tržby o ▲644 % na 75,9 tisíc eur.

Tržby

75 912 €

▲ 644,2 %

Výsledok hospodárenia

−937 €

▲ 67,3 %

Aktíva

1 750 284 €

▲ 2,6 %

Vlastné imanie

26 280 €

▼ 3,4 %

Zadlženosť

98,5 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 386 953 €. 2022: tržby 442 989 €. 2023: tržby 142 209 €. 2024: tržby 10 200 €. 2025: tržby 75 912 €.500 tis.250 tis.0387 tis.443 tis.142,2 tis.10,2 tis.75,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 386 953 €. 2022: tržby 442 989 €. 2023: tržby 142 209 €. 2024: tržby 10 200 €. 2025: tržby 75 912 €.500 tis.250 tis.0387 tis.443 tis.142,2 tis.10,2 tis.75,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 386 953 €. 2022: tržby 442 989 €. 2023: tržby 142 209 €. 2024: tržby 10 200 €. 2025: tržby 75 912 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 124 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 531 €. 2023: výsledok hospodárenia 667 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −937 €.5 tis.0−5 tis.−1,1 tis.+2,5 tis.+667−2,9 tis.−93720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 124 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 531 €. 2023: výsledok hospodárenia 667 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −937 €.5 tis.0−5 tis.−1,1 tis.+2,5 tis.+667−2,9 tis.−93720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 124 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 531 €. 2023: výsledok hospodárenia 667 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −937 €.5 tis.0−5 tis.+667−937202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 220 991 €, vlastné imanie 26 883 €. 2022: aktíva 1 564 208 €, vlastné imanie 29 414 €. 2023: aktíva 1 698 904 €, vlastné imanie 30 081 €. 2024: aktíva 1 705 603 €, vlastné imanie 27 217 €. 2025: aktíva 1 750 284 €, vlastné imanie 26 280 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 220 991 €, vlastné imanie 26 883 €. 2022: aktíva 1 564 208 €, vlastné imanie 29 414 €. 2023: aktíva 1 698 904 €, vlastné imanie 30 081 €. 2024: aktíva 1 705 603 €, vlastné imanie 27 217 €. 2025: aktíva 1 750 284 €, vlastné imanie 26 280 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 220 991 €, vlastné imanie 26 883 €. 2022: aktíva 1 564 208 €, vlastné imanie 29 414 €. 2023: aktíva 1 698 904 €, vlastné imanie 30 081 €. 2024: aktíva 1 705 603 €, vlastné imanie 27 217 €. 2025: aktíva 1 750 284 €, vlastné imanie 26 280 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 212 863 €, finančné účty 1 002 548 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 214 927 €, finančné účty 1 343 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 191 029 €, finančné účty 1 502 295 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 189 787 €, finančné účty 1 510 236 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 170 702 €, finančné účty 1 574 002 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 212 863 €, finančné účty 1 002 548 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 214 927 €, finančné účty 1 343 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 191 029 €, finančné účty 1 502 295 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 189 787 €, finančné účty 1 510 236 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 170 702 €, finančné účty 1 574 002 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 212 863 €, finančné účty 1 002 548 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 214 927 €, finančné účty 1 343 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 191 029 €, finančné účty 1 502 295 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 189 787 €, finančné účty 1 510 236 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 580 €, pohľadávky 170 702 €, finančné účty 1 574 002 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 194 108 €. 2022: vlastné imanie 29 414 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 534 794 €. 2023: vlastné imanie 30 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 668 823 €. 2024: vlastné imanie 27 217 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 678 386 €. 2025: vlastné imanie 26 280 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 724 004 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 194 108 €. 2022: vlastné imanie 29 414 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 534 794 €. 2023: vlastné imanie 30 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 668 823 €. 2024: vlastné imanie 27 217 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 678 386 €. 2025: vlastné imanie 26 280 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 724 004 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 194 108 €. 2022: vlastné imanie 29 414 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 534 794 €. 2023: vlastné imanie 30 081 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 668 823 €. 2024: vlastné imanie 27 217 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 678 386 €. 2025: vlastné imanie 26 280 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 724 004 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 70 €. 2023: daň z príjmu 290 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50006027029034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 70 €. 2023: daň z príjmu 290 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50006027029034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 70 €. 2023: daň z príjmu 290 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50006027029034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby387 tis.443 tis.142,2 tis.10,2 tis.75,9 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.2,5 tis.667−2,9 tis.−937
Aktíva1,22 mil.1,56 mil.1,7 mil.1,71 mil.1,75 mil.
Vlastné imanie26,9 tis.29,4 tis.30,1 tis.27,2 tis.26,3 tis.
Daň z príjmu60270290340960
Zadlženosť97,8 %98,1 %98,2 %98,4 %98,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
75,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−937
Aktíva
1,75 mil.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,5 %

2024

Tržby
10,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
1,71 mil.
Vlastné imanie
27,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
98,4 %

2023

Tržby
142,2 tis.
Výsledok hospodárenia
667
Aktíva
1,7 mil.
Vlastné imanie
30,1 tis.
Daň z príjmu
290
Zadlženosť
98,2 %

2022

Tržby
443 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
70
Zadlženosť
98,1 %

2021

Tržby
387 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
26,9 tis.
Daň z príjmu
602
Zadlženosť
97,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API