prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CARLUX,s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45900566aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
233 696 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CARLUX,s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45900566
daňové identifikačné číslo
2023126611
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ul. Jozefa Adamca 24, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 59292/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
953346
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 10. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla23. 10. 2010—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie23. 10. 2010—
vykonávanie odťahovej služby23. 10. 2010—
skladovanie23. 10. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 10. 2010—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt23. 10. 2010—
prenájom hnuteľných vecí23. 10. 2010—
reklamné a marketingové služby23. 10. 2010—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel11. 05. 2011—
faktoring a forfaiting19. 10. 2011—
administratívne služby19. 10. 2011—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly28. 04. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126611Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126611Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126611
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202312661110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 20. 09. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −62 680 € a zvýšila tržby o ▲209 % na 233,7 tisíc eur.

Tržby

233 696 €

▲ 208,7 %

Výsledok hospodárenia

−62 680 €

▼ 20,8 %

Aktíva

491 174 €

▲ 35,5 %

Vlastné imanie

−406 980 €

▼ 18,2 %

Zadlženosť

182,9 %

Hrubá marža

−23,5 %

Čistá marža

−26,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 118 801 €. 2018: tržby 239 292 €. 2019: tržby 134 909 €. 2020: tržby 75 693 €. 2021: tržby 233 696 €.250 tis.125 tis.0118,8 tis.239,3 tis.134,9 tis.75,7 tis.233,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 118 801 €. 2018: tržby 239 292 €. 2019: tržby 134 909 €. 2020: tržby 75 693 €. 2021: tržby 233 696 €.250 tis.125 tis.0118,8 tis.239,3 tis.134,9 tis.75,7 tis.233,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 118 801 €. 2018: tržby 239 292 €. 2019: tržby 134 909 €. 2020: tržby 75 693 €. 2021: tržby 233 696 €.250 tis.125 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −117 447 €. 2018: výsledok hospodárenia 55 873 €. 2019: výsledok hospodárenia −87 327 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 867 €. 2021: výsledok hospodárenia −62 680 €.100 tis.0−200 tis.−117,4 tis.+55,9 tis.−87,3 tis.−51,9 tis.−62,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −117 447 €. 2018: výsledok hospodárenia 55 873 €. 2019: výsledok hospodárenia −87 327 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 867 €. 2021: výsledok hospodárenia −62 680 €.100 tis.0−200 tis.−87,3 tis.−62,7 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −117 447 €. 2018: výsledok hospodárenia 55 873 €. 2019: výsledok hospodárenia −87 327 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 867 €. 2021: výsledok hospodárenia −62 680 €.100 tis.0−200 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 414 636 €, vlastné imanie −260 981 €. 2018: aktíva 414 157 €, vlastné imanie −205 108 €. 2019: aktíva 307 661 €, vlastné imanie −292 433 €. 2020: aktíva 362 390 €, vlastné imanie −344 300 €. 2021: aktíva 491 174 €, vlastné imanie −406 980 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 414 636 €, vlastné imanie −260 981 €. 2018: aktíva 414 157 €, vlastné imanie −205 108 €. 2019: aktíva 307 661 €, vlastné imanie −292 433 €. 2020: aktíva 362 390 €, vlastné imanie −344 300 €. 2021: aktíva 491 174 €, vlastné imanie −406 980 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 414 636 €, vlastné imanie −260 981 €. 2018: aktíva 414 157 €, vlastné imanie −205 108 €. 2019: aktíva 307 661 €, vlastné imanie −292 433 €. 2020: aktíva 362 390 €, vlastné imanie −344 300 €. 2021: aktíva 491 174 €, vlastné imanie −406 980 €.500 tis.0−500 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 363 385 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 478 €, finančné účty 10 773 €. 2018: dlhodobý majetok 214 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 173 526 €, finančné účty 26 541 €. 2019: dlhodobý majetok 124 486 €, zásoby 0 €, pohľadávky 152 955 €, finančné účty 30 220 €. 2020: dlhodobý majetok 181 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 008 €, finančné účty 32 097 €. 2021: dlhodobý majetok 368 198 €, zásoby 13 658 €, pohľadávky 136 842 €, finančné účty −27 524 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 363 385 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 478 €, finančné účty 10 773 €. 2018: dlhodobý majetok 214 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 173 526 €, finančné účty 26 541 €. 2019: dlhodobý majetok 124 486 €, zásoby 0 €, pohľadávky 152 955 €, finančné účty 30 220 €. 2020: dlhodobý majetok 181 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 008 €, finančné účty 32 097 €. 2021: dlhodobý majetok 368 198 €, zásoby 13 658 €, pohľadávky 136 842 €, finančné účty −27 524 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 363 385 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 478 €, finančné účty 10 773 €. 2018: dlhodobý majetok 214 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 173 526 €, finančné účty 26 541 €. 2019: dlhodobý majetok 124 486 €, zásoby 0 €, pohľadávky 152 955 €, finančné účty 30 220 €. 2020: dlhodobý majetok 181 285 €, zásoby 0 €, pohľadávky 149 008 €, finančné účty 32 097 €. 2021: dlhodobý majetok 368 198 €, zásoby 13 658 €, pohľadávky 136 842 €, finančné účty −27 524 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −260 981 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 675 588 €. 2018: vlastné imanie −205 108 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 619 236 €. 2019: vlastné imanie −292 433 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 600 065 €. 2020: vlastné imanie −344 300 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 706 661 €. 2021: vlastné imanie −406 980 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 898 125 €.1 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −260 981 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 675 588 €. 2018: vlastné imanie −205 108 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 619 236 €. 2019: vlastné imanie −292 433 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 600 065 €. 2020: vlastné imanie −344 300 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 706 661 €. 2021: vlastné imanie −406 980 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 898 125 €.1 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −260 981 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 675 588 €. 2018: vlastné imanie −205 108 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 619 236 €. 2019: vlastné imanie −292 433 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 600 065 €. 2020: vlastné imanie −344 300 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 706 661 €. 2021: vlastné imanie −406 980 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 898 125 €.1 mil.0−500 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 803 €. 2019: daň z príjmu 6 979 €. 2020: daň z príjmu 6 741 €. 2021: daň z príjmu 7 828 €.10 tis.5 tis.09601,8 tis.7 tis.6,7 tis.7,8 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 803 €. 2019: daň z príjmu 6 979 €. 2020: daň z príjmu 6 741 €. 2021: daň z príjmu 7 828 €.10 tis.5 tis.09601,8 tis.7 tis.6,7 tis.7,8 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 803 €. 2019: daň z príjmu 6 979 €. 2020: daň z príjmu 6 741 €. 2021: daň z príjmu 7 828 €.10 tis.5 tis.0960201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby118,8 tis.239,3 tis.134,9 tis.75,7 tis.233,7 tis.
Výsledok hospodárenia−117,4 tis.55,9 tis.−87,3 tis.−51,9 tis.−62,7 tis.
Aktíva414,6 tis.414,2 tis.307,7 tis.362,4 tis.491,2 tis.
Vlastné imanie−261 tis.−205,1 tis.−292,4 tis.−344,3 tis.−407 tis.
Daň z príjmu9601,8 tis.7 tis.6,7 tis.7,8 tis.
Zadlženosť162,9 %149,5 %195,1 %195,0 %182,9 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
233,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−62,7 tis.
Aktíva
491,2 tis.
Vlastné imanie
−407 tis.
Daň z príjmu
7,8 tis.
Zadlženosť
182,9 %

2020

Tržby
75,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,9 tis.
Aktíva
362,4 tis.
Vlastné imanie
−344,3 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
195,0 %

2019

Tržby
134,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−87,3 tis.
Aktíva
307,7 tis.
Vlastné imanie
−292,4 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
195,1 %

2018

Tržby
239,3 tis.
Výsledok hospodárenia
55,9 tis.
Aktíva
414,2 tis.
Vlastné imanie
−205,1 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
149,5 %

2017

Tržby
118,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−117,4 tis.
Aktíva
414,6 tis.
Vlastné imanie
−261 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
162,9 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API