prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ASTOM-4PS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45900078aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
7 369 770 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ASTOM-4PS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45900078
daňové identifikačné číslo
2023126622
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023126622
Sídlo
Vlčia Dolina 958, 04925 Dobšiná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26502/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
753326
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby26. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 10. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 10. 2010—
prenájom hnuteľných vecí26. 10. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 10. 2010—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 04. 2012—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá12. 04. 2012—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve12. 04. 2012—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 04. 2012—
výroba organických chemikálií12. 04. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 04. 2012—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia12. 04. 2012—
poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja09. 11. 2013—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly24. 01. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 01. 2014—
čistiace a upratovacie služby24. 01. 2014—
reklamné a marketingové služby24. 01. 2014—
hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov24. 01. 2014—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií26. 07. 2016—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie26. 07. 2016—
vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí26. 07. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov26. 07. 2016—
nákladná cestná doprava08. 11. 2016—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu08. 11. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 14. 03. 2019
Oprávnená osoba
soukeník – štrpka s. r. o. · od 24. 06. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023126622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126622IČ DPH SK2023126622Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023126622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126622IČ DPH SK2023126622Obdobia daňových registráciíDIČ 2023126622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023126622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023126622IČ DPH SK2023126622
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202312662211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2011
daňové identifikačné číslo202312662210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲185 % na 803 020 € a zvýšila tržby o ▲84 % na 7,37 mil. €.

Tržby

7 369 770 €

▲ 83,8 %

Výsledok hospodárenia

803 020 €

▲ 185,1 %

Aktíva

6 919 438 €

▲ 36,9 %

Vlastné imanie

2 533 262 €

▲ 46,4 %

Zadlženosť

63,4 %

Hrubá marža

14,7 %

Čistá marža

10,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 890 740 €. 2022: tržby 4 705 683 €. 2023: tržby 4 358 332 €. 2024: tržby 4 009 809 €. 2025: tržby 7 369 770 €.10 mil.5 mil.03,89 mil.4,71 mil.4,36 mil.4,01 mil.7,37 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 890 740 €. 2022: tržby 4 705 683 €. 2023: tržby 4 358 332 €. 2024: tržby 4 009 809 €. 2025: tržby 7 369 770 €.10 mil.5 mil.03,89 mil.4,71 mil.4,36 mil.4,01 mil.7,37 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 890 740 €. 2022: tržby 4 705 683 €. 2023: tržby 4 358 332 €. 2024: tržby 4 009 809 €. 2025: tržby 7 369 770 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 76 217 €. 2022: výsledok hospodárenia −257 279 €. 2023: výsledok hospodárenia 271 586 €. 2024: výsledok hospodárenia 281 614 €. 2025: výsledok hospodárenia 803 020 €.1 mil.0−500 tis.+76,2 tis.−257,3 tis.+271,6 tis.+281,6 tis.+803 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 76 217 €. 2022: výsledok hospodárenia −257 279 €. 2023: výsledok hospodárenia 271 586 €. 2024: výsledok hospodárenia 281 614 €. 2025: výsledok hospodárenia 803 020 €.1 mil.0−500 tis.+76,2 tis.+803 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 76 217 €. 2022: výsledok hospodárenia −257 279 €. 2023: výsledok hospodárenia 271 586 €. 2024: výsledok hospodárenia 281 614 €. 2025: výsledok hospodárenia 803 020 €.1 mil.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 280 705 €, vlastné imanie 1 434 322 €. 2022: aktíva 6 132 650 €, vlastné imanie 1 177 042 €. 2023: aktíva 5 003 674 €, vlastné imanie 1 448 629 €. 2024: aktíva 5 053 609 €, vlastné imanie 1 730 243 €. 2025: aktíva 6 919 438 €, vlastné imanie 2 533 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 280 705 €, vlastné imanie 1 434 322 €. 2022: aktíva 6 132 650 €, vlastné imanie 1 177 042 €. 2023: aktíva 5 003 674 €, vlastné imanie 1 448 629 €. 2024: aktíva 5 053 609 €, vlastné imanie 1 730 243 €. 2025: aktíva 6 919 438 €, vlastné imanie 2 533 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 280 705 €, vlastné imanie 1 434 322 €. 2022: aktíva 6 132 650 €, vlastné imanie 1 177 042 €. 2023: aktíva 5 003 674 €, vlastné imanie 1 448 629 €. 2024: aktíva 5 053 609 €, vlastné imanie 1 730 243 €. 2025: aktíva 6 919 438 €, vlastné imanie 2 533 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 998 956 €, zásoby 92 460 €, pohľadávky 3 097 968 €, finančné účty 31 318 €. 2022: dlhodobý majetok 2 008 913 €, zásoby 264 883 €, pohľadávky 3 833 584 €, finančné účty 25 270 €. 2023: dlhodobý majetok 1 833 512 €, zásoby 223 024 €, pohľadávky 2 923 323 €, finančné účty 16 351 €. 2024: dlhodobý majetok 1 442 499 €, zásoby 746 244 €, pohľadávky 2 797 500 €, finančné účty 67 366 €. 2025: dlhodobý majetok 1 027 971 €, zásoby 1 333 739 €, pohľadávky 4 498 001 €, finančné účty 42 809 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 998 956 €, zásoby 92 460 €, pohľadávky 3 097 968 €, finančné účty 31 318 €. 2022: dlhodobý majetok 2 008 913 €, zásoby 264 883 €, pohľadávky 3 833 584 €, finančné účty 25 270 €. 2023: dlhodobý majetok 1 833 512 €, zásoby 223 024 €, pohľadávky 2 923 323 €, finančné účty 16 351 €. 2024: dlhodobý majetok 1 442 499 €, zásoby 746 244 €, pohľadávky 2 797 500 €, finančné účty 67 366 €. 2025: dlhodobý majetok 1 027 971 €, zásoby 1 333 739 €, pohľadávky 4 498 001 €, finančné účty 42 809 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 998 956 €, zásoby 92 460 €, pohľadávky 3 097 968 €, finančné účty 31 318 €. 2022: dlhodobý majetok 2 008 913 €, zásoby 264 883 €, pohľadávky 3 833 584 €, finančné účty 25 270 €. 2023: dlhodobý majetok 1 833 512 €, zásoby 223 024 €, pohľadávky 2 923 323 €, finančné účty 16 351 €. 2024: dlhodobý majetok 1 442 499 €, zásoby 746 244 €, pohľadávky 2 797 500 €, finančné účty 67 366 €. 2025: dlhodobý majetok 1 027 971 €, zásoby 1 333 739 €, pohľadávky 4 498 001 €, finančné účty 42 809 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 434 322 €, dlhodobé záväzky 831 299 €, krátkodobé záväzky 3 015 084 €. 2022: vlastné imanie 1 177 042 €, dlhodobé záväzky 958 542 €, krátkodobé záväzky 3 997 066 €. 2023: vlastné imanie 1 448 629 €, dlhodobé záväzky 912 569 €, krátkodobé záväzky 2 642 476 €. 2024: vlastné imanie 1 730 243 €, dlhodobé záväzky 622 477 €, krátkodobé záväzky 2 700 889 €. 2025: vlastné imanie 2 533 262 €, dlhodobé záväzky 304 503 €, krátkodobé záväzky 4 081 673 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 434 322 €, dlhodobé záväzky 831 299 €, krátkodobé záväzky 3 015 084 €. 2022: vlastné imanie 1 177 042 €, dlhodobé záväzky 958 542 €, krátkodobé záväzky 3 997 066 €. 2023: vlastné imanie 1 448 629 €, dlhodobé záväzky 912 569 €, krátkodobé záväzky 2 642 476 €. 2024: vlastné imanie 1 730 243 €, dlhodobé záväzky 622 477 €, krátkodobé záväzky 2 700 889 €. 2025: vlastné imanie 2 533 262 €, dlhodobé záväzky 304 503 €, krátkodobé záväzky 4 081 673 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 434 322 €, dlhodobé záväzky 831 299 €, krátkodobé záväzky 3 015 084 €. 2022: vlastné imanie 1 177 042 €, dlhodobé záväzky 958 542 €, krátkodobé záväzky 3 997 066 €. 2023: vlastné imanie 1 448 629 €, dlhodobé záväzky 912 569 €, krátkodobé záväzky 2 642 476 €. 2024: vlastné imanie 1 730 243 €, dlhodobé záväzky 622 477 €, krátkodobé záväzky 2 700 889 €. 2025: vlastné imanie 2 533 262 €, dlhodobé záväzky 304 503 €, krátkodobé záväzky 4 081 673 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 470 €. 2022: daň z príjmu −44 047 €. 2023: daň z príjmu 83 547 €. 2024: daň z príjmu 77 675 €. 2025: daň z príjmu 283 297 €.500 tis.0−50 tis.23,5 tis.−44 tis.83,5 tis.77,7 tis.283,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 470 €. 2022: daň z príjmu −44 047 €. 2023: daň z príjmu 83 547 €. 2024: daň z príjmu 77 675 €. 2025: daň z príjmu 283 297 €.500 tis.0−50 tis.23,5 tis.−44 tis.83,5 tis.77,7 tis.283,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 470 €. 2022: daň z príjmu −44 047 €. 2023: daň z príjmu 83 547 €. 2024: daň z príjmu 77 675 €. 2025: daň z príjmu 283 297 €.500 tis.0−50 tis.202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,89 mil.4,71 mil.4,36 mil.4,01 mil.7,37 mil.
Výsledok hospodárenia76,2 tis.−257,3 tis.271,6 tis.281,6 tis.803 tis.
Aktíva5,28 mil.6,13 mil.5 mil.5,05 mil.6,92 mil.
Vlastné imanie1,43 mil.1,18 mil.1,45 mil.1,73 mil.2,53 mil.
Daň z príjmu23,5 tis.−44 tis.83,5 tis.77,7 tis.283,3 tis.
Zadlženosť72,8 %80,8 %71,0 %65,8 %63,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
7,37 mil.
Výsledok hospodárenia
803 tis.
Aktíva
6,92 mil.
Vlastné imanie
2,53 mil.
Daň z príjmu
283,3 tis.
Zadlženosť
63,4 %

2024

Tržby
4,01 mil.
Výsledok hospodárenia
281,6 tis.
Aktíva
5,05 mil.
Vlastné imanie
1,73 mil.
Daň z príjmu
77,7 tis.
Zadlženosť
65,8 %

2023

Tržby
4,36 mil.
Výsledok hospodárenia
271,6 tis.
Aktíva
5 mil.
Vlastné imanie
1,45 mil.
Daň z príjmu
83,5 tis.
Zadlženosť
71,0 %

2022

Tržby
4,71 mil.
Výsledok hospodárenia
−257,3 tis.
Aktíva
6,13 mil.
Vlastné imanie
1,18 mil.
Daň z príjmu
−44 tis.
Zadlženosť
80,8 %

2021

Tržby
3,89 mil.
Výsledok hospodárenia
76,2 tis.
Aktíva
5,28 mil.
Vlastné imanie
1,43 mil.
Daň z príjmu
23,5 tis.
Zadlženosť
72,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API