Súhrn
- Vznik
- 10. 11. 201015 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 747 602 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G O R O, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45924147
- daňové identifikačné číslo
- 2023135675
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023135675
- Sídlo
- Školská 692/5, 91928 Bučany, Slovenská republika
- Územie
- Bučanyokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 11. 2010
- V registri
- 15 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26425/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 812523
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 10. 11. 2010 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 10. 11. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 10. 11. 2010 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 10. 11. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023135675 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023135675 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2025 (rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲25 % na 10 973 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 747,6 tisíc eur.
Tržby
747 602 €
▲ 13,9 %Výsledok hospodárenia
10 973 €
▲ 24,8 %Aktíva
680 297 €
▼ 1,6 %Vlastné imanie
56 127 €
▲ 24,3 %Zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža
2,0 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 374,9 tis. | 565 tis. | 582,1 tis. | 656,6 tis. | 747,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −61,2 tis. | −71 tis. | 18,9 tis. | 8,8 tis. | 11 tis. |
| Aktíva | 809,9 tis. | 707,6 tis. | 699,3 tis. | 691,7 tis. | 680,3 tis. |
| Vlastné imanie | 37,9 tis. | −31,8 tis. | −12,9 tis. | 45,2 tis. | 56,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 3,9 tis. | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | 95,3 % | 104,5 % | 101,8 % | 93,5 % | 91,7 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 747,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11 tis.
- Aktíva
- 680,3 tis.
- Vlastné imanie
- 56,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 656,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,8 tis.
- Aktíva
- 691,7 tis.
- Vlastné imanie
- 45,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 582,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,9 tis.
- Aktíva
- 699,3 tis.
- Vlastné imanie
- −12,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 565 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −71 tis.
- Aktíva
- 707,6 tis.
- Vlastné imanie
- −31,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 374,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61,2 tis.
- Aktíva
- 809,9 tis.
- Vlastné imanie
- 37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.