prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BESTIX, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45904502aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 11. 201015 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BESTIX, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45904502
daňové identifikačné číslo
2023133838
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Matuškova 48, 97631 Vlkanová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 11. 2010
V registri
15 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 19191/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
443218
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 11. 2010—
výroba biokompostu11. 11. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 11. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 11. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 11. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 11. 2010—
výkon činnosti stavbyvedúceho: pozemné stavby11. 11. 2010—
výkon činnosti stavebného dozoru: technické, technologické a energetické vybavenie stavieb11. 11. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 11. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 11. 2010—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických11. 11. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023133838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023133838Obdobia daňových registráciíDIČ 2023133838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023133838Obdobia daňových registráciíDIČ 2023133838: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023133838
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202313383810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −300 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−300 €

▲ 51,1 %

Aktíva

78 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−19 777 €

▼ 1,5 %

Zadlženosť

25 455,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 6 345 €. 2019: tržby 76 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.06,3 tis.7600020182019202020212022Tržby2018: tržby 6 345 €. 2019: tržby 76 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.06,3 tis.7600020182019202020212022Tržby2018: tržby 6 345 €. 2019: tržby 76 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 463 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 844 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 805 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −300 €.0−10 tis.−3,5 tis.−1,8 tis.−6,8 tis.−613−30020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 463 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 844 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 805 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −300 €.0−10 tis.−3,5 tis.−1,8 tis.−6,8 tis.−613−30020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −3 463 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 844 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 805 €. 2021: výsledok hospodárenia −613 €. 2022: výsledok hospodárenia −300 €.0−10 tis.−300201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 924 €, vlastné imanie −10 215 €. 2019: aktíva 438 €, vlastné imanie −12 059 €. 2020: aktíva 1 051 €, vlastné imanie −18 864 €. 2021: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 477 €. 2022: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 777 €.5 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 924 €, vlastné imanie −10 215 €. 2019: aktíva 438 €, vlastné imanie −12 059 €. 2020: aktíva 1 051 €, vlastné imanie −18 864 €. 2021: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 477 €. 2022: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 777 €.5 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 924 €, vlastné imanie −10 215 €. 2019: aktíva 438 €, vlastné imanie −12 059 €. 2020: aktíva 1 051 €, vlastné imanie −18 864 €. 2021: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 477 €. 2022: aktíva 78 €, vlastné imanie −19 777 €.5 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 3 283 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 €, finančné účty 78 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 3 283 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 €, finančné účty 78 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 3 283 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 973 €, finančné účty 78 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 78 €.5 tis.2,5 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 215 €, dlhodobé záväzky 828 €, krátkodobé záväzky 13 311 €. 2019: vlastné imanie −12 059 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 11 524 €. 2020: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 18 942 €. 2021: vlastné imanie −19 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 555 €. 2022: vlastné imanie −19 777 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 855 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 215 €, dlhodobé záväzky 828 €, krátkodobé záväzky 13 311 €. 2019: vlastné imanie −12 059 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 11 524 €. 2020: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 18 942 €. 2021: vlastné imanie −19 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 555 €. 2022: vlastné imanie −19 777 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 855 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 215 €, dlhodobé záväzky 828 €, krátkodobé záväzky 13 311 €. 2019: vlastné imanie −12 059 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 11 524 €. 2020: vlastné imanie −18 864 €, dlhodobé záväzky 973 €, krátkodobé záväzky 18 942 €. 2021: vlastné imanie −19 477 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 555 €. 2022: vlastné imanie −19 777 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 855 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,3 tis.76000
Výsledok hospodárenia−3,5 tis.−1,8 tis.−6,8 tis.−613−300
Aktíva3,9 tis.4381,1 tis.7878
Vlastné imanie−10,2 tis.−12,1 tis.−18,9 tis.−19,5 tis.−19,8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť360,3 %2 853,2 %1 894,9 %25 070,5 %25 455,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−300
Aktíva
78
Vlastné imanie
−19,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25 455,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−613
Aktíva
78
Vlastné imanie
−19,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25 070,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
1,1 tis.
Vlastné imanie
−18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 894,9 %

2019

Tržby
76
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
438
Vlastné imanie
−12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 853,2 %

2018

Tržby
6,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,5 tis.
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
−10,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
360,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API