prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TR TECHNIC s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45906114aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
486 719 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TR TECHNIC s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45906114
daňové identifikačné číslo
2023124785
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023124785
Sídlo
39, 08621 Lukavica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 23636/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
701784
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 10. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 10. 2010—
prenájom hnuteľných vecí26. 10. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 10. 2010—
administratívne služby26. 10. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 10. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 10. 2010—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve26. 08. 2021—
oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť26. 08. 2021—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 02. 2022—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve22. 02. 2022—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 02. 2022—
prípravné práce k realizácii stavby22. 02. 2022—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 02. 2022—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení22. 02. 2022—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 02. 2022—
čistiace a upratovacie služby22. 02. 2022—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu22. 02. 2022—
verejné obstarávanie22. 02. 2022—
kuriérske služby22. 02. 2022—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave22. 02. 2022—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva22. 02. 2022—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba22. 02. 2022—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom22. 02. 2022—
sťahovacie služby22. 02. 2022—
opravy pracovných strojov22. 02. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 15. 11. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023124785: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023124785: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023124785IČ DPH SK2023124785Obdobia daňových registráciíDIČ 2023124785: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023124785: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023124785IČ DPH SK2023124785Obdobia daňových registráciíDIČ 2023124785: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023124785: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023124785IČ DPH SK2023124785
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202312478511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 11. 2010
daňové identifikačné číslo202312478510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 341 € a znížila tržby o ▼14 % na 486,7 tisíc eur.

Tržby

486 719 €

▼ 14,4 %

Výsledok hospodárenia

341 €

▲ 108,1 %

Aktíva

1 156 718 €

▼ 9,8 %

Vlastné imanie

399 255 €

▼ 8,0 %

Zadlženosť

65,5 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 759 672 €. 2022: tržby 568 694 €. 2023: tržby 606 441 €. 2024: tržby 568 491 €. 2025: tržby 486 719 €.1 mil.500 tis.0759,7 tis.568,7 tis.606,4 tis.568,5 tis.486,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 759 672 €. 2022: tržby 568 694 €. 2023: tržby 606 441 €. 2024: tržby 568 491 €. 2025: tržby 486 719 €.1 mil.500 tis.0759,7 tis.568,7 tis.606,4 tis.568,5 tis.486,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 759 672 €. 2022: tržby 568 694 €. 2023: tržby 606 441 €. 2024: tržby 568 491 €. 2025: tržby 486 719 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 007 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 322 343 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 198 €. 2025: výsledok hospodárenia 341 €.500 tis.0−10 tis.−3 tis.−7,7 tis.+322,3 tis.−4,2 tis.+34120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 007 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 322 343 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 198 €. 2025: výsledok hospodárenia 341 €.500 tis.0−10 tis.−3 tis.+341202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 007 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 749 €. 2023: výsledok hospodárenia 322 343 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 198 €. 2025: výsledok hospodárenia 341 €.500 tis.0−10 tis.+341202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 956 617 €, vlastné imanie 123 958 €. 2022: aktíva 1 227 063 €, vlastné imanie 116 210 €. 2023: aktíva 1 349 127 €, vlastné imanie 438 052 €. 2024: aktíva 1 282 329 €, vlastné imanie 433 854 €. 2025: aktíva 1 156 718 €, vlastné imanie 399 255 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 956 617 €, vlastné imanie 123 958 €. 2022: aktíva 1 227 063 €, vlastné imanie 116 210 €. 2023: aktíva 1 349 127 €, vlastné imanie 438 052 €. 2024: aktíva 1 282 329 €, vlastné imanie 433 854 €. 2025: aktíva 1 156 718 €, vlastné imanie 399 255 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 956 617 €, vlastné imanie 123 958 €. 2022: aktíva 1 227 063 €, vlastné imanie 116 210 €. 2023: aktíva 1 349 127 €, vlastné imanie 438 052 €. 2024: aktíva 1 282 329 €, vlastné imanie 433 854 €. 2025: aktíva 1 156 718 €, vlastné imanie 399 255 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 449 204 €, zásoby 444 829 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 4 116 €. 2022: dlhodobý majetok 468 025 €, zásoby 725 641 €, pohľadávky 24 103 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 462 016 €, zásoby 793 491 €, pohľadávky 46 570 €, finančné účty 47 050 €. 2024: dlhodobý majetok 448 689 €, zásoby 744 033 €, pohľadávky 64 023 €, finančné účty 25 584 €. 2025: dlhodobý majetok 400 534 €, zásoby 734 957 €, pohľadávky 13 152 €, finančné účty 8 075 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 449 204 €, zásoby 444 829 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 4 116 €. 2022: dlhodobý majetok 468 025 €, zásoby 725 641 €, pohľadávky 24 103 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 462 016 €, zásoby 793 491 €, pohľadávky 46 570 €, finančné účty 47 050 €. 2024: dlhodobý majetok 448 689 €, zásoby 744 033 €, pohľadávky 64 023 €, finančné účty 25 584 €. 2025: dlhodobý majetok 400 534 €, zásoby 734 957 €, pohľadávky 13 152 €, finančné účty 8 075 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 449 204 €, zásoby 444 829 €, pohľadávky 58 468 €, finančné účty 4 116 €. 2022: dlhodobý majetok 468 025 €, zásoby 725 641 €, pohľadávky 24 103 €, finančné účty 9 294 €. 2023: dlhodobý majetok 462 016 €, zásoby 793 491 €, pohľadávky 46 570 €, finančné účty 47 050 €. 2024: dlhodobý majetok 448 689 €, zásoby 744 033 €, pohľadávky 64 023 €, finančné účty 25 584 €. 2025: dlhodobý majetok 400 534 €, zásoby 734 957 €, pohľadávky 13 152 €, finančné účty 8 075 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 123 958 €, dlhodobé záväzky 412 209 €, krátkodobé záväzky 420 450 €. 2022: vlastné imanie 116 210 €, dlhodobé záväzky 955 726 €, krátkodobé záväzky 155 127 €. 2023: vlastné imanie 438 052 €, dlhodobé záväzky 732 965 €, krátkodobé záväzky 178 110 €. 2024: vlastné imanie 433 854 €, dlhodobé záväzky 701 047 €, krátkodobé záväzky 147 428 €. 2025: vlastné imanie 399 255 €, dlhodobé záväzky 348 525 €, krátkodobé záväzky 408 938 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 123 958 €, dlhodobé záväzky 412 209 €, krátkodobé záväzky 420 450 €. 2022: vlastné imanie 116 210 €, dlhodobé záväzky 955 726 €, krátkodobé záväzky 155 127 €. 2023: vlastné imanie 438 052 €, dlhodobé záväzky 732 965 €, krátkodobé záväzky 178 110 €. 2024: vlastné imanie 433 854 €, dlhodobé záväzky 701 047 €, krátkodobé záväzky 147 428 €. 2025: vlastné imanie 399 255 €, dlhodobé záväzky 348 525 €, krátkodobé záväzky 408 938 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 123 958 €, dlhodobé záväzky 412 209 €, krátkodobé záväzky 420 450 €. 2022: vlastné imanie 116 210 €, dlhodobé záväzky 955 726 €, krátkodobé záväzky 155 127 €. 2023: vlastné imanie 438 052 €, dlhodobé záväzky 732 965 €, krátkodobé záväzky 178 110 €. 2024: vlastné imanie 433 854 €, dlhodobé záväzky 701 047 €, krátkodobé záväzky 147 428 €. 2025: vlastné imanie 399 255 €, dlhodobé záväzky 348 525 €, krátkodobé záväzky 408 938 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 413 €. 2022: daň z príjmu 105 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 306 €. 2025: daň z príjmu 3 934 €.10 tis.5 tis.041310505,3 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 413 €. 2022: daň z príjmu 105 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 306 €. 2025: daň z príjmu 3 934 €.10 tis.5 tis.041310505,3 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 413 €. 2022: daň z príjmu 105 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 306 €. 2025: daň z príjmu 3 934 €.10 tis.5 tis.04130202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby759,7 tis.568,7 tis.606,4 tis.568,5 tis.486,7 tis.
Výsledok hospodárenia−3 tis.−7,7 tis.322,3 tis.−4,2 tis.341
Aktíva956,6 tis.1,23 mil.1,35 mil.1,28 mil.1,16 mil.
Vlastné imanie124 tis.116,2 tis.438,1 tis.433,9 tis.399,3 tis.
Daň z príjmu41310505,3 tis.3,9 tis.
Zadlženosť87,0 %90,5 %67,5 %66,2 %65,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
486,7 tis.
Výsledok hospodárenia
341
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
399,3 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
65,5 %

2024

Tržby
568,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,2 tis.
Aktíva
1,28 mil.
Vlastné imanie
433,9 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
66,2 %

2023

Tržby
606,4 tis.
Výsledok hospodárenia
322,3 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
438,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,5 %

2022

Tržby
568,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,7 tis.
Aktíva
1,23 mil.
Vlastné imanie
116,2 tis.
Daň z príjmu
105
Zadlženosť
90,5 %

2021

Tržby
759,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
956,6 tis.
Vlastné imanie
124 tis.
Daň z príjmu
413
Zadlženosť
87,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API