prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Tatranské družstvo "v likvidácii"

identifikačné číslo organizácie 45926239zaniknutý 24. 07. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 11. 201015 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €04/2023 — 12/2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Tatranské družstvo "v likvidácii"
identifikačné číslo organizácie
45926239
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tatranská Lomnica 12, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
27. 11. 2010
Zánik
24. 07. 2026
V registri
15 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 24. 07. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Dr, vložka č. 10160/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
782333

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 18. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 04/2023 — 12/2025 prehĺbila stratu na −28 306 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−28 306 €

▼ 1 027,7 %

Aktíva

5 478 €

▼ 91,3 %

Vlastné imanie

5 478 €

▼ 91,3 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 008 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 0 €. 04/2023 — 12/2025: tržby 0 €.2 tis.1 tis.01 tis.000020202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Tržby2020: tržby 1 008 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 0 €. 04/2023 — 12/2025: tržby 0 €.2 tis.1 tis.01 tis.002020202204/2023 — 12/2025Tržby2020: tržby 1 008 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 04/2023: tržby 0 €. 04/2023 — 12/2025: tržby 0 €.2 tis.1 tis.000202104/2023 — 12/2025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −425 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 377 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −2 510 €. 04/2023 — 12/2025: výsledok hospodárenia −28 306 €.0−50 tis.−425−1,4 tis.−6,4 tis.−2,5 tis.−28,3 tis.20202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −425 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 377 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −2 510 €. 04/2023 — 12/2025: výsledok hospodárenia −28 306 €.0−50 tis.−425−6,4 tis.−28,3 tis.2020202204/2023 — 12/2025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −425 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 444 €. 2022: výsledok hospodárenia −6 377 €. 01/2023 — 04/2023: výsledok hospodárenia −2 510 €. 04/2023 — 12/2025: výsledok hospodárenia −28 306 €.0−50 tis.202104/2023 — 12/2025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 74 034 €, vlastné imanie 73 258 €. 2021: aktíva 72 244 €, vlastné imanie 71 814 €. 2022: aktíva 65 706 €, vlastné imanie 65 436 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 63 241 €, vlastné imanie 62 926 €. 04/2023 — 12/2025: aktíva 5 478 €, vlastné imanie 5 478 €.100 tis.50 tis.020202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 74 034 €, vlastné imanie 73 258 €. 2021: aktíva 72 244 €, vlastné imanie 71 814 €. 2022: aktíva 65 706 €, vlastné imanie 65 436 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 63 241 €, vlastné imanie 62 926 €. 04/2023 — 12/2025: aktíva 5 478 €, vlastné imanie 5 478 €.100 tis.50 tis.02020202204/2023 — 12/2025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 74 034 €, vlastné imanie 73 258 €. 2021: aktíva 72 244 €, vlastné imanie 71 814 €. 2022: aktíva 65 706 €, vlastné imanie 65 436 €. 01/2023 — 04/2023: aktíva 63 241 €, vlastné imanie 62 926 €. 04/2023 — 12/2025: aktíva 5 478 €, vlastné imanie 5 478 €.100 tis.50 tis.0202104/2023 — 12/2025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 390 €, finančné účty 6 379 €. 2021: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 216 €, finančné účty 5 763 €. 2022: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 574 €, finančné účty 5 867 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 642 €, finančné účty 4 334 €. 04/2023 — 12/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 3 978 €.100 tis.50 tis.020202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 390 €, finančné účty 6 379 €. 2021: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 216 €, finančné účty 5 763 €. 2022: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 574 €, finančné účty 5 867 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 642 €, finančné účty 4 334 €. 04/2023 — 12/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 3 978 €.100 tis.50 tis.02020202204/2023 — 12/2025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 390 €, finančné účty 6 379 €. 2021: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 216 €, finančné účty 5 763 €. 2022: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 574 €, finančné účty 5 867 €. 01/2023 — 04/2023: dlhodobý majetok 28 265 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 642 €, finančné účty 4 334 €. 04/2023 — 12/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 3 978 €.100 tis.50 tis.0202104/2023 — 12/2025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 776 €. 2021: vlastné imanie 71 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 430 €. 2022: vlastné imanie 65 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 62 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 315 €. 04/2023 — 12/2025: vlastné imanie 5 478 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.020202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 776 €. 2021: vlastné imanie 71 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 430 €. 2022: vlastné imanie 65 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 62 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 315 €. 04/2023 — 12/2025: vlastné imanie 5 478 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.02020202204/2023 — 12/2025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 776 €. 2021: vlastné imanie 71 814 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 430 €. 2022: vlastné imanie 65 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 270 €. 01/2023 — 04/2023: vlastné imanie 62 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 315 €. 04/2023 — 12/2025: vlastné imanie 5 478 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.0202104/2023 — 12/2025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 3 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €. 04/2023 — 12/2025: daň z príjmu 0 €.10508300020202021202201/2023 — 04/202304/2023 — 12/2025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 3 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €. 04/2023 — 12/2025: daň z príjmu 0 €.10508002020202204/2023 — 12/2025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 3 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 01/2023 — 04/2023: daň z príjmu 0 €. 04/2023 — 12/2025: daň z príjmu 0 €.105030202104/2023 — 12/2025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 04/2023Závierka v registri účtovných závierok04/2023 — 12/2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1 tis.0000
Výsledok hospodárenia−425−1,4 tis.−6,4 tis.−2,5 tis.−28,3 tis.
Aktíva74 tis.72,2 tis.65,7 tis.63,2 tis.5,5 tis.
Vlastné imanie73,3 tis.71,8 tis.65,4 tis.62,9 tis.5,5 tis.
Daň z príjmu83000
Zadlženosť1,0 %0,6 %0,4 %0,5 %0,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

04/2023 — 12/2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−28,3 tis.
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

01/2023 — 04/2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
63,2 tis.
Vlastné imanie
62,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,5 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
65,7 tis.
Vlastné imanie
65,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
72,2 tis.
Vlastné imanie
71,8 tis.
Daň z príjmu
3
Zadlženosť
0,6 %

2020

Tržby
1 tis.
Výsledok hospodárenia
−425
Aktíva
74 tis.
Vlastné imanie
73,3 tis.
Daň z príjmu
8
Zadlženosť
1,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API